Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Tak jak i ja, takie +15 stopni czy +20 i ciepłe słoneczko, aż jakiś promyk radości się tli.

Edytowano przez Rolnik200598

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, gregor1284 napisał:

Dlatego ja już złożyłem stosowne podanie żeby to tak do marca potrwało 🤔

ty weź nie kracz 

 

2 minuty temu, Rolnik200598 napisał:

Nie zgadzam się, ja chcem w lutym +12 choć jeden dzień żeby pszczoły oblot zrobiły i żeby zrobić pierwszy przegląd bo na rzepak po 20 kwietnia mają ruszyć z kopyta.

@pafnucy Jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili👌

 

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/produkcja-zwierzeca/pozostale-zwierzeta-hodowlane/21704-ule-na-celowniku-obroncow-praw-zwierzat-jak-mozna-pszczolom-zabierac-miod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15397
2 minuty temu, pafnucy napisał:

no nie przepadam za zimą. wiosnę uwielbiam.

no ale bez zimy wiosny by nie było...

Ale po fest zimie

Wiosna będzie lepiej smakować 🤗

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
37 minut temu, Kallina86 napisał:

Dzięki! A ten co pisałam z pół godziny temu odpisał, że nie mają. 

JAK uda się załatwić to będziesz dziękować, póki co to tylko 1 SMS do gościa który wisi mi przysługę

27 minut temu, 6465 napisał:

Gdzie ten Paweł?  Podeślij SMS. 

Nowy 265zl. A ten z linku przyszedł za 267zl.

Na Nieborowie dwóch braci ich jest na jednym placu, z jednym mam dobry kontakt, a z drugim nie, no i to jest ten Paweł

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Rolnik1973 napisał:

Ale po fest zimie

Wiosna będzie lepiej smakować 🤗

no to już wystarczy. dawaj wiosnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
53 minuty temu, Kallina86 napisał:

Dzięki! A ten co pisałam z pół godziny temu odpisał, że nie mają. 

Jak kolega Ci załatwi to jakoś musisz się odwdzięczyć chyba?    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Pigmei napisał:

 Już wróciłem z tym miękkim dowodem, pytałem czy aby na pewno musiałem wymienić dowód i zamiast odpowiedzi dostałe pytanie - kiedy kończył mi się poprzedni przegląd, przed czy po 5 grudnia, jak przed to trzeba wymienić i tyle w temacie.

-12 na teraz

Nie ich zasrany interes jak dowodu i tak wozić ze sobą nie trzeba było, po prostu naciągają na kasę do starostwa i tyle, pierwsze słyszę by kiedykolwiek wydzwaniał ktoś z WK żeby dowód wymieniać, a skąd wiedzą że ja w ogóle przegląd robię, jak nie jeżdżę to po kiego mi przegląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9964
25 minut temu, szczypka napisał:

Była taka bajka i pszczoły nie miały co robić i wycofaly sie z tego i chcialy zeby ludzie brali na nowo miod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

 Dałem se spokój, i zapłaciłem te 68,50. Jak będę robił kolejny przegląd to być moze będzie kolejne 10 lat przerwy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
6 minut temu, DANDYS napisał:

ogrzeje go ciepłymi nogami :P 

Znaczy sie będzie deptanie? 🤔🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    520
44 minuty temu, gregor1284 napisał:

😎🤫 

IMG_20210117_193916.jpg

Za dwa dni nie zgnije a oleje na takim mrozie gęste i potem męczarnia dla ciągnika. Zetora też tak kiedyś trzymałem  w mrozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Pigmei napisał:

 Dałem se spokój, i zapłaciłem te 68,50. Jak będę robił kolejny przegląd to być moze będzie kolejne 10 lat przerwy 😂

Wymieniłeś to wymieniłeś, ale cwaniaczki naciągają pewnie innych też, dwa lata już w przyczepach nie mam miejsca i przeglądy mi robili bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    520
44 minuty temu, gregor1284 napisał:

😎🤫 

IMG_20210117_193916.jpg

Za dwa dni nie zgnije a oleje na takim mrozie gęste i potem męczarnia dla ciągnika. Zetora też tak kiedyś trzymałem  w mrozy.

Eee no nie przesadzaj z tym mrozem, ile to opału trzeba, a i wszystko pozamarzane 

44 minuty temu, gregor1284 napisał:

😎🤫 

IMG_20210117_193916.jpg

Za dwa dni nie zgnije a oleje na takim mrozie gęste i potem męczarnia dla ciągnika. Zetora też tak kiedyś trzymałem  w mrozy.

Eee no nie przesadzaj z tym mrozem, ile to opału trzeba, a i wszystko pozamarzane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Przyjrzałem się co mi w miękkim dowodzie wpisano, z przyczepy rolniczej  zrobiono przyczepę ciężarową rolniczą, nie wiem kiedy i jak ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
18 minut temu, deSilva napisał:

Jak kolega Ci załatwi to jakoś musisz się odwdzięczyć chyba?    :P

Spoko spoko. Z tego co kolegę czytam, to myślę że się dogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, szymon09875 napisał:

Była taka bajka i pszczoły nie miały co robić i wycofaly sie z tego i chcialy zeby ludzie brali na nowo miod :D

Długo to one w naszych warunkach by same nie przeżyły. A jak słucham przygłupów, którzy twierdzą, że można mieć pszczoły i nie leczyć ich na warrozę wcale to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj