Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

soltys48    19861
2 minuty temu, danielursus3p napisał:

Umyj zeby będzie łatwiej 🤭 

Jak ma jeszcze co

1 minutę temu, bratrolnika napisał:

Babcia zmarła równo rok po dziadku. 

Moja równiutko 15lat po dziadku

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
9 minut temu, Bananek napisał:

O cholera, nawet w żartach nie zaryzykowałbym takiej odpowiedzi.

 

Co ty gadasz. Podpowiem Ci, ze to może mieć związek z dwustopniowym sprzęgłem. 😉

 

No co ty ... W tym roku 3p był u mechanika na naprawie sprzęgła, wyjechał od mechanika coś trze o obudowę... Się okazało że jedna łapka była za długa i tarła, tak robią części ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13023
1 minutę temu, DANDYS napisał:

Jak coś to. Jestem w garażu🙋‍♂️🧑‍🦲

IMG_20211230_184158.jpg

Daniel opanuj się chłopie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16948
DANDYS napisał:

Jak coś to. Jestem w garażu🙋‍♂️🧑‍🦲

IMG_20211230_184158.jpg

Nie pij tego świństwa. Mówią, ze to niesmaczne. Lotos lepszy. 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, Bananek napisał:

O cholera, nawet w żartach nie zaryzykowałbym takiej odpowiedzi

 

Zawsze jest wyjście z sytuacji:

 

W dzień wypłaty kieszonkowego zwraca się ojciec do syna:
- Możesz wybierać: 20 złotych jak zwykle, albo 200 złotych plus lanie od matki, po tym jak się jej przyznasz, że te czarne majteczki, które znalazła w moim samochodzie należą do Twojej dziewczyny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
3 minuty temu, robert55555 napisał:

Zawsze jest wyjście z sytuacji:

 

W dzień wypłaty kieszonkowego zwraca się ojciec do syna:
- Możesz wybierać: 20 złotych jak zwykle, albo 200 złotych plus lanie od matki, po tym jak się jej przyznasz, że te czarne majteczki, które znalazła w moim samochodzie należą do Twojej dziewczyny

 

Wziąć 2 stówy i powiedzieć że sąsiad pożyczał samochód 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to zdrowie, jak tak. 

W nowy rok o suchim pysku będzie. 

16408889223784834743270280464630.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9289

Jak to leciało?

Żona chwali się mężowi nowym futrem

Skąd masz, pyta mąż ?

A dostałam w przebiaralni zamiast swojej starej kurtki, chyba szatniarz się pomylił. Przymierzyłam - jak moje, no i wzięłam

Za tydzień:

Patrz, jakie piękne kozaki

Skąd masz ?

Ktoś mi w pracy podmienił w szafce, przymierzyłam - jak moje!

A mąż na to - a ja po poduszką znalazłem bokserki, przymierzyłem - nie mój rozmiar, jak pech to pech

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3691
2 godziny temu, daron64 napisał:

Kilkanaście dni? Chłopie, ja od lutego się bawię 😅 aleee jeszcze teraz jak odpuści mróz to znajomy przyjeżdża, ma jeszcze obejrzeć graty i wybrać sobie co chce, a resztę już składam na kupkę i zostaje. W wolne miejsce przenoszę drzewo z pomieszczenia obok (już zacząłem tam sprzątać), jak przeniose, to wtedy z warsztatu zabieram jeden regał i wstawiam go do sprzątniętego pomieszczenia, a w jego miejsce w warsztacie wstawiam kozę. W ten sposób będę miał mniejsze pomieszczenie na warsztat, a większe na poważniejsze remonty. Więc myślę, że za rok o tej porze będzie może zrobione 😛

Ja się dziś zawziołem i góra stołu prawie ogarnięta, u mnie to sprzątanie polega głównie na sortowaniu narzędzi i układania na miejscach, w sezonie wiadomo, szczególnie w żniwa to rano szybko maszyny ogarnąć i się wszystko kładzie gdzie popadnie a potem nagle ginie połowa kluczy a teraz się magicznie odnajduje 🤔🙆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12459
Przed chwilą, soltys48 napisał:

@6465Tomek coś nie mówił że u Ciebie we wsi jest takie nazwisko jak ja mam?

Trochę końcówka się różni  ty jesteś ski a u nas jest czyk.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3691

Kurła na oczy mi poszło albo mózg już żyje jutrem. 5 min się wpatrywałem w numer strony i cały czas myślałem że od południa nastukaliscie 16 stron 

43 minuty temu, DANDYS napisał:

Jak coś to. Jestem w garażu🙋‍♂️🧑‍🦲

IMG_20211230_184158.jpg

Ja też chcę takiego drynka 

9 minut temu, TheraRolnik napisał:

Coś tam z jesieni 🙊🙊

 

Masz suba 👍

 

 

 

 

 

 

Ciesz się 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

który się ostatnio martwił że 4500 nie pyknie 🙉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4279
20 minut temu, superfarmer02 napisał:

Ja się dziś zawziołem i góra stołu prawie ogarnięta, u mnie to sprzątanie polega głównie na sortowaniu narzędzi i układania na miejscach, w sezonie wiadomo, szczególnie w żniwa to rano szybko maszyny ogarnąć i się wszystko kładzie gdzie popadnie a potem nagle ginie połowa kluczy a teraz się magicznie odnajduje 🤔🙆

Ja mam mniej więcej posegregowane wszystko - wszystko mam swoje miejsce. A poza garażem mam dwie skrzynki narzedzi, które wędrują między maszynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
6 minut temu, 6465 napisał:

Trochę końcówka się różni  ty jesteś ski a u nas jest czyk.😁

Marek K.....ski nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj