Skocz do zawartości
wojtek123

Siedzenie w C-360

Polecane posty

asharot    176

Z tych pneumatycznych raczej żadne nie będzie pasować.

Do C-360 mocowanie musi być zaraz pod siedziskiem bo inaczej zrobisz głową dziurę w dachu.

odyn1980    0

witam

rozbierał ktoś z Was amortyzator z takiego siedzenia żeby uzupełnić olej

górny pierścień się kręci ale nie chce zejść

Wiadomość z agroFakt.pl

slepy78    0
Napisano (edytowany)

Witam

Znalazłem zdjęcie 60-tki z takim siedzeniem http://zapodaj.net/a10482fa3bdd3.bmp.html http://zapodaj.net/1a4af0c9c7a6b.bmp.html

Czy ktoś wie może z jakiego samochodu lub pojazdu jest to siedzenie?

Ja podejżewam że z fiata cinquecento http://img2.sprzedaj...-f-47089352.jpg

albo może http://tablica.pl/of...57-ID3K8vl.html

Edytowano przez slepy78

michal1993    350
Napisano (edytowany)

Sorry, posty pisane w tym samym czasie. Moim zdaniem to raczej nie jest od Fiata CC, mój przynajmniej nie ma demontowanego zagłówka, chyba, że ktoś wywalił swoim sposobem.

Edytowano przez michal1993

bratrolnika    1889

ja mam przy c-360 siedzenie od fiata cc, tylko że mamy skracane oparcie, i demontowalny zagłówek

Nowy85    0

moim zdaniem to powinno byc od jakiegos malego auta typu cc ( waskie siedzenie ) zeby byl dobry dostep do dzwigni od podnosnika i wywrotu

hektor2040    0

Ja mam u siebie zamontowane od maluszka i bardzo dobrze mi sie jezdzi i dostep do dzwigni jest bezproblemowy

Mati36    7

ja do swojej 60-tki kupiłem siedzenie dwuczęściowe za 270 zł. Myślałem że będzie wygodnie, musiałem jeszcze dokupić podstawę za 60 zł. Jak je założyłem i usiadłem to pomyślałem że to jakiś żart chyba. Siłownik był tak mocny że wogóle nie amortyzował to go wywaliłem. Siedzenie ogólnie masakrycznie za wysokie niewygodne i nawet 50 zł bym teraz za to niedał. Naprawdę NIE polecam.

Jasiu84    0

Witam Panowie.
Zacznę trochę z innej beczki. Jestem w trakcie remontu siedzenia w mojej 355. Bardzo mi zależy żeby było takie jak fabryka dała ( takie jak w 4011).Zużyły mi się kamienie- te w które wkręcone są sprężyny, zjeździłem wszystkie agromy w okolicach Torunia i udało mi się dostać jedną sztukę. Bym był wdzięczny jak by komuś udało się zlokalizować w jakim sklepie znajdują się kamienie lub/i sprężyny i mam nadzięję że byśmy się dogadali odnośnie zakupu i przesyłki.
Pozdrawiam

pooch    58

Też swojego czasu szukaliśmy do starego siedzenia poszczególnych elementów, skończyło się na tym, że zakupiliśmy nowe siedzenie, które swoją drogą wkrótce też będzie do wymiany...

Jasiu84    0

przez chwilę też miałem ochotę kupić nowe siedzenie, ale jednak zdecydowałem że co oryginał to oryginał. W zasadzie już mam  wszystko zregenerowane, będę próbował jeszcze te kamienie pospawać mam nadzieję że się uda, a jak nie to mam taką nadzieję że się ktoś zlituję i uda mi się dostać nowe ...

Jasiu84    0

... ja w swoim siedzeniu zrobiłem tulejki z punktami do smarowania :) ( siedzenie starego typu od c 355)

marian27545    6

Witam.

Poszukuję oryginalnego siedzenia pomocnika,pasażera montowanego w kabinach czeskich nowego typu w c360.

Gdyby było komuś nie potrzebne to z chęcią odkupię.

asharot    176

Czy można kupić poduszkę do oryginalnego siedzenia Grammer C-360 ze skóry naturalnej?

Te za 35zł z Allegro to chyba raczej skay,albo się mylę.

zetores    15

Przed zakładaniem wiercisz otwory i będzie dobrze

Edytowano przez zetores

stachu0007    19

Czemu nie polecasz? Będzie raczej lepsze od tych dzielonych ktore są wyższe a przez to gorzej operuje się podnośnikiem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kzarczyn
      Witam
      Przymierzam się do zakupu kosiarki rotacyjnej do mojego 4011.
      Jedynym sensownym zakupem nowej kosiarki na rynku jest Zbuczyn Z-173 1,65m szerokości.
      Ma ktoś taką kosiarkę i wypowie się czy warto?

Jakiej długości wałek jest potrezbny do tej kosiarki?

Pozdrawiam
    • Przez ptaszyna
      Witam! Jak w temacie chciałbym się zapytać czy można założyć kompletne zwolnice z pochwą od 360 do zetora lub odwrotnie, czy są potrzebne jakieś przeróbki. Proszę niech ktoś się wypowie kto przekładał i jaki był efekt.
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.

Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.

Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).

PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez lukaszolawa
      Witam! Wszystkich. Piszę na tym forum 1 raz i chciałbym zasięgnąc porady. W swoim ursusie 4011 posiadam przód miękki 2 dni temu na prawiałem przekładnie kierowniczą aby zlikwidować luz - to sie akurat udało. Ale pozostał problem cięzko chodzącej kierownicy. Po oględzinach stwierdziłem że sypną się przód sworznie złapały luz - brak smaroania zrobiło swoje - i mam tu pytania:
      1. czy ktoś robił sam kiedys ten przód i czy znalazł części
      2. czy ktoś ma ksiązke ursusa 4011 i zrobił by zdjęcie strony z przodem miękkim
      3. czy można sobie poradzic samemu z tymi sworzniami czy lepiej zdecydowac sie na regenerację (tu mam akurat wątpliwości)
      To na razie tyle. dzieki za odpowiedź.
    • Przez Damiano604
      Witam, planuję pomalować mojego zetora w niekrótkim czasie, i wstawiam tutaj fotke którą znalazłem w necie pewną 4011 i chciałbym żeby mi ktoś powiedział jakie są nazwy kolorów na tej 40-dziestce. Z góry dzięki