farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Grzechooo    794
pawel885 napisał:

brat ma szlifierkę parkside an aku to tragedia ,  do cięcia drutu 6mm i to powoli może i by się nadała ...

Ja mam bosch a następny będzie klucz udarowy. Niestety sprzęty akumulatorowe to są drogie sprawy w porównaniu do sieciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2280
9 godzin temu, andrzej612b napisał:

Heh

A gdyby ją ktoś chciał na użytek jako całość to było by drogo a na części cena super 

Jak drogo? Toż to cena złomu praktycznie . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    803
8 godzin temu, Grzechooo napisał:

Ja mam bosch a następny będzie klucz udarowy. Niestety sprzęty akumulatorowe to są drogie sprawy w porównaniu do sieciowych.

Drogie ale wygodne zwłaszcza do okazjonalnego wykorzystywania. Do długotrwałej pracy lepiej sieciowe ale jak trzeba coś szybko przeciąć, przykręcić czy cokolwiek innego i odłożyć narzędzie z powrotem to chyba wygodniejsze aku aby kabli nie ciągać i nie tracić czasu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2280
8 godzin temu, Grzechooo napisał:

Ja mam bosch a następny będzie klucz udarowy. Niestety sprzęty akumulatorowe to są drogie sprawy w porównaniu do sieciowych.

Drogie i dlatego każdy myśli że marketowy chińczyk za 1/5 ceny też zda egzamin... Znajomy ma milwaukee na 1/2 cala to koła w aucie tylko dotyka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8599
3 minuty temu, pawel885 napisał:

marketowy chińczyk za 1/5 ceny też zda egzamin.

zdziwiłbyś się,kilka lat temu kupiłem wiertarkę udarową w biedrze ,pastwię się nad nią ile tylko może uciągnąć ,wiertła 17 ,stożkowe .Z początku tylko dym z niej szedł i śmierdziało ,chciałem ją spalić bo pomyślałem jak się spali na gwarancji to wymienią na nową albo oddadzą kasę , nic z tego działa do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2280

Sieciowe tak, jakoś to dziala ale piszemy o Aku , sam mam narzędzia z Lidla i jestem zadowolony . Ale mam stara wkrętarkę i zakretarke makity i w porównaniu z marketówkami  są dużo mocniejsze i dłużej na baterie jedziesz mimo teoretycznie podobnych parametrów 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
17 minut temu, pawel885 napisał:

Drogie i dlatego każdy myśli że marketowy chińczyk za 1/5 ceny też zda egzamin... Znajomy ma milwaukee na 1/2 cala to koła w aucie tylko dotyka 

Kolega ma taki klucz do odkręcania kół w Actrosie.Drogi zakup takiego klucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2280

Do ciężarówek mają elektryczne na wózku z kołem zamachowym .Dzis dzień relaksu 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1099

https://www.facebook.com./groups/Maszynyrolnicze22/permalink/4059998627355889/ gowniany rozdzielacz ale poza tym ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    794
tom1989 napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/massey-ferguson-6260-zobacz-film-ciagnik-swiezo-sprowadzony-ladowacz-nowe-opony-przod-CID757-IDJFFLu.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=3 warto jechać obejrzeć Panowie? Kupował ktoś u niego ciągnik lub inna maszynę, stan faktyczny bardzo mija się z tym co mówi przez telefon czy też z tym co jest w opisie?

Okazja to chyba nie jest, 90tyś na 22letni 105konny ciągnik?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    429
29 minut temu, superfarmer02 napisał:

pany ile realnie można dać za chwytach do balotów MF na tylny tuz ?

Chcesz kupić? Tak się składa że mam do sprzedania 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj