Polecane posty

superfarmer02    326
jak będą kształtować się u was ceny usług w tym roku? podnosicie, opuszczacie czy bez zmian?🤔 na początek moje pytanie. ile brać za usługę prasowania bel 100x110 (w nawiasach ceny jakie myślę brać z moim sznurkiem i folią) - słoma (10) - siano (12) - sianokiszonka (prasowanie i owiniącie ewentualnie włożenie widłami na owijarke/przyczepę 35) dodam że w okolicy jest tylko jedna prasa kolejne pytanie, ile brać za godzinę młucenia (bez sieczkarni i z) kombajnem z hederem ok 2.7 (nieznane dokładnej wydajności) w okolicy jest kilka kombajnów ale doprosić. się graniczy z cudem szczególnie gdy ktoś ma kilka ha

sw_kamil    55

Wszystko drożeje tak więc i usługi w rolnictwie raczej podrożeją(nie licząc niektórych hobbystów którzy robią usługi po kosztach)

rocknrollnik1    806

jakieś dziwne te wymiary bel.

Prasowanie od 15 w górę/szt

Prasowanie+ owijanie+ zwiezienie min 35zl/szt ,Folia usługobiorcy.

Za drogie maszyny żeby taniej je tłuc.

Wiadomość z agroFakt.pl

superfarmer02    326
prasa robi takie bele jak napisałem (mały model hesstona) inowija sznurkiem więc że względu na rozmiar bel nie szaleje z ceną

KlimekPL    479

Jak byście wycenili usługę orki swoim traktorem ale pługiem usługobiorcy? Na ile można wyliczyć samą eksploatację pługa? 

Mario5    24

zależy od ciągnika i pługa jak 4 obrotowe to 150 za godzinę.

Mario5    24

Ceny maszyn ok 10% w górę a jak z cenami usług?

beata12596    229

Jaką cenę powiedzieć za rozrzutnik obornika 8t, obornik, załadowanie i rozrzucenie po mojej stronie? Ile za orkę pługiem 4 skibowym obrotowym za ha? I jeszcze ile za talerzowanie? Z góry dzięki za odpowiedź, musimy się rozliczyć z nowym właścicielem pola, to na jesień było zrobione, a na usługi nie jeździmy i nie wiadomo ile za to wszystko powiedzieć.

Mario5    24

orka 250-300 talerzowanie 150 obornik 50 zł za tonę a za rozrzut tonie wiem

• Like 1

bartek1992    68

a jak zważysz ile ton obornika ?

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Jakie stawki u was za siew kukurydzy ? Ja myślę 150 zł /ha siewnikiem z redlicami talerzowymi, oczywiście z podsiewaczem nawozu. 

sw_kamil    55

Wszystko mocno drożeje wiec i usługi powinny zdrożeć. Moim zdaniem 150 to jest minimum, no chyba, że duża działka(cały dzień siania bez zbędnych przejazdów między działkami) to  ewentualnie można coś taniej

Marekk91    0

Panowie ile brać za wypożyczenie nowej przyczepy 14t na dobę/godziny? Jaka cena siewu rzepaku/zbóż siewnikiem pneumatycznym 3m z agregatem aktywnym? Jaka cena rozsiewania wywrotki wapna bez załadunku? 😀

Mario5    24

wapno 600 z załadunkiem bez to z 400 siew 200-250 zł zależy od działek

Panowie, 

Ile u was liczą, lub wy liczycie za siew agregatem uprawowo-siewnym aktywnym ? Siew prosto w skibę. 

Marekk91    0
13 godzin temu, Mario5 napisał:

wapno 600 z załadunkiem bez to z 400 siew 200-250 zł zależy od działek

myślałem prawie tak samo jak Ty, a ile myślisz za wypożyczenie przyczepy na dzień? Myślę 150 zł to uczciwa cena

pafnucy    6600

wyleciało mi z głowy jak brałem. rzadko się zdarza.

pafnucy    6600

dziś się dowiedziałem że u nas gościu 200 za ha bierze. trochi tanio po mojemu.

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MariuszKlim
      Cześć. Ktoś orientuje się po ile średnio wychodzi ubezpieczenie upraw od hektara po odliczeniu dotacji od rządu, na Podlasiu?
      standard od przymrozków. jare.
    • Przez Bardi
      Witam,interesuje mnie usługa rozsiania wapna,okolice Wyrzyska w wielkopolsce
    • Przez SamaPrawda
      Witam, jakie są ceny wożenia kukurydzy na kiszonke? ile mogę wołać za zestaw ciągnik+przyczepa d47 nadstawki 70 cm?
    • Przez MICH4Ł
      Witam. Ostatnio zacząłem rozmyślać nad zakupem kombajnu typowo pod usługi, własnego gospodarstwa nie posiadam ale myślałem ,że może to jest dobry pomysł na biznes. Czy ktoś by mógł się odnieść do tego czy warto czy jednak nie. 
    • Przez Runder
      Nie wiem jak u was ale ja mam wrażenie, że w okolicznych wsiach nikt nikomu żadnych usług nie robi, nawet ogródka nie zaorze, a jak nie ma ktoś czym się obrobić to tylko nagabują żeby ziemi odsprzedał czy oddzierżawił a szukanie kombajnu gdy ma się powyżej 5-10h ziemi to tragedia... Ten nie moze, drugiego usługi nie interesują trzeci już jest po zniwach. Dawniej jak jeszcze mieliśmy kombajn nikt tego nie zauważał ale teraz dopiero widzę jak trzeba się nalatać, na dzwonić i namęczyć żeby coś znaleźć. Ci co nie macie kombajnów u was jest podobnie? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj