sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

mirro    6491
5 minut temu, pafnucy napisał:

biznes to biznes...

Jeden z wielu, w ostatnim czasie, jakie odwalił nasz rząd. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
16 minut temu, Partyzant85 napisał:

Na jakiej podstawie osądzasz iż nie mam nic wspólnego z wiarą chrześcijańską?

To określ kto to sa ci czarni bo ja znam też kolor białych. 

16 minut temu, Partyzant85 napisał:

Na jakiej podstawie osądzasz iż nie mam nic wspólnego z wiarą chrześcijańską?

To określ kto to sa ci czarni bo ja znam też kolor białych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a hodowcom zniczy kto zapłaci?

2 minuty temu, mirro napisał:

Jeden z wielu, w ostatnim czasie, jakie odwalił nasz rząd. :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    690
6 minut temu, cinek1808 napisał:

Mają skupić niesprzedane kwiaty. Za chwilę się okaże że producencie chodzą po cmentarzach i kradną kwiaty bo im zbrakło do tych 50

a wystarczyło aby taki zakaz ogłosili 2 - 3 dni wcześniej i każdy by to sobie jakoś zorganizował ale nie ma się co dziwić patrząc na ich chaotyczne ruchy. Tak samo ze szkołą. Córka 4 klasa ma zajęcia on line a druga w 2 klasie chodzi do szkoły. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7722

Hodowcy zniczy sprzedają cały rok a  chryzantemy tylko jesienią raz w roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6491
2 minuty temu, pafnucy napisał:

a hodowcom zniczy kto zapłaci?

Ooooo właśnie, następni w kolejce.:lol:

1 minutę temu, pafnucy napisał:

a morał?

Ano taki że hodowcy chryzantem mają tak samo przechlapane, jak sprzedawcy kasztanów na placu Pigalle. Bo Zuzanna lubi je tylko jesienią. :lol:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, Dariowola napisał:

To określ kto to sa ci czarni bo ja znam też kolor białych. 

Księża.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w Kamionce murzyna księża mata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, jarecki napisał:

o to biega że uważam że sciemiasz na forum udając nie za bardzo rozgarnietego a z Twoich wpisów jasno wynika że prawidłowo składsz nawet zdania poprawnie  a wiec jesteś rozgarniety , jak poszedłeś na studia to znaczy żę i kontakt masz normalny z innymi ludzmi , a wiec .

Też mi od jakiegoś czasu nie pasuje, zadaje dziwne pytania 🙆‍♂️ ostatnio w temacie rolnik szuka żony, pyta jaki sex uprawia się na wsi 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Partyzant85 napisał:

Tak, mamy.

daj fotkę, bo nie dowierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6491
1 minutę temu, Ursus932 napisał:

Też mi od jakiegoś czasu nie pasuje, zadaje dziwne pytania 🙆‍♂️ ostatnio w temacie rolnik szuka żony, pyta jaki sex uprawia się na wsi 🙃

Ozimy.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
56 minut temu, Partyzant85 napisał:

@jarecki - co do twojego obrazka dodaj jeszcze, że premier zamyka cmentarze w najważniejsze święta, księża wpuszczają pięciu wiernych do kościoła a policja  targa kapłana po schodach jakby był workiem ziemniaków. Jeśli ktokolwiek dąży do odsunięcia ludzi od wiary to są to pisiory i czarni.

Widzisz tylko z tych powodów nikt nie odsunoł się od kościoła z praktykujących 😉 tylko takie bezbożniki krzyczą jak by to miał być koniec 🙆‍♂️

O ksiądzu mówisz tym co miał zakaz odprawaiania mszy?  To prawidłowo, co mieli na kolanach błagać żeby przestał 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
1 minutę temu, pafnucy napisał:

daj fotkę, bo nie dowierzam.

Kolorowe czy czarno-białe 😉

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@mirrotak😋, bo zimą najwięcej czasu na wsi 😎

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Ursus932 - masz swoje zdanie o tym i nie mam zamiaru się z nim kłócić. Ja wiem jedno - kiedyś ksiądz nie bał się wpuścić trędowatego do kościoła lub udzielić mu ostatniego namaszczenia. Na wiosnę księża stali się pracownikami sanepidu. Akcje z z zamknięciem cmentarzy, ograniczeniem liczby ludzi w kościołach nie mają na celu ochrony zdrowia.

 

@pafnucy - zapraszam na lepszą stronę Wieprza, ja ostatnio po tamtej byłem to i ty możesz raz się wybrać  i zobaczyć na własne oczy.

Edytowano przez Partyzant85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Partyzant85 napisał:

- zapraszam na lepszą stronę Wieprza, ja ostatnio po tamtej byłem to i ty możesz raz się wybrać  i zobaczyć na własne oczy.

nazwy stron pomyliłeś. :D

a zresztą. daj adres to kiedy podjadę, bo co tak jeździć bez celu? Wieprz długi.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, Partyzant85 napisał:

@Ursus932 - masz swoje zdanie o tym i nie mam zamiaru się z nim kłócić. Ja wiem jedno - kiedyś ksiądz nie bał się wpuścić trędowatego do kościoła lub udzielić mu ostatniego namaszczenia. Na wiosnę księża stali się pracownikami sanepidu. Akcje z z zamknięciem cmentarzy, ograniczeniem liczby ludzi w kościołach nie mają na celu ochrony zdrowia.

 

@pafnucy - zapraszam na lepszą stronę Wieprza, ja ostatnio po tamtej byłem to i ty możesz raz się wybrać  i zobaczyć na własne oczy.

Ja tez nie chce się kłócić, ale zrozum że na całym świecie są obostrzenia  , myślisz że księża robią to specjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1971

Czego chłopu gówniane rady dajecie - mierzyć trzeba wysoko. Tak naprawdę to mnie zdrzaźnił bo wymienił wszystko co można zmienić poświęcając odrobinę wysiłku. O lenistwie wspominał? Zakręcić się przy dziewczynie to banalna sprawa. Pokleić coś z tego to zadanie duże, nie spier... choćby zaniedbaniem to wyczyn. Ursus - żadne to ustawianie jak sam pionu nie trzymasz. To klasyczna przypie....dolka jest. Całkiem jak kobita na PMSie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Ursus932 - byłeś gdziekolwiek poza Polską przez ostatnie 12 miesięcy? Skąd wiesz co się dzieje na całym świecie? Z reżimowej tvpis ? Afryka miała zostać zdziesiątkowana z powodu Covid  i słabo rozwiniętej opieki medycznej  - nadal mają się dobrze. W Hiszpanii protesty przeciwko obostrzeniom, we Włoszech to samo, w Niemczech, w Anglii. Widziałeś wzmianki w tvpis o tym? Myślę, że cała ta sytuacja to zwykły przekręt, a Watykan to takie samo państwo uwikłane w ten przekręt jak reszta krajów europejskich. Z tą różnicą, że Watykan rządzi klerem. Gdzie te trupy na ulicach? Gdzie była pandemia jak watowiecki zjeździł całą Polskę podczas kampanii? Czemu Szwecja ma się dobrze bez rozpierdolu w gospodarce? - dlatego, że pandemii nie ma nigdzie oprócz pasków w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1279

W dobrym to idzie kierunku, czy ktoś usilnie prowokuje ?

https://wiadomosci.wp.pl/kaja-godek-prosi-policje-o-ochrone-strajk-kobiet-ujawnil-jej-dane-6569492897753792a

Strajk Kobiet ujawnił w mediach społecznościowych adres zamieszkania oraz adres mailowy i numer telefonu Kai Godek.

Działaczki zaczęły również ujawniać dane osób, które ich zdaniem są odpowiedzialne za to, że Trybunał Konstytucyjny wydał niekorzystny dla nich wyrok. Ujawnione zostały m.in. dane Bartłomieja Wróblewskiego, Krystyny Pawłowicz, Roberta Bąkiewicza czy Kai Godek.

Te osoby mają większy wpływ na TK niż prezes 🤣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.

Edytowano przez staszek131415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1971

Choroba jest. Pandemia? Niewiem. Babeczka opowiadała o gościu co się nim opiekuje. Od marca nie wyłazi. Prewrócił się i złamał biodro. Pogotowie zabrało, zrobili test, wynik pozytywny. Babka negatywny. Chlłopina w szpitalu, operować nie chcą, robi pod siebie bo pigół brak... Tą pandemię ktoś świadomie lub nie podkręca wprowadzając zbiorową histerię, albo sami to robimy autosugestią.

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj