Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Gość   
Gość
5 minut temu, gregor1284 napisał:

Patrz

FB_IMG_1610995452957.jpg

"Pora umierać"...

-9 na termometrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
18 minut temu, szymon09875 napisał:

Normalna rzecz teraz, jakby sama ciężarowa była to byloby gorzej :o

 Z samej cieżarowej zrobiono mi ciężarową rolniczą w WK w 2010 roku, tak po krótkiej pogawędce przy okienku i za free

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28796
1 minutę temu, Uziu92 napisał:

dokładnie , kiedyś w fordzie zrobiona miałem dodatkowa kontrolkę która pokazywała kiedy faktycznie grzeja świece , w licznikach były wolne że dwa miejsca to sobie instalacje dorobiłem 😁po odpaleniu w zależności od temperatury też grzały

W vw też po odpaleniu grzeją, ileś tam stopni musi osiągnąć żeby je wylaczylo

Któreś modele VW, chyba na skandynawie, miały taki bajer że wlaczaly świece na pół minuty po otwarciu drzwi kierowcy, żeby już trochę były podgrzane zanim trącisz kluczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14226
9 minut temu, danielursus3p napisał:

Ja już dałem łapkę up i suba, wspierajmy dobrych youtuberów😀

Łe a mi nie dałeś 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7992
bratrolnika napisał:

1 minutę temu, Uziu92 napisał:

dokładnie , kiedyś w fordzie zrobiona miałem dodatkowa kontrolkę która pokazywała kiedy faktycznie grzeja świece , w licznikach były wolne że dwa miejsca to sobie instalacje dorobiłem 😁po odpaleniu w zależności od temperatury też grzały

W vw też po odpaleniu grzeją, ileś tam stopni musi osiągnąć żeby je wylaczylo

Któreś modele VW, chyba na skandynawie, miały taki bajer że wlaczaly świece na pół minuty po otwarciu drzwi kierowcy, żeby już trochę były podgrzane zanim trącisz kluczyk

tego z drzwiami nie wiedziałem , mój ma tylko podgrzewacz płynu świecami , niektóre zamiast podgrzewacza miały coś Ala farelkę elektryczna przy nagrzewnicy , też fajna sprawa

Rolnik1973 napisał:

19 minut temu, Uziu92 napisał:

a no mój

No germaniec ale dam👍🏻

germaniec , jakoś pracując na warsztatach najlepiej podchodzi mi ich myśl techniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14226
1 minutę temu, danielursus3p napisał:

To daj link do kanału to dam 😀

Nie będę się tu promował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
Przed chwilą, Uziu92 napisał:

 

germaniec , jakoś pracując na warsztatach najlepiej podchodzi mi ich myśl techniczna

Że dobre czy że tanie czy proste? Ponoć od vaga merca i bmki nim nowsza tym dalej, najlepiej w kierunku japońca, chyba temu że nie wyzylowane do cna.. ale ja tam się nie znam, taka opinia w okolicy krąży

Przed chwilą, gregor1284 napisał:

Nie będę się tu promował. 

To daj na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, danielursus3p napisał:

Mróz chyba Ci klepki w mozgownicy przestawił ;)

Im dłużej żyję na tym zwariowanym, współczesnym świecie tym bardziej się o tym przekonuję, tyle, że jeszcze przyjdzie pewnie na to poczekać i pozostają dwie drogi- albo przystosować się, czyli opcja jakiej za wszelką cenę nie chcę albo dalej żyć tak jak się żyje, tylko coraz bardziej wszyscy i wszystko wokół będzie to zapewne utrudniać.

Śnieg prószy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
41 minut temu, Uziu92 napisał:

a no mój

to i ja dałem suba. tyle że przy innym filmie czy tam lajka.

Edytowano przez pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14226
10 minut temu, danielursus3p napisał:

Że dobre czy że tanie czy proste? Ponoć od vaga merca i bmki nim nowsza tym dalej, najlepiej w kierunku japońca, chyba temu że nie wyzylowane do cna.. ale ja tam się nie znam, taka opinia w okolicy krąży

To daj na pw

Nie nie, tam jestem incognito. By mnie odwiedzali jak ta nawiedzona od kóz, albo jak Genka 🤔

@Strongman pa jaki ciekawy kombinezon

https://bonamera.com/pl/products/kombinezon-brazowa-panterka-49.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

-18 ciapek stękał ale odpalił, jutro Sławek mnie pociągniesz fendem. 

Kuzyn rano poszedł do byków i było - 20, byki całe w szronie. 

Do roboty jak jechał auto pokazalo - 25, dziś pewnie będzie więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12446
5 minut temu, danielursus3p napisał:

Co się stało? Pomożemy 

 

4 minuty temu, pafnucy napisał:

czem?

Prosie takie ze 115kg jeblo w kalendarz,  ledwo go z kojca wyciągnąłem.

Pojechałem do veta. Ale już go nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12446

Jutro hetman zabierze jeszcze fakturę zostawi🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj