sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

leszek1000    1817

Niech zrobią Zabieg adneksektomii czyli usunięcie jajników. A wtedy mogą grzmocić ile wlezie i bachora nie będzie. 

I żadna aborcja będzie nie potrzebna. Wilk cały i owca najedzona. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2095
1 minutę temu, mirro napisał:

Zawsze mogą znowu aresztować Giertycha

giertychem służby interesują się już od lutego 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    687
1 godzinę temu, dysydent napisał:

 @Partyzant85 to autentyczne nazwy geograficzne
świnka to wschodnia odnoga Wieprza w okolicy Szczebrzeszyna a Piekiełko to zespół jarów po zachodniej stronie Wieprza na pd od Radecznicy... gdzieś pośrodku w kierunku na Szczebrzeszyn.
na yt można poszukać ciekawy materiał pod hasłem "dolina skrzypów" a nawet więcej niż jeden film (zajrzałem)

___________________________

cyt "Łóżka covidowe są "ukrywane"? Rząd przejmuje kontrolę. Do wszystkich szpitali mają zostać wydelegowani żołnierze"
za
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26476139,niedzielski-o-ukrywaniu-lozek-przez-dyrektorow-do-kazdego.html

do groma czy ja śnię jakiś koszmar czy to się dzieje naprawdę?
to już im łóżka ze szpitali poginęły? wojsko?
naprawdę lepiej teraz nie chorować na cokolwiek co wymaga hospitalizacji. Ten system zaczyna do reszty się walić

https://zello.com/shared/f6JnaR05EDgg
http://zello.me/aesQ5KTOcR50
http://zello.me/T1rLYWep3Ggy
 

Tyle jeśli chodzi o przygotowanie rządu. 

A tu można posłuchać na żywo wystarczy kliknąć w przekreślony głośnik.

https://zello.com/channels/k/hrgQB

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5611

Kazdy może mieć gdzie tylko chce.

My tu o pierdołach a w USA prezydenta wybierają. Jeśli pogonią Trumpa a Biden nie będzie się z PISem głaskał to jaki będzie nasz bilans korzyści i strat ?

Umowy na gaz podpisane na kilkanaście lat, uzbrojenie zamówione, coś tam rozpoczęte z elektrownią atomową a żadnej miłości z USA może nie być. Moze się okazać że dobry biznes zrobiła tylko jedna strona😁


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1817

Z USA to nigdy miłości nie było. 

Wygra Bilden to z rakiet będą nici. No i pewnie żołnierze powrócą do swoich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3302

To wszystko robione pod publikę, ten strajk o aborcję,kronowirus, kto teraz słyszał co na Białorusi się dzieje,wymyślą coś aby zejść z innego tematu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1817

USA obecnie zastanawia się jak tu osłabić Chiny. Tutaj mają problem. 

Chiny obecnie kupują masę zboża. Soja Gmo już 2200 czyli podrożała o 400 zł  od stycznia. Tak chiny ciągną cenę do góry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czytałam, że Chiny nakazują gromadzić prowiant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2095
6 minut temu, Ulman napisał:

Jeśli pogonią Trumpa a Biden nie będzie się z PISem głaskał

biden to pewnie tylko pionek, a władzę przejmie kamala; dlatego módl się o reelekcję trumpa :) 

Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1138

Palikut jak jasnowidz jakiś.

 


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5611

Tak jak by on nie był pionkiem. Całe otoczenie Trumpa to żydostwo z Wall Street.

No ale weźmy scenariusz z Bidenem , więc zapewne nasze stosunki z USA moga sie mocno ochłodzić . Kto będzie naszym istotnym sojusznikiem gdy sie to stanie? W kim znajdziemy oparcie gdy zła Rosja się na nas zaweźmie? 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3302

Jeszcze się okaże ze za 3-5 lat kto miał kronowi rusa to będzie miał raka płuc,kto to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, DTaras napisał:

I dlatego WOTersów nazywa się Terytorialsami? A bo... Ursus jakby dążył do utworzenia jakiegoś towarzystwa wzajemnej adoracji i wziął się mnie rozliczać komu przytakuję... Ale historyjka pokazała, że generały to w zasadzie hipstery jakieś...

 

Żołnierze, dysydencie, już jakiś czas robią w szpitalach, domach dziecka, DPSach. Za salowych głównie ale robimy. W tym artykule mnie uderzyło to: "będzie wdrożona opieka z udziałem pulsoksymetru" Kurcze, to oni do respiratorów podłączali na jakiej zasadzie do tej pory? Pierwsze diagnostyka i monitorowanie tym sprzętem potem w razie potrzeby włączenie tlenoterapii a na końcu wspomaganie... Wychodzi, że do tej pory kazali pchać rurę w tchawicę bo maszyna pompuje i jest z bani - nie trzeba organizować personelu. Tak?

 

Nadal  nie bardzo wierzę w te teorie 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1279
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

Wiesz co się dzieje jak okręt tonie. 🤨

 

Kapitan schodzi ostatni :ph34r: ?

1 godzinę temu, nie napisał:

trzaskowski zdymisjonował rabieja, jak to tak? rafał homofob? teraz warszawa straci fundusze europejskie :) 

Rabiej był za marszem, Trzaskowski przeciw czy odwrotnie 🤔 ?

2 minuty temu, Ulman napisał:

No ale weźmy scenariusz z Bidenem i zapewne nasze stosunki z USA moga sie mocno ochłodzić . Kto będzie naszym istotnym sojusznikiem gdy sie to stanie? W kim znajdziemy oparcie gdy zła Rosja się na nas zaweźmie? 

Wreszcie wstaniemy z kolan :ph34r:.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1817
9 minut temu, DTaras napisał:

leszek - Ty masz jakieś problemy z logicznym myśleniem

O co ci chodz,i pisz konkrety a nie pitolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1971

E. Kopanie Giertych może skończyć się wpierniczem w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3302

Giertycha nikt nie ruszy i będzie niewinny,swój swojego nie rusza tylko trafił się no wiecie nowy co się chce wykazać a nie zna świata i zasad w nim panujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1971

leszek - jak będziesz około 70 lat to też będziesz mógł ale Ci się nie będzie chciało. Tak jak po proponowanym zabiegu okaleczenia u kobiet.


ursus - jakie teorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteChristo    1333

Giertycha odrazu do szpitala wzięli gadzinę, a dzisiaj dziewczyna z mojej miejscowości 22 lata zasłabła, karetka ja zabrała, wozili ją od szpitala do szpitala, i niestety nie żyje, 😪 miała problemy z sercem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3302

w Polsce jest tak ze jak ktoś kiedyś podpisał coś za czasów prl i teraz by pościł  coś w eter to kaput i każdy o tym wie, kto coś powiedział albo się przyznał to już nie żyje.

 

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj