Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

DANDYS    3234

ja mam mieszanca labladora z owczarkiem , i  jest taki biszkoptowy , jako jedyny pies jaki był jest ogarnięty, wkoncu mozna brame zostawić otwartą i nie wyjdzie ..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinO10    69

Ostro dziś przymrozi, 

Aktualnie -24

 

Edytowano przez MarcinO10
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Siewka langren lub altro co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16900
DANDYS napisał:

ja mam mieszanca labladora z owczarkiem , i  jest taki biszkoptowy , jako jedyny pies jaki był jest ogarnięty, wkoncu mozna brame zostawić otwartą i nie wyjdzie ..

...Tak się roztył 😉😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14161
9 minut temu, Bananek napisał:

Dziś u mnie już -23°C. tyle to było o 5 nad ranem, potem skoczylo na -25. Dziś pewno do -30°C dobije, bo -27 prognozowane.

 

bierz tego. napompujesz sobie, trochę podmalujesz i będzie labLador jak ta lala.

 

Może i ja przejdę na PP. zgrzewarke mam, może w wolnej chwili przerobie to będzie miało jakiś wygląd. I te złączki odejdą.

 

@gregor1284, co dziś na kolację? Może donuta?

 

IMG_20210117_130604.jpg

Jaka Danuta 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14161
5 minut temu, bratrolnika napisał:

Nie wierz w to ze one są za darmo, tak tylko podają bo jak ktoś nie ma hodowli to sprzedawać nie może oficjalnie. Ja to psa na podwórko szukam a nie do chałupy, były gdzieś koło Ciechanowa, takie mieszance z labradorem, wczoraj znalazłem ogłoszenie,dziś miałem dzwonić, już się rozeszly

Miałem jednego szczeniaka labradora, ale już oddany... 

4 minuty temu, DANDYS napisał:

ja mam mieszanca labladora z owczarkiem , i  jest taki biszkoptowy , jako jedyny pies jaki był jest ogarnięty, wkoncu mozna brame zostawić otwartą i nie wyjdzie ..

Panie jak u nas wybył to półtora miesiąca szukaliśmy, portale internetowe, lokalne radio, Facebook itp. Znalazła się menda u znajomej 10km od domu. Pojechaliśmy po jalowki a przywieźliśmy szczeniaka 

Żeby się ze 4 godziny temu zdecydowany klient z kasiora trafił to już sprzedał z miejsca tego 3p... Ale ochlonalem i jutro pojadę mu kupię aku. Tylko jaka pojemność do 3p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28764
8 minut temu, gregor1284 napisał:

Miałem jednego szczeniaka labradora, ale już oddany... 

Nie zanosi ci się jakiś kolejny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
12 minut temu, gregor1284 napisał:

Miałem jednego szczeniaka labradora, ale już oddany... 

Panie jak u nas wybył to półtora miesiąca szukaliśmy, portale internetowe, lokalne radio, Facebook itp. Znalazła się menda u znajomej 10km od domu. Pojechaliśmy po jalowki a przywieźliśmy szczeniaka 

Żeby się ze 4 godziny temu zdecydowany klient z kasiora trafił to już sprzedał z miejsca tego 3p... Ale ochlonalem i jutro pojadę mu kupię aku. Tylko jaka pojemność do 3p?

Minimum 120 Ah musi być i z 900 rozruchu

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25746
24 minuty temu, bratrolnika napisał:

Nie wierz w to ze one są za darmo, tak tylko podają bo jak ktoś nie ma hodowli to sprzedawać nie może oficjalnie. Ja to psa na podwórko szukam a nie do chałupy, były gdzieś koło Ciechanowa, takie mieszance z labradorem, wczoraj znalazłem ogłoszenie,dziś miałem dzwonić, już się rozeszly

Szwagier dziś mówił że teściowej znowu ktoś 2 kundle ukradł. To już chyba 4 raz. Prawdopodobnie jest zapotrzebowanie dla jakiegoś chińczyka. Prawdopodobnie ktoś ze wsi na zamówienie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7254

O w morde już -21 😲 czyżby 30stka pęknie nad ranem...? Do kobity nie jadę, pierdziele bmka w gnojowicy to może być nieciekawie 😋


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

To chyba o sobie piszesz.

 @Pigmei  widziałes?    :D   następny górolik mądrala.    xD Tym góralom to się teraz w d*pach poprzewracało, dorobili się ciapka i myślą że świat tylko na tym stoi, 30L paliwa i myślą że to szczyt możliwości.        :P @Rolnik_z_Podkarpacia do ciebie to było? po uj się odzywasz co? chyba że miałeś jednak dziadka w  wehrmachcie i ma emeryturę grubo ponad 1000zł. bo jak tylko z Krusu to zamknij japkę jak nie masz zielonego pojęcia ile litrów wchodzi w tego CASE-a

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14161
18 minut temu, bratrolnika napisał:

Nie zanosi ci się jakiś kolejny???

Zdechła ta suka, a że schroniska nie chcesz jakiegoś? Znajomy ostatnio do Częstochowy psa zawoził to i Tobie by zawiózł. 

8 minut temu, Agrest napisał:

Szwagier dziś mówił że teściowej znowu ktoś 2 kundle ukradł. To już chyba 4 raz. Prawdopodobnie jest zapotrzebowanie dla jakiegoś chińczyka. Prawdopodobnie ktoś ze wsi na zamówienie wybiera.

Kiedys płacili po 40, a za kota 20 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
1 godzinę temu, 6465 napisał:

@Kallina86 ile tam u ciebie na minusie? 

-22... wczoraj tyle to było około 23:00. Ale czuć, że dziś sporo zimniej. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14161
6 minut temu, Strongman napisał:

-49% na gumki na allegro dzisiaj,-18

Łe to może być podpucha, co jak te 49% to rządowa dopłata? 🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
1 godzinę temu, gregor1284 napisał:

Ale tam u was pięknie 🤔 mam podobnego psa, co on mi nerwów zjadł.... 

Tylko nerwów? Gryzła wszystko, co drewniane. Niedrewniane też się zdarzyło np. gniazdko prądowe. To, co się da poszarpać i coś z tego wyciągnąć typu zabawki misie, poduszki. Gdyby nie ten pieprz cayenne, to by mi już w domu tylko metalowe rzeczy zostały. We wtorek będzie 3 tygodnie jak ma pierwszą cieczkę. Bywały noce gdzie od 2 do 6 chodziłam z nią po podwórku, bo w domu nie można było z nią wytrzymać. Całe szczęście że wtedy takich mrozów nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
1 minutę temu, Kallina86 napisał:

Tylko nerwów? Gryzła wszystko, co drewniane. Niedrewniane też się zdarzyło np. gniazdko prądowe. To, co się da poszarpać i coś z tego wyciągnąć typu zabawki misie, poduszki. Gdyby nie ten pieprz cayenne, to by mi już w domu tylko metalowe rzeczy zostały. We wtorek będzie 3 tygodnie jak ma pierwszą cieczkę. Bywały noce gdzie od 2 do 6 chodziłam z nią po podwórku, bo w domu nie można było z nią wytrzymać. Całe szczęście że wtedy takich mrozów nie było. 

Na dworze by była to by problemu nie było ;)

Dzięki za radę z tym pieprzem, pomogło! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28764
11 minut temu, gregor1284 napisał:

że schroniska nie chcesz jakiegoś?

Zniechęcają mnie całe te ich procedury. No i młodego to pod siebie wychowasz, a starego już nie przestawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj