farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

izydor6280    1154
15 godzin temu, igor10246 napisał:

takie to 3p że przednia oś z c4011, tył może od 3p, składak gorszy niż za pgr

z 4011 to co najwyżej zwrotnica, a że ktoś chciał odrobinę komfortu to chyba nic złego i trudnego podmienić, bo ośki były odkładnie te same czy to 4011 oraz pochodne czy 330

2 godziny temu, daron64 napisał:

Z innej beczki pytanie - gdzie na kierownicy macie założona gałkę? Przy kołach na wprost to chyba trochę niewygodnie jak jest na szczycie?

przy orbitolu bez znaczenia bo nawet w czasie jazdy na wprost trzeba kręcić kierownicą

  • Like 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

https://www.otomoto.pl/oferta/case-ih-jx90-case-jx-90-ID6DxDxP.html?

https://www.olx.pl/oferta/claas-ares-547-atx-w-oryginale-idealny-2006r-zobacz-renault-550-40-CID757-IDEpLOd.html#18c6ed4453

 

Miał może ktoś styczność z jednym bądź drugim handlarzem? Pierwszy to teraz dosłownie rzut beretem ode mnie ma plac od niedawna. Wcześniej miał podobno w Oborach ( bądź ma nadal). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Szczerze to dopóki nie pozapisywalem się do miliona grup, to odpalałem go z raz na dwa tygodnie. No i tak mi zostało

A co, taka wygodna ta apka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117

Panowie 196 metrów kwadratowy blachy trapezowej ocynkowanej z odzysku w stanie bdb za 2250 zł to dobra cena

9 godzin temu, 6465 napisał:

Darek za d44 chce 4950 a ta była d47 za 3500☺

Byłem dziś na złomie i przyczepa d 46 w stanie prawie idealnym w orginale tylko 1 koło zrobić operator koparki złapał chwytakiem 3 razy szarpnął i wrzucił w kontener zanim mu zdążyłem  powiedzieć że biore ją na wagę.A wazyła 1300kg razy 1.4zł kg

Edytowano przez Pomorzanin1222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124

Widzisz wąski co narobiłeś , urwałeś kurze złote jaja... u nas w lubelskim na pewno z 10k by przytulił...

Edytowano przez damianbor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
2 godziny temu, Pomorzanin1222 napisał:

Panowie 196 metrów kwadratowy blachy trapezowej ocynkowanej z odzysku w stanie bdb za 2250 zł to dobra cena

Byłem dziś na złomie i przyczepa d 46 w stanie prawie idealnym w orginale tylko 1 koło zrobić operator koparki złapał chwytakiem 3 razy szarpnął i wrzucił w kontener zanim mu zdążyłem  powiedzieć że biore ją na wagę.A wazyła 1300kg razy 1.4zł kg

jak zbijesz do 8 zł na metr to może będzie warto, najtańsza na internecie tyle kosztuje, a wiadomo że brutto i ceny detal, jak znajomy kupował taką za 30 zł za metr^2 to cena detal była na początku 40 zł najtaniej w polsce, a jak nówkę po najniższej lnini lepszej jakości kupujesz po 15 za metr 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
damianbor    124

Tak to jest jak się kupuje oczami a nie głową. Zapłacił za farbę i szuka teraz pocieszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
18 minut temu, damianbor napisał:

Tak to jest jak się kupuje oczami a nie głową. Zapłacił za farbę i szuka teraz pocieszenia...

Raczej nie w tym rzecz. Dobrze że nakręcił taki film. Płacisz to wymagasz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Dał 7 tys dołoży 3 i ma 10 za stare padło. Za 10tys kupil by ibisa M w idealnym stanie.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
4 godziny temu, daron64 napisał:

Coś dla ursusa :)

 

 

 

Screenshot_20210113-193506.png

Kurde, właściwie to u mnie na podwórku, nawet wiem dokładnie gdzie stoi po zdjęciach, że mnie ominęło, To jak @Ursus932 Jechać oglądać?, sam bym pojechał, ale ja jeszcze zbyt mało poważnie wyglądam 

 

2 godziny temu, Agrest napisał:

we wsi obok tłuką takiego pod marką lamborghini premium 1050 i sobie chwalą, kiedyś jako główny, teraz lata z opryskiwaczem, w kosiarkach, i tego typu rzeczy, bardzo przyjemne maszynki 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
7 minut temu, czesio200 napisał:

Dał 7 tys dołoży 3 i ma 10 za stare padło. Za 10tys kupil by ibisa M w idealnym stanie.

Dalej nie jarzysz. Za takie coś bym gościa zniszczył. Sposobów jest wiele i jeszcze więcej. Został oszukany, a to powinno być piętnowane. Ibis to jakiś wielce dobry pług? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj