Skocz do zawartości

slepy78

Members
 • Zawartość

  68
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O slepy78

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny 02.02.1993

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. witam   pomalowałem farbą emaliową 60-tkę ,ale jakoś to nie to   fabrycznie orginalny kolor i powierzchnia wygląda bardziej jakoś metalicznie   Co mam zrobić aby wyglądało orginalnie? jakiś lakier bezbarwny?
 2. Czy są teraz takie dopłaty jakieś dodatkowe do takiego rodzaju koszenia łąk? Mam pare ha  podmokłych bagiennych łąk których ciągnikiem nieda rady wjechać   Kiedyś słyszałem o 2000 zł dodatkowo za ha
 3. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  To w starostwie trzeba będzie zapłacić 9 zł za odbitkę i notariusz A ile notariusz wezmie?
 4. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  A jakby w starostwie poświadczył orginał notariusz? Albo pracownik powiatowego biura arimr bo siedziba ich jest w tym samym budynku co starostwo?
 5. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Mam pytanie: zawarłem umowę dzierżawy z właścicielem w starostwie .Starostwo wzięło sobie orginał umowy a nam dało ksero z potwierdzeniem orginału.                     Czy mam prawo żądać okazania orginału do przedstawienia w agencji?
 6. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Mam pytanie do freetaxi   Co mogę wpisać w planie sprzedaży produktów rolnych na lata 2014-2020 jako odbiorcę?   Moge wpisać że -Rolnicy indywidualni z gminy tej i tej?   Co wpisać?
 7. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Robię zmiane w bp i niewiem jak wpisać wartość sgm w roku bazowym   Mam rozumieć rok bazowy to np.wrześień 2014 zasiałem pszenżyto a wiosna 2015 posadziłem ziemniaki -i to wszystko jako rok bazowy w 2014?
 8. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Użyczyć budynki na działce którą się nie dzierżawi?
 9. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Witam   Niech ktoś powie żeby było na 100 % jasne    Budynki można tylko użyczyć ? Czy trzeba wydzierżawić tą działke na której stoją budynki czy można same tylko budynki użyczać?
 10. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  zgłaszałem ale teraz niewiem czy samemu zgłaszać czy dać do zgłaszania może bratu?
 11. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  No bo poza działkami młodego rolnika mam w dzierżawie inne działki które uprawiam ale ze względu na trudności z zawieraniem umów na 10 lat (niektóre mam tylko na 5 lat od osób prywatnych ) niezgłaszałem je do prg
 12. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  ok dzieki ale mogę dodatkowo brać dzierżawę i niemuszę ją wpisywać w prg? na wszelki wypadek jakby coś się wykruszyło z jakąs dzialką
 13. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Witam MAm takie pytanie Złożyłem wniosek o płatność 3 tyg temu ,nadal cisza we wniosku mam 24 ha ,na niektórych dzierżawach z agencji anr ze 1,3 ha ktoś już coś nieprawnie obsiał chciałbym się oczywiście dogadać ale jakby były jakieś problemy a ja mam w biznes planie na tym polu coś uprawiać Czy mogę dobrać jescze pare ha dzierżawy dodatkowo i zgłosić do młodego rolnika nie wliczając go w esu tak na wszelki wypadek aby uprawy się zgadzały,ilość?
 14. MŁODY ROLNIK (nowe zasady)

  Mam pytanie co do zmiany w biznesplanie a mianowicie ;   chciałbym dopisać chodowle byków i chodzi mi tu o zakup z tych 70 tyś w rozliczeniu   Jakie byczki mogę kupić aby agencja mi zaliczyła ,chodzi mi o wiek ? może być to zakup cieląt 2 miesięcznych?
×