Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witejus    8522
13 minut temu, QuQurydza napisał:

Proszę zobaczyć co się dzieje na polach w Ameryce Południowej

co się dzieje?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

propozycje dzisiaj na port 940 netto stara, 880 za zbior 2021 , łódzkie ,powiat brzeziny , lokalnie propozycja 960netto .

Podobno jest spora szansa na dostawę jakies ilości naszej pszenicy do Algierii na czerwiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QuQurydza    125

Witejus Kukurydza w Brazylii usycha. Brak deszczu. W DE cena kukurydzy już dawno wyprzedziła matif, a to dopiero początek, co się działo w 2020 roku latem każdy wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta kukurydza przy tej jakości filmu jak trzcina wygląda i w sumie tak szeleści : D

Edytowano przez DamianRolnikSkup

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier24    38
11 godzin temu, strzechu napisał:

propozycje dzisiaj na port 940 netto stara, 880 za zbior 2021 , łódzkie ,powiat brzeziny , lokalnie propozycja 960netto .

Podobno jest spora szansa na dostawę jakies ilości naszej pszenicy do Algierii na czerwiec...

kto kontraktuje na 880?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batim    7

Dopóki nie przypłynie jakiś statek po pszenicę to ciężko będzie aby ponieśli cenny u nas 

Edytowano przez batim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomciu86    130

Zamki go do puki czyli więzienia wiejska gwara to jest dobrze napisane. Jeśli o to by chodziło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawiddaw    3
Dnia 23.04.2021 o 12:36, strzechu napisał:

Jeść więcej niż zawsze to raczej pojedynczy człowiek nie . Tylko ludzi na świecie przybywa 1% rocznie - 70-80mln rocznie więcej gęb do wyżywienia

Majowy kontrakt zamyka się 14maja

Na świecie jest cały czas nadprodukcja jedzenia, kolego. Nie ma kto tyle przejeść i nie ma kto zjeść na świecie tego, co teraz jest produkowane. A co tu mówić o zwiększaniu produkcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Jak by każdy mógł sobie pozwolić na tyle jedzenia co w bogatych krajach to nie wiem czy by była nadprodukcja 

  • Like 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
2 godziny temu, robercikj100 napisał:

Jak by każdy mógł sobie pozwolić na tyle jedzenia co w bogatych krajach to nie wiem czy by była nadprodukcja 

jak tam każdy uczulony na laktozę i glutenxD  jedyny "plus" że w bogatych państwach dużo jedzenia się marnuje. Co do nadprodukcji - ludzi przybywa a ziemi ubywa, niech każdy tylko w skali swojej wioski policzy sobie ile ha ubyło w ostatnich latach pod działki, zalesienia itd 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

nikt się nie pobudował nawet? u mnie ubyło z 10ha , wioska niedaleko miasta powiatowego, a co dopiero obrzeża dużych miast... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    961

 Ludzi przybywa ale  chyba w chinach bo u nas  w Polsce  2 razy więcej umarło  niż się urodziło w ciągu ostatniego roku

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
8 godzin temu, Zbyszek3939 napisał:

 Ludzi przybywa ale  chyba w chinach bo u nas  w Polsce  2 razy więcej umarło  niż się urodziło w ciągu ostatniego roku

Ostatnio czytałem że w Chinach przez ich politykę jednego dziecka też zaczyna robić się kryzys demograficzny. I jak nic się nie zmieni to za kilkadziesiąt lat zacznie ich ubywać 😁


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj