superfarmer02

Ceny usług 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
6465    12380

Ja na tym pożyczaniu bdb. wyszedłem. Dobro wraca.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200

 Niby tak ,jak nie jesteś hu...,to i z ludzmi inaczej się żyje ,tylko co niektórzy to wykorzystują na bezczelnego ,choć ci scyzoryk otwiera się ,nie odmawiasz . Ja to mówię   może w ,,przyszłości'' taczuszka będzie lżejsza . Ale jakie jasniste sypią się po ,przy remontach 🙆‍♀️ ,dobrze że  choć nie wyrastają ,bo nie byłoby gdzie nogi postawić . Gdyby taki pacjent przyszedł w tej chwili ,to oprócz kopa by nic nie dostal ,ale on przyjdzie jak ci przeszło i prawie zapomniałeś ,i a 'piać🙆‍♀️ ,a potem🤬

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ze 20 arów. zależy od kawałka i pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
9 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

@soltys48 A ile Anną na godzinę wykopie? Z ciekawości pytam bo to maszyna u nas niepopularna.

Przyjmujemy że 5-6h trzeba hektar

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382

Ile można kasować za koszenie torfowych łąk kosiarką bijakową 1,6m + traktor 90 km? Wypija od 5 do 7 litrów ropy na godzinę.


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcheella    86
Dnia 15.08.2021 o 22:10, Marekk91 napisał:

Jak wyceniacie usługi turem? A to coś przewieźć, a to załadować tira zbożem itp. Cena za godzinę od wyjazdu z domu do powrotu. Trochę mam dość robienia za flaszkę która mało kiedy do mnie w końcu trafia.

Widziałem post o transporcie, jak wyceniacie transport zbóż, jakiś tonokilometr czy jakiś sposób? Np ktoś chce żebym zawiózł mu zboże swoją przyczepą na skup, wychodzi 15 ton i odległość tam i spowrotem łącznie 20 km, jak to liczyć żeby coś zarobić a nie przesadzić?

Jeśli chodzi o transport to znajomy bierze 25zl od tony do skupu mam 13km w jedną stronę (case puma150 +2*14t)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki..orientuje się ktoś jaka stawka jest za transport warzyw/płodów rolnych/itp samochodem ciężarowym o ładowności około 10 ton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    158
Dnia 16.09.2021 o 20:10, ogrodnikm napisał:

jakie koszty w tym roku suszenia kukurydzy ?

Ok. 200zł tona przy 30%. Przy obecnej cenie gazu i energii elektrycznej taniej raczej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matas22    0

Ile można wołać za załadunek i rozrzucanie obornika? Pryzma na polu i rozrzutnik 8 ton. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba9449    36

Z agregatem liczę 220, bez 150.

Ile myślicie w tym roku koszenie kukurydzy na ziarno?


Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem64    28

to samo pytanie miałem właśnie zadać. Bo również mam dylemat. 
W jednej z okolicznych firm jest 600 zł netto z transportem ale transport tylko na ich skup. Ale nowy cennik po podwyżkach powstał w lipcu 2021, gdzie paliwo było tańsze niż teraz.  Znając życie jak zacznie się koszenie to powstanie nowych cennik. W tamtym roku inna firma usługowa brała 600 zł brutto za koszenie kukurydzy na ziarno bez transportu gdzie warunki do koszenia były okropne ciężkie. 
@kuba9449 Ja brałem 400 zł bez transportu. A Ty w tamtym roku ile ???? 
Wcześniej się zastanawiałem nad 450 zł/ha ale wg mnie ta cena jest już nie aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Odnośnie kukurydzy to w tym sezonie pewnie w okolicy 500 zł/ha będzie jak warunki ok - Mazowieckie zachód. Odnośnie zbioru buraków cukrowych samojezdnym sześciorzędowym słyszałem że 800-1000 zł/ha ale pewnie jeszcze podskoczyz 50-100 zł do końca roku w tamtym roku płaciłem 850.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj