Skocz do zawartości
wojtek123

Siedzenie w C-360

Polecane posty

wojtek123    0

Witam

dzisiaj założyłem nowe siedzenie ze sklepu i mam mały problem bo za wysoko się siedzi i trochę się nie wygodnie jeździ..

Może ktoś zakładał nowe siedzenie i jak u was ono pasuje??

Wiadomość z agroFakt.pl

karola44    0

Pewnie jeszcze masz przyzwyczjenie ze starego siedzenie gdzie pewnie siediales juz na samej zabie.

wojtek123    0

stare też było wysokie bo bo było od jakiegoś samochodu.

A może mi ktoś podać jaka jest odległość od siedzenia do mostu??

mds212    151

Witam. Mam taki problem tapicerka od siedzenie grammer nie daję się już do niczego. Nie wiem czy muszę kupić nowe siedzenie czy są jakieś pokrowce czy obicia? Proszę pilnie o odpowiedż,

O to foto.

martinezo    16

najlepiej podrzucić to siedzenie do jakiegoś tapicera, wstawi nową piankę i obszyje materiałem, będzie ok. :rolleyes:

kielbasa    1

A ja żyje już trochę na tym świecie i z czymś takim jak 'gompka' się nie spotkałem. :rolleyes: Nie oglądaj się za nowymi siedzeniami, bo to chłam jak nie wiem. Sto razy lepiej jest wsadzić gąbkę z pokrowcem na stare i wozić przez następne X lat. :blink:

damian95    22

Pewnie, że można dać gąbkę i to jest groszowa sprawa a te stare siedzenia to mocne teraz jak robią to takie dziadostwa że troszkę się pojeździ i po siedzeniu.

Dawid18    1

Witam mam takie pytanko czy do c-360 można założyć takie siedzenie obracane żeby było można się obrucić do tyłu i coś robić bo kupiłem przyczepe samozaładowczą i to normalne siedzenie się nie sprawdza a styłu mam umocowany rozdzielacz. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Dawid18    1

A czy można założyć obracane siedzenie do c-360 takie żeby się obracało do tyłu

damian95    22

Jeśli nie aasuje od ostówka to albo można troche przerobić mocowanie aby pasowało albo do normalnego zamontować jakąś obrotnice ale myśle że najłatwiej było by założyć od ostrówka.cool.gif

damian18    3

oczywiście że można tylko to wymaga trochę sprytu myśle że siedzenie od białoruśki było by dobre

elektrotech    3

szkoda kasy na tapicera - sam to zrobisz-kupisz trochę dermy lub podobnego materiału i do dzieła szkoda kasy -co dnowego siedzenia nie warto bo te nowe to lipa i drogie

wojtek123    0

Ja kupiłem nowe siedzenie, lipa konkretna, już po 3 miesiącach pękła ta niby skóra i do tego się za wysoko siedzi a jeszcze operować turem to trzeba się poprzeginać. Jedyny plus to jazda po drogach przy dużej prędkości.

deluss    0

Niejestem zbyt wysoki i czasami mam problem w c360 poniewaz fotel idzie caly czas na sama gore. Probowalem krecic ta śruba ale to nic niedalo. MOzna cos jeszcze zrobic ?

jozin    0

można zajrzeć czy nie ma włożonych dystansów pod siedzenie całą tą dolną podstawkę czy nie da się jej niżej przykręcić

deluss    0

wlasnie tam ida jakies przewody. jakby niebylo tej podstawki to bylo by super.

asharot    176

To są przewody od hydrauliki zewnętrznej ciśnieniowy i powrót.

Ile ty masz wzrostu że ci te przewody przeszkadzają? ;)

prorok    773

Tą śrubą regulujesz tylko "twardość" ustawiasz to do swojej wagi.Jeśli chcesz obniżyć to faktycznie pewnie tylko te rurki co jest przykręcone siedzenie skrócić ale nie wiem czy nie będą zawadzać rurki od szybkozłączywink.gif

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kzarczyn
      Witam
      Przymierzam się do zakupu kosiarki rotacyjnej do mojego 4011.
      Jedynym sensownym zakupem nowej kosiarki na rynku jest Zbuczyn Z-173 1,65m szerokości.
      Ma ktoś taką kosiarkę i wypowie się czy warto?

Jakiej długości wałek jest potrezbny do tej kosiarki?

Pozdrawiam
    • Przez ptaszyna
      Witam! Jak w temacie chciałbym się zapytać czy można założyć kompletne zwolnice z pochwą od 360 do zetora lub odwrotnie, czy są potrzebne jakieś przeróbki. Proszę niech ktoś się wypowie kto przekładał i jaki był efekt.
    • Przez DK94
      Witajcie kilka dni temu w końcu udało mi się kupić orurowanie na kabinę "orzech", http://www.agrofoto....599-orurowanie/ poszukuję wszelkich rysunków, planów i informacji na temat orurowania. Brakująca rurka z przodu już wspawana, całość jest za miniowana i czekam teraz na czerwony lakier.

Co do tego mocowania to go jeszcze nie malowałem, bo trzeba go naprawić, ponieważ ktoś odciął dziurę na 3 śrubę. Jeśli ktoś by chciał sprzedać mocowania przy błotnikach do zwolnic to proszę o kontakt, albo może mi zrobić dokładne zdjęcia ich.

Śruby pomiędzy silnikiem a skrzynią mają normalny gwint czy drobny, muszę kupić dłuższe. Czy śruby imbusowe będą lepsze od tych na klucz (pod względem twardości).

PS proszę moderatora o przestawienie tematu do działu "Nadwozie".
    • Przez lukaszolawa
      Witam! Wszystkich. Piszę na tym forum 1 raz i chciałbym zasięgnąc porady. W swoim ursusie 4011 posiadam przód miękki 2 dni temu na prawiałem przekładnie kierowniczą aby zlikwidować luz - to sie akurat udało. Ale pozostał problem cięzko chodzącej kierownicy. Po oględzinach stwierdziłem że sypną się przód sworznie złapały luz - brak smaroania zrobiło swoje - i mam tu pytania:
      1. czy ktoś robił sam kiedys ten przód i czy znalazł części
      2. czy ktoś ma ksiązke ursusa 4011 i zrobił by zdjęcie strony z przodem miękkim
      3. czy można sobie poradzic samemu z tymi sworzniami czy lepiej zdecydowac sie na regenerację (tu mam akurat wątpliwości)
      To na razie tyle. dzieki za odpowiedź.
    • Przez Damiano604
      Witam, planuję pomalować mojego zetora w niekrótkim czasie, i wstawiam tutaj fotke którą znalazłem w necie pewną 4011 i chciałbym żeby mi ktoś powiedział jakie są nazwy kolorów na tej 40-dziestce. Z góry dzięki