farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

TheraRolnik    4172
23 minuty temu, Esab200 napisał:

Tak to ja też potrafię heh

Mam wuja ślusarza więc po co mam sam kombinować 😁 pojadę do niego i sobie wywierce 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
22 minuty temu, TheraRolnik napisał:

Raczej otwornicą, zawiozę do ślusarza i wywierci 😉

no tak, wywierci, ale jak ja bym miał ganiać do mechanika ślusarza czy kogokolwiek to ja bym na gospodarstwie nic nie zrobił, lub nic nie zarobił, u mnie fachowcy bardzo się cenią, godzina na tokarce 80zł+materiał itd, za tyle mam taką otwornicę i jeszcze czas żeby się nauczyć, a jak termin goni to ci nie weźmie bo kolejka jest 

10 minut temu, donweter1989 napisał:

sdf z tymi mocnymi kompaktami ma właściwie monopol na rynku, małe, zwinne i mocne, w ciągniku rozmiarowo między c360 a 80tką masz 100 kuca, jako pomocnik na łąki czy z turem do obejścia nic więcej nie trzeba


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
1 godzinę temu, Esab200 napisał:

W mojej okolicy byś dołożył 11 zł i waryniaka byś już miał

A co to Waryński? Importer jak każdy inny 

 

2 godziny temu, Agrest napisał:

Tu stary fendt rolniczy , ale pewnie za stary?

Ten ładowacz urzeźbiony jak w 30-tce , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
6 minut temu, igor10246 napisał:

no tak, wywierci, ale jak ja bym miał ganiać do mechanika ślusarza czy kogokolwiek to ja bym na gospodarstwie nic nie zrobił, lub nic nie zarobił, u mnie fachowcy bardzo się cenią, godzina na tokarce 80zł+materiał itd, za tyle mam taką otwornicę i jeszcze czas żeby się nauczyć, a jak termin goni to ci nie weźmie bo kolejka jest 

 

Ja na szczęście nie mam takiego kłopotu, jadę do wuja i za chwilę mam zrobione 😀

A jak nie do niego to do sąsiada i też mam zaraz zrobione 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
50 minut temu, Esab200 napisał:

Co to za otwornica ktora da radę wywiercic otwór prawie fi 50 w 5-6 ściance ? Pytam z ciekawości bo sam mam z tym problem w domu oczywiście. 

Ja mam taką za 15,99 i wierci, rozmiar 51mm, blachę 10mm przewierca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360
30 minut temu, bratrolnika napisał:

Ja mam taką za 15,99 i wierci, rozmiar 51mm, blachę 10mm przewierca

No możliwe możliwe. 

50 minut temu, TheraRolnik napisał:

Mam wuja ślusarza więc po co mam sam kombinować 😁 pojadę do niego i sobie wywierce 😛

Ja to robie na elektrodrazarce

47 minut temu, pawel885 napisał:

A co to Waryński? Importer jak każdy inny 

 

Ten ładowacz urzeźbiony jak w 30-tce , 

Mówią że waryniak dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

Ale ten ursus wygląda. Ale niskie garaże, obory, magazyny to bajera. U mnie 30tka tylko do obory wjedzie a tu proszę ten by dał radę. Szkoda że jak zwykłego ursusa 8014h kupowałem to takiej wersji nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5594

Jakie byście polecili halogeny robocze ledowe ? potrzebuje założyć nowe do forszaja , przeglądam allegro , oczy już mnie bolą i mam mętlik nie wiem co wybrać. Może ktoś polecić jakieś ? takie żeby dobrze świeciły i po paru minutach ich szlak nie trafił;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

w grene są dobre, swoje kosztują ale w porównaniu do tych za 30zł sztuka to świecą jak 2 te tanie a pobór prądu ten sam


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    30
2 godziny temu, pawel885 napisał:

Ten ładowacz urzeźbiony jak w 30-tce

Wyglada jakby to był z massey ferussona 135 z przerobionym przodem. Mam podobny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25
21 godzin temu, Rolnik200598 napisał:

Co na myszy polecicie żeby BB w spokoju w stodole ustawić? Kot nie wchodzi w grę. W zeszłym roku postawiłem na paletach 3, to po 2 tygodniach jeden już miał róg podgryziony. Bo to jednak najwygodniejsze do zrzucania, we dwóch wiaderkami 900kg pszenicy 40 minut i po wszystkim. Kupowałem i tą "zatrutą" pszenicę i ten granulat ale działanie nikłe.

Zamiast biga można też zrobić mały zbiornik na zboże z 2 blach ocynkowanych 2m x 1m. Powstanie beczka/walec o pojemności około 1,25 m3. 


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

większość co była w ogłoszeniach już poszła

zostały same 303 i tak trochę biję się z myślami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5594
jahooo napisał:

Pisze , że nie włącza się wom przez skrzynie to niewiadomo czy coś więcej tam jeszcze nie jest pieprznięte , trzeba by dobrze obejrzeć


Jahooo , mogę zapytać jeszcze w pewnym miejscu czy ktoś nie ma 323 na handel, tam praktycznie sami użytkownicy forszajów więc może coś by się znalazło 😉


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Pytaj, bo w temacie załamka

A co do WOM - pewnie tarczki poleciały, typowe w tych modelach SDF, koszt 400-500zł części plus moja robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196
Pomorzanin1222 napisał:

Jakmożna zarejestrować motor nie zarejestrowany od nowości właściciel kupił go nowego i ma wszystkie papiery od kupna?

normalnie piszesz umowę z gościem na którego są papiery robisz badania techniczne i do wydziału komunikacji


musisz mieć ciągłość umow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj