Bartek3060

Czy do wykonywania usług rolniczych muszę zakładać działalność gospodarczą?

Polecane posty

Bartek3060    1

Czy do wykonywania usług rolniczych muszę zakładać działalność gospodarczą? Jestem vatowcem, głównie chodzi o koszenie zbóż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

ile Ty masz lat że zadajesz takie pytania

  • Like 1

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210589    10

Podpinam się pod pytanie.  Odpowiedź nie jest taka oczywista. Jeśli mozna wystawić fakturę to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel656    177

Jak nie oczywista odpowiedź? Chcesz wykonywać działalność zarobkową, rejestrujesz ją w CEIDG. Jest furtka w działalności nierejestrowanej ale nie wiem jak to działa. Innej legalnej formy prowadzenia usług nie ma.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1142
4 godziny temu, karol210589 napisał:

Podpinam się pod pytanie.  Odpowiedź nie jest taka oczywista. Jeśli mozna wystawić fakturę to...

A jak wystawisz fakturę bez DG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5022

@jacor73 jak jesteś na VAT to wystawiasz, i rozliczasz. Jemu chodzi o to, czy może wystawić fakturę za usługę, tak jak wystawia za zboże, żywiec itd. bez rejestrowania działalności gospodarczej. Czyli w ramach prowadzenia gospodarstwa. Trzeba by się było jednak kogoś z księgowości podpytać, bo coś mi się wydaje, że do jakiejś kwoty można by to było zrobić. Dopiero po jej przekroczeniu, musisz rejestrować dodatkową działalność. Osobiście tego nie wiem, bo się nie zajmowałem tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

wiedzą na poziomie przedsiębiorczości 7-8klasy szkoly podstawowej posprawdzajcie sobie kody pkd jakie są na usługi rolnicze bez założenia działalności gospodarczej nie można legalnie świadczyć usług rolniczych


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      jak będą kształtować się u was ceny usług w tym roku? podnosicie, opuszczacie czy bez zmian?🤔 
    • Przez kamsok
      Środki czystości
    • Przez kamsok
      Serwis maszyn stolarskich
    • Przez rami
      witam  temat jest gorący bez zwłoczny  Smutna historia bez happy endu…..ursus jinma i inne maszyny na sprzedaż… (youtube.com)
    • Przez superfarmer02
      jak będą kształtować się u was ceny usług w tym roku? podnosicie, opuszczacie czy bez zmian?🤔 Wszystko drożeje więc i usługi powinny być droższe 
       
      link do kontynuacji tematu: 
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj