danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

DTaras    1951

Broń do obrony - dobre😁😁😁 Do obrony używasz zasłon, sprawności i intelektu. Broń to jest wisienka na torcie. Całość nazywana jest taktyką. W użyciu możesz mieć w pełni funkcjonalnego AR15. W sensie działającego. Jest taka śmieszna, mała amunicja. Giwera musi być do niej distosowana i do zmniejszonego ładunku prochu - 3,15? Nie interesowałem się zbytnio ale są takie giwery. Tak naprawdę to pozwolenie jest potrzebne chyba tylko po to aby pistoletem się chwalić.


A propos wyjazdów: na narty to można na luzaku do Szwajcarii. Niestety kuźwa nie w tym roku😒

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5581
1 minutę temu, Denwer napisał:

Latasz  palcem po mapie;)   pisać  sobie  możesz wiele😎.  A  zdjęcie  klamki  mogę  ci  zrobić  tylko  której  od  kibla  sypialni  czy  od  drzwi  zewnętrznych ??

Udowadniać  ci  nic nie będę  bo nie mam w tym żadnego  interesu.   😎

Ciasno masz w głowie oj ciasno...... Wyobraź sobie że ludzie za kilka tysi latają po całym świecie. Jako biznesmen możesz zasiac 10 ha po 400 pln /ha i juz możesz lecieć. Czemu to dla ciebie takie niewiarygodne , niedoścignione i niewyobrażalne? Rodzice nie pozwalają?

Masz interes w tym by wykazać że nie jesteś kłamcą , mitomanem, zaprzańcem i fantastą. Tyle że jeśli broni nie ma to jakoś musisz sie z tego wyplątać wymówkami o braku interesu.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Ulman napisał:

Wyobraź sobie że ludzie za kilka tysi latają po całym świecie. Jako biznesmen możesz zasiac 10 ha po 400 pln /ha i juz możesz lecieć. Czemu to dla ciebie takie niewiarygodne , niedoścignione i niewyobrażalne?

Ludzie  tak;)  ale  nie  taki  gamoń  jak  ty  :D🤣    udowodnij  to  ci  uwierzę  że  nie  jesteś  ,, kłamcą , mitomanem, zaprzańcem i fantastą,,

5 minut temu, Ulman napisał:

Masz interes w tym by wykazać że nie jesteś kłamcą , mitomanem, zaprzańcem i fantastą.

Nie  mam interesu  na tym żadnego   udowadniać  przed  takim kimś jak ty    tak nisko    nie  upadłem ;)

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Denwer - udowodnienie zależne od interesu? Interesowny z Ciebie chłop. Czyli i przekupny... Bywa, że i mi ktoś mi wjeżdża na ambicję w taki sposób. Zwykle mówię: "nic nie muszę Ci udowadniać" a gdy widzę, że nie pojmie to wprost: "wypier..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5581

Dla mnie to nie jest problem, musze tylko odgrzebać zdjęcia.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
1 godzinę temu, henio2 napisał:

Ale żeś się wysilił. Co od prób merytorycznej rozmowy, która ci się nie udawała główka się przegrzała i tylko to jest szczytem twoich możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
6 minut temu, hubertuss napisał:

Ale żeś się wysilił. Co od prób merytorycznej rozmowy, która ci się nie udawała główka się przegrzała i tylko to jest szczytem twoich możliwości?

Nie czepiaj się inwalidy


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6413
2 godziny temu, dsbh napisał:

U nas chyba psychiatra był ministrem obrony narodowej. @mirro dobrze wojsko działało za jego kadencji ?

Jak to u psychiatry. Nigdy nie wiadomo komu bardziej potrzebne leczenie. Szkoda gadać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5581
1 godzinę temu, Denwer napisał:

Ludzie  tak;)  ale  nie  taki  gamoń  jak  ty  :D🤣    udowodnij  to  ci  uwierzę  że  nie  jesteś  ,, kłamcą , mitomanem, zaprzańcem i fantastą,,

Nie  mam interesu  na tym żadnego   udowadniać  przed  takim kimś jak ty    tak nisko    nie  upadłem ;)

890286305_DSC03827(1).JPG.666d280d7f2ee66bac7e47cfb72e7e88.JPGDSC03877.JPG.61b6435322d521fa40e8a77b2c61d6cd.JPGjDSC03916.JPG.48407f7965ce0ff02263ab3b2dfb4111.JPG

 

Hotel Haydarpasha & Pamukkale

Jak dorosniesz i uzbierasz z socjalu to może kiedyś choć do Bułgarii pojedziesz. A ta twoja broń istnieje czy jak zwykle nie musisz nic udowadniać? A może aparat ci kliszę wciągnął? 🤣

DSC03947.JPG


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
Dnia 16.01.2021 o 07:29, Denwer napisał:

Pasuje  do  ciebie  jak  ulał 

139070109_464209851257951_53819899783119

yyyyyyyyyyy  @Ulman ?? 

2 godziny temu, Ulman napisał:

Hotel Haydarpasha & Pamukkale

Jak dorosniesz i uzbierasz z socjalu to może kiedyś choć do Bułgarii pojedziesz. A ta twoja broń istnieje czy jak zwykle nie musisz nic udowadniać? A może aparat ci kliszę wciągnął? 🤣

czemu wklejasz zdjęcia z Internetu ?? 

https://www.google.com/search?tbs=sbi:AMhZZiu-uxNQzDYmlcnjwF25iGpNCyl-n-0Dmr6twchpJ6mPRu2s4w5Nz-XKtS6XI1CvBaPlS8RoXXYMDzzmuODUA8NvHooysO2Wk_1_19pUQgvtw28rF7SehRZ5_1n1MoRXbTcuTzLGfx8uZvSQDljYY_1kdLKpns14xKNOd6439eomGZ-74HmLa_1sFi_1PZqBhc9MHddeTe8X1oHBqsSds8iyOBJWfHtBQlvaQgMEYcwIcCgAyzjk9ujtC9XNqTCmwV-eZZerryXsm-4q68Kg6ibMwy56ORnT0Qhl-WO0Mx59fxjEAgzpyc6Vs_10vYF9oMavPkV9Udnq8ySt-lox5QeGs9WPO-8rB07bg

 

https://www.google.com/search?tbs=sbi:AMhZZivHpWk3mLcV9nVctebQPilpAVYMKcHaiTILcroQrPCTMtKxT-djQqKEOnHoe2NDBj6Hl2amGeFzuz09kOecgdUDei2_11QqeK4dTPh9O3wyPeepZvveyREVVfWHlg3gfhdwLoKH2UZ48lgBC2q0isf7vsG3KRdq8_1xf6VafujXrwgXzL8PTHgTT1HxsDh9RvT92zLaddNOG43YoPJFc3JUkYkOgr-aeU_1NTexq2xrlXYsp4BavMU1wC8XmM-BTXgBlrx4ava4YkifUlhG2uPiVSXUbzfLOILiWX1wTqr1WPSs9aA-8fsh9xv00Wu4yxmNy75mWj58Fe-YSIoFKRggF_17qWNW4w

https://www.google.com/search?tbs=sbi:AMhZZisRvPFFwXqnQc1aN2aGgFVfGHeahKZR6PnnfgW6IIx07TsKSG37o3aYtfD7ZO2MBvVBAgWhloekIymEXnX1ErAf5vcbIZ5JVz5mwYuH7PYCmde39cma87nn6ilXHsJaEm8aGZliwymK4K3KTM9OVyq1haZEe5vvhFKxzNbglDt9_1_14PZYUxv7jhuTH_134RnTRdddBDg5NMZdWOhboLVjRhGg0mk6gm3X-hmZpPd9J_1wTxIczW4C7bFxITTvro1K1YxipP_1s3m4Ry_1EwuB_1Ja20JT84hXKCPqJw77cpVwiHhFsJr8Hx24Aj3Dojz0zvT_1UY0qcpw_1j1MRnYqcHHBDpJzSIE6Iw

2 godziny temu, Ulman napisał:

DSC03947.JPG

https://www.google.com/search?tbs=sbi:AMhZZis9HIX_1U_1fe906DztCRIPx7xVILlB67WbzCqUU4cJC4huXqaAt4Yul02itxMcoOSp5WQ2_1PInsZKpafj9y5TpCk0oSVuR9nFsAmjVbz_1q96YO_1iVsPCtw7ERefNwb3RLO7mMb7gjdcrduRCEs0Uu10fAB78qviiNZ1BQa_1-ZBRLkpOqAFdC0cBoO-zaWrMfMBzsLJTIOkE6YXcTjleoDLT2b77lUILQyqamfv9eDhpoqDSBQ1YMBq581ZS2aMx95hwPWv-n7bFppAb3x2Ofk8xuWTruyPJ05nNQXVv3AE2SY0VEAbiBBNCiTFvwLmuzUXG33VTYenniwfNOPkRQ_1sWRCebdYg


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5581

To jest kwintesencja pocieszania proletariackiej ciemnoty. Ona chce wierzyć że może jest ciemna , durna i bez szkoły ale ci wykształceni też nie lepsi a wręcz gorsi bo pewnie cos ukradli albo jakis układ mają . Obstawiam że mówił to słuchaczom RM bo tam sie to mogło podobać. W dużym uproszczeniu to lewak Kaczyński wmawia to dziadom i leniom drugą kadencję. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616

dobrym przykładem byłby mój brat 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, Ulman napisał:

 

 

Hotel Haydarpasha & Pamukkale

Jak dorosniesz i uzbierasz z socjalu to może kiedyś choć do Bułgarii pojedziesz. A ta twoja broń istnieje czy jak zwykle nie musisz nic udowadniać? A może aparat ci kliszę wciągnął? 🤣

 

Ty  naprawdę  jesteś z  tej  ,,ciemnoty  oświeconej,,  ???  Myślisz  że  skopiowane  zdjęcia  z internetu  będą  dowodem  że  byłeś  w turcji 🤣😂  obudź  się  chłopie  mamy  XXI  wiek;)   nie  XX. Komu  to  skopiowałeś   znajomy  ma FB  czy  może   jakimś  turystą  (bez planu, kiki świat).  Na prawdę  jesteś  taki  pelikan  czy tylko  takiego  udajesz   wstawione  zdjęcie  w internecie  jest  dla  ciebie  dowodem  na cokolwiek😂.  Czyli  jak bym  napisał  że byłem w USA  i wrzucił  fotki  to  byś  łyknął  taki  kit  że  byłem w USA  bo mam zdjęcia🤣.   Przypominasz  mi  swoim  intelektem  jednego  z  sąsiadów  on  też  w 2008 roku  jak  przyszedł  do  1klasy TR  to  chwalił  się  JD  których  nie  miał   sorry  miał  zdjęcia  zrobione  u  innego  rolnika  w wiosce  obok🤣😂, przypominasz  mi tych  ludzi  ty i @hubertuss  pasujecie  jak ulał   zawsze  najmądrzejsi  najlepsi  najzdolniejsi  a  rzeczywistość  jest  zupełnie  inna  takich  jak  wy  określa  się  ,,wyżej  sra  jak d*pe  ma,,  

Ty na prawdę  jesteś  ,,cymboł,, jak by to  powiedział komisarz  Osica    ale  mam dobry  humor🤣🤣  od  rana  dzięki  tobie   więcej  takich  akcji proszę ;) tak wiało  nudą  a tu  ulman  tak  ładnie   rozrywkę  rozkręcił   ,,zrób  zdjęcie,,  k*rwa dobre   przedszkole   🤣😂🤣

9 godzin temu, galan99 napisał:

 

 

ooo  film  o  kolegach  czajkowskiego  i  sikorskiego 

140942750_3740450262668938_5786036136986

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5581

Chyba cie musiała strasznie zaboleć  tą Turcja bo żeś taki elaborat wysmażył i żali nawylewal jak nigdy. Ilość emotek najlepiej świadczy o rozstroju nerwowym.

Znajdź te zdjęcia w necie to zapłace za tygodniowe wakacje dla 2 osób w tym hotelu i w końcu będziesz mogl uwierzyć w coś tak niebywałego jak pobyt tam. Może dla PISowskiego proletariatu jest to spełnienie marzeń bo  siedzą po zadupiach i czekają na socjal żeby nad byle bajoro pojechać, ale normalni ludzie tak jak na zachodzie spędzają wakacje w północnej Afryce albo południu europy. Nie wiem czemu tak nieosiągalne jest wyobrażenie ze płacisz kilkanaście tysi i lecisz z rodziną gdzieś na tydzień. No chyba że masz małe kieszonkowe to wtedy sprawa się wyjaśnia. 

A jak tam twoja broń?  Mimo że zdałeś egzaminy to nawet nie miałeś pojęcia że posiadając klamkę nikt cie za nic nie podpierniczy jak ja pokażesz.  Oj tak Marecek, masz broń ale nie powiesz jaką, nie pokażesz, nie zdradzisz osiągnięć na strzelnicy...........i tylko te obrazki dla głupków wklejać to twoja życiowa misja. Nie dziwne ze taka pospolita Turcja jest dla ciebie mentalnie nieosiągalna skoro szczytem fantazji jest posiadanie broni. 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Ulman napisał:

Znajdź te zdjęcia w necie to zapłace za tygodniowe wakacje dla 2 osób w tym hotelu i w końcu będziesz mogl uwierzyć w coś tak niebywałego jak pobyt tam.

szukasz  głupszego  od  siebie  ??  to  pomyliłeś  adres ;)

2 godziny temu, Ulman napisał:

normalni ludzie tak jak na zachodzie spędzają wakacje w północnej Afryce albo południu europy

Przecież  ty nie  jesteś  normalny

2 godziny temu, Ulman napisał:

Nie wiem czemu tak nieosiągalne jest wyobrażenie ze płacisz kilkanaście tysi i lecisz z rodziną gdzieś na tydzień.

Żeby  gdzieś  lecieć  na tydzień  to  trzeba  mieć  osobę która  cie  zastąpi  na gospodarstwie. Widać  małe  masz  pojęcie  o życiu.  Ja mam hodowle  bydło  opasowe  i  do  czerwca 2020 roku  cały  czas  non  stop  kilkanaście  cieląt  było  co dzień  do  pojenia mlekiem   i  kto to ma to  robić  wróżbita  maciej  przyjedzie  i  będzie  poił  to  i  dbał  żeby  wszystko  było  jak  należy. To tylko  twoje  ,,lubeskie  biznesmemny,,  potrafią   nakupić   bydła  i  jechać  do Niemiec  robić  co  może  uchroni  ich przed  wizytą  komornika  a potem bydło  pada  i  zamiast  do  rzeźni  trafi  do utylizacji a na gospodarstwie i  tak  komornik  przybywa.   

2 godziny temu, Ulman napisał:

Nie dziwne ze taka pospolita Turcja jest dla ciebie mentalnie nieosiągalna skoro szczytem fantazji jest posiadanie broni.

Oczywiście 

140512218_3706708509351555_5386069486540

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5581

Szukałeś kilka godzin w necie i nie znalazłeś? Oj bidulku, załamany musisz być.😂

Popluj sobie , popluj a jak tata cie zwolni z obrządzania bydlaków to moze wyjedziesz sobie gdzieś dalej.

Ale zaraz zaraz - kto cie zastąpił w gospodarstwie jak do Niemiec pojechałeś ich Milką sie zajadać?

Nie wiem skąd ty tak dużo wiesz o komornikach:D Regularnie cie odwiedzaja. 

Jak nie możesz jechać bo nie masz czasu to może chcesz nagrodę w gotówce za znalezienie tych zdjęć w necie i moje rzekome kłamstwo? Niestety z nas dwóch to tylko ty jestes zaprzańcem i kłamca.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Denwer bez przesady nie ma osób nie zastąpionych, nie masz przyjaciół ? to kwestia organizacji i chęci tylko i wyłącznie; nie rób z siebie niewolnika  🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5581

Siedzi w tym swoim Pierdziszewie i świata poza tym nie zna więc to dla niego niewyobrażalne. Nic nie widział, nic nie zobaczy i całe wyobrażenie o rzeczywistości jedynie z memów czerpie. Pewnie wyjechać też nie może bo musi swojej broni pilnować😆

Ty Marecek już lepiej wklejaj co ci centrala przysyła bo do tego sie jedynie nadajesz. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja tam był z żoną tylko w Egipcie ale to tyz coś.... 😋

 

Marecek to tyz z netu? 🤔

 

 

Hurghanda.... 😋😎😎😎😎

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Ywa napisał:

Denwer bez przesady nie ma osób nie zastąpionych, nie masz przyjaciół ? to kwestia organizacji i chęci tylko i wyłącznie; nie rób z siebie niewolnika  🤭

Ciężko  zastąpić  kogoś  przy  małych  cielakach  z zakupu. Kto  odchowywał ten  wie  co to znaczy   kupić  kilku  dniowe  czy  2 tygodniowe  ciele  i  to odchować ile trzeba  pracy  wiedzy  i  doświadczenie  aby  żadna  sztuka  nie  padła. Znalezienie  kogoś  z zewnątrz  kto przyjdzie  i   napoi cielaki mlekiem    i  nic  nie odwali  przy tym przez tydzień  no  ciekawy  jestem efektów laika z  cielakami.    Nie  robię  z siebie  niewolnika  bo  od  czerwca  2020 roku  już  nim nie jestem  bo nie kupuje  już  małych cielaków  likwiduję  hodowle w czerwcu  2022 roku  ostanie  sztuki  pożegnam;) . Znaleźć  zastępstwo  obecnie  nie mam problemu  przy  opasach  nikt  się  nie  boi  podjąć  wyzwania  karmienia  i  ścielenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zrób se syna to cię zastąpi. 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj