MarcinO10

Members
 • Ilość treści

  347
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

72 Excellent

O MarcinO10

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Podlaskie, sokólski

Ostatnio na profilu byli

7420 wyświetleń profilu
 1. Z 15stego decyzja na EPUE. Jednak prawdę mówił, że w soboty robią...
 2. A u mnie, ani odrodzenia ani decyzji. Pan w ARiMR płaczliwym głosem sie tłumaczył. Nie wyrabiany się... Pracujemy po godzinach... Pracujemy w wolne soboty... A do tej pory co robili? Mieli czas do końca maja na wysłanie chociaż odrodzenia. Jest 6 dni po terminie. Ciekawe jakie sankcje na siebie nałożą. Bo pierwsi do karania jak rolnik się spóźni.
 3. Pismo pocztą, czy meilowo? A tak z ciekawości, bo na stronie chwalą się ile wypłacili. Dostał ktoś decyzję mając złożony dobrostan?
 4. Dokładnie jak pisze Witek
 5. Nie wiem czy już było, ale w IRZ można sobie sprawdzić wagi żywe i poubojowe. Tylko jaka jest rzetelność ubojni w tym zakresie...
 6. Tylko razem z tymi sztukami, musieli sprowadzić też ludzi do obsługi. Bo mi uja hodowla nie szła. Ciekawe czy już się nauczyli 🤔
 7. MarcinO10

  Claas Ares 697 ATZ

  Masz rację, w belarusie po prostu ślizgały się taśmy. Ale odkąd nie rozrzucam obornika prosto z obory, tylko te kilka miesięcy leżakuje na pryzmach. To tych problemów jest znacznie mniej. Jeszcze sprzęgło przeciążeniowe do wałka muszę zakupić.
 8. MarcinO10

  Claas Ares 697 ATZ

  Wszystko trzeba robić z głową. Ruskiem też przekładnię udało się uszkodzić.
 9. MarcinO10

  Claas Ares 697 ATZ

  Nie zastanawia się tak jak "rusek"
 10. Wklej link do artykułu.
 11. Sitko jest w pompce od strony przewodu do zbiornika.
 12. 337 - Niezgodność pomiędzy wybranym biegiem a zmierzonym przełożeniem. najpierw trzeba sprawdzić czujniki skrzyni biegów, są 4 Sztuki parami. Nominalnie powinny być zawarte. Ciagnik na neutralu. Wybór ABCD rozwiera czujnik odpowiadający za dane przełożenie.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj