farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

szymon09875    9916
1 godzinę temu, izydor6280 napisał:

takiego ferotka typu 4718 chętnie, ale albo ceny nie te albo mocno zgruzowane

chyba większość ogłoszeń olx, sprzedajemy czy markplace jest mi znanych, było kilka sztuk godnych uwagi, ale wiadomo jak coś poniżej ceny rynkowej to szybko zaklepanie i znika

https://www.olx.pl/oferta/ursus-c-360-zarejestrowany-CID757-IDIvCa5.html to było 20km ode mnie za 8 tys. Tyle ze trzrba bylo zastaw w banku spłacić. Handlarz wziął 4 tys drożej ogloszona, ale ciagnik bardzo dobry. I to nie c360 tylko zetor 5718. Ponad 40 km/h leci.

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Akumlator to 6v165ah służy do świecenia żarówki , na odpalanie już był za słaby zimową porą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709
1 godzinę temu, jahooo napisał:

część napięcia odłoży się na żarówce wpiętej szeregowo, nie można jednak oszacować, jaka, a akumulatory sa na to wrażliwe

Akumulatory ładuje natężenie a nie napięcie choć jedno z drugim jest powiązane. Wpinając żarówkę szeregowo w układ obniżysz natężenie ale nie napięcie. Takie metody z żarówką stosuje się przy mocnych prostownikach i głębokim rozładowaniu akumulatora aby ograniczyć natężenie prądu w początkowej fazie ( nie mylić z napięciem ). I=U/R - zwiększając R zmniejszamy I. 

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9240

znasz zasadę drabinki oporowej ? akumulator też ma jakiś wewnętrzny opór i wystąpi podział napięcia w układzie, tylko niekoniecznie po 50% , dlatego to słabe rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
1 godzinę temu, szymon09875 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/ursus-c-360-zarejestrowany-CID757-IDIvCa5.html to było 20km ode mnie za 8 tys. Tyle ze trzrba bylo zastaw w banku spłacić. Handlarz wziął 4 tys drożej ogloszona, ale ciagnik bardzo dobry. I to nie c360 tylko zetor 5718. Ponad 40 km/h leci.

ile leci?


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Nie no masz rację, jest tylko jedno ale wraz ze spadkiem poboru prądu napięcie na akumulatorze będzie rosło. W taki sposób można łatwo rozwalić akumulator. Chyba że autor postu chce się bawić, ma czym mierzyć nie tylko napięcie ale i natężenie to powodzenia. Pamiętaj tylko że prąd ładowania nie powinien przekraczać 10 % pojemności akumulatora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Ktos chętny na taki opryskiwacz cena u nas w okolicy 11

Screenshot_20210215_222601.jpg

Screenshot_20210215_222541.jpg

Screenshot_20210215_222515.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
13 godzin temu, tomek73 napisał:

Ja kupiłem Bredala 8 ton i bardzo zadowolony jestem. Samochód potrafie na 2 rozrzutniki zabrać. 

Jaki to Bredal? Na jedną taśme czy ten z dwoma taśmami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
9 godzin temu, Marl napisał:

Jaki to Bredal? Na jedną taśme czy ten z dwoma taśmami?

Z jedną taśmą oczywiście,  niemiecki typ z poprzeczką na środku skrzyni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
2 godziny temu, szymon09875 napisał:

Ponad 40 km/h

to na pewno nie fabryczny, zwolnice, atak i pewno większe laćki, i weź to jeszcze utrzymaj na drodze 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
gregor1284 napisał:

Chłopy coś mi brak na uszczelnienie drzwi przesuwnych, jakieś pomysły? 

https://allegro.pl/oferta/listwa-uszczelniajaca-szczotka-do-drzwi-aluminium-7597947309?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Będę dziś w firmie po towar to mogę zrobić zdjęcie jak u nas jest to na hali uszczelnione. 

2 minuty temu, gregor1284 napisał:

Nie widzi mi się ta szczotka

 

Jest już to kilka lat i hala ogrzewana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
2 minuty temu, jahooo napisał:

to jedyna opcja, co się nie wytrze w miesiąc

Jak by ścianą była jak należy to szczotka by zdała egzamin, to stara obora to mimo szczotki może wiatr  hulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
14 godzin temu, bratrolnika napisał:

@Belaruss820 dzis ktoś o prawie identycznym linku wrzucil zdjęcie ze obornik ładuje ładowarką, już napisałem posta co teść na to, potem zaglądam w galerie, i okazuje się że to nie ty🤦‍♂️

jak tam sprawy z teściem???

W niedzielę robiliśmy chrzciny więc musiało być dobrze bo i moi rodzice byli. Ale chyba już mu powoli się zaczyna zmieniać w dobrą stronę bo był u ortopedy w czwartek i okazało się że dwa biodra do wymiany i jedna noga krótsza się zrobiła (więc robotnika to już z niego nie będzie). W sobote sam zmieniałem przewód olejowy w perkinsie to się nic nie czepiał że to że tamto wiec też na plus. Zaczyna córę moją na ręce brać w mojej obecności więc też już chce pokazać jaki to dziadek dobry.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9240

Mówią, że mądrość przychodzi z wiekiem, czasem jest to wieko od trumny. A czasem wieko przychodzi samo

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj