sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Kurna jak ten koziołek się zapiera... 😂😂😂😂Że łon to nie łon... 🤕

Się wstyda tech pisiorom chiba trochu.. 😜

Myślisz że ja polecę do Warszawy jakiego obszczywegla z pisu oglądać.... 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, ogarek napisał:

Kurna jak ten koziołek się zapiera... 😂😂😂😂Że łon to nie łon...

To nie ja mieronoto  z podlosia  :D  :D   kiepski  z ciebie  dytyktyw  ale  czego  się  spodziewać  po miernocie  :P  :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Denwer w 2005 roku Polskę to podpalił pis. Po i pis przed wyborami dogadały się na premiera z Krakowa Rokitę. Ale w kampanii politycy pisu postanowili wbić nóż w plecy tym z którymi się dogadali i wyemitowali spot z lodówką pokazujący tych z którymi się umówili na premiera z Krakowa w złym świetle. Potem już były kłótnie i awantury po obu stronach. Ale pierwszy krok wykonał pis.

PS dodam tylko, że pis odwalił ten chamski numer w ostatni lub przed ostatni dzień kampanii tj czwartek lub piątek tak by przeciwnik tj po nie mógł odpowiedzieć swoim spotem.

Edytowano przez hubertuss
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ludzie pisu to głupki i nikt na dłuższą metę nie chcę mieć z nimi do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6422

No i Pan Minister Czarnek, co to się wirusowi ani LGBT nie kłaniał został odstrzelony przez wirusa.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7599
5 godzin temu, mirro napisał:

Najpierw sprowadzili Krzyżaków, potem oddali się w opiekę Carycy, potem zagościli Rosjanie a teraz sami sobie na baniak US Army sprowadzamy. Nosz k**wa, kiedy to się skończy.

Nigdy przenigdy dopóki będzie istnieć ziemia jako planeta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584
2 godziny temu, mirro napisał:

No i Pan Minister Czarnek, co to się wirusowi ani LGBT nie kłaniał został odstrzelony przez wirusa.😂

Ich wszystkich powinno się przenieść na kwarantannę o odizolować od społeczeństwa.

Chyba nawet PISowcy potwierdzą że większość jest głupia. Wg badań większość chce by 500+ dawano tylko tym którzy pracują . Jak na złość wg PISowskich fanatyków wszyscy zgodnie twierdzą że pińcet nie ma żadnego wpływu na rezygnację z roboty iwszsycy beneficjenci pracują jak mróweczki a z socjalu nikt się nie utrzymuje.https://www.money.pl/gospodarka/500-tylko-dla-pracujacych-polacy-chca-zmian-w-programie-6561286753241984a.html    

może ludziska w przeciwieństwie do  forumowych zaprzańców widzą że https://www.money.pl/gospodarka/polacy-nie-szukaja-pracy-rekord-w-historii-badania-eksperci-winny-socjal-choc-nie-tylko-6560309430598528a.html

Edytowano przez Ulman
  • Like 2

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

DOKŁADNIE NIE PAMIETAM ale ktoś  wczesniej podawał ten sam artykuł  , nie chciało mi sie wtedy pisać ale teraz to zrobie , dane z gospodarki wskazywały o rekordowej liczbie zatrudnionych , to żę ktos sie niezarejestrował w urzedzie swiadczy tylko o tym ze albo znalazł drugą prace  lub znajdzie , dane są jednoznaczne z rynku pracy bo nawet jak ktoś ma 2 dzieci i bierze na nie te 1 tys . to jest marginalny dochód 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6422
7 minut temu, Ulman napisał:

Ich wszystkich powinno się przenieść na kwarantannę o odizolować od społeczeństwa.

Przyroda robi co może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584
20 minut temu, jarecki napisał:

DOKŁADNIE NIE PAMIETAM ale ktoś  wczesniej podawał ten sam artykuł  , nie chciało mi sie wtedy pisać ale teraz to zrobie , dane z gospodarki wskazywały o rekordowej liczbie zatrudnionych , to żę ktos sie niezarejestrował w urzedzie swiadczy tylko o tym ze albo znalazł drugą prace  lub znajdzie , dane są jednoznaczne z rynku pracy bo nawet jak ktoś ma 2 dzieci i bierze na nie te 1 tys . to jest marginalny dochód 

Tam są proste cyfry - 270 tys straciło robotę z czego 211 tys nie szuka innej.  Socjal zawsze tworzył patologie. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

startuj na premiera to moze zniesiesz ten socjal ahahahahha. jak katarynka pis i socjal i tak wkolko calutki rok nawet w Boze Narodzenie.

ps. nam nadzieje ze zwieksza ten socjal do poziomu  niemiec czy angli tylko dlatego zebys mial pozywke do pisania. jak ktos zglosi 1000+ to ja ide na manifrestacje poparcia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, hubertuss napisał:

@Denwer w 2005 roku Polskę to podpalił pis. Po i pis przed wyborami dogadały się na premiera z Krakowa Rokitę. Ale w kampanii politycy pisu postanowili wbić nóż w plecy tym z którymi się dogadali i wyemitowali spot z lodówką pokazujący tych z którymi się umówili na premiera z Krakowa w złym świetle. Potem już były kłótnie i awantury po obu stronach. Ale pierwszy krok wykonał pis.

PS dodam tylko, że pis odwalił ten chamski numer w ostatni lub przed ostatni dzień kampanii tj czwartek lub piątek tak by przeciwnik tj po nie mógł odpowiedzieć swoim spotem.

Znowu  bredzisz   o  Premierze  z Krakowa  to  marzyła  PO    i  Prezydencie  z  Sopotu  

z8995345Q,Billboard-Jana-Rokity-----Prem

Spot   z lodówką  to  wyemitował  ale  kto  inny  i  2 lata  później 

Kolejny  raz  Bredzisz  

 

Polskę  podpalił  tusk   po  2 krotnych  przegranych  wyborach  dzieląc  Polaków  na moherowe berety     wzywanie  do  zabierania  dowodów  babcią 

 

Dziadka  z wermachtu  aresztowali  to  ci  dopiero

 

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584
20 minut temu, szmergiel napisał:

startuj na premiera to moze zniesiesz ten socjal ahahahahha. jak katarynka pis i socjal i tak wkolko calutki rok nawet w Boze Narodzenie.

ps. nam nadzieje ze zwieksza ten socjal do poziomu  niemiec czy angli tylko dlatego zebys mial pozywke do pisania. jak ktos zglosi 1000+ to ja ide na manifrestacje poparcia hahaha

Każdy gołodupiec i len poprze wyższy socjal więc wcale twoja postawa mnie nie dziwi.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

masz racje ,wlasnie stoje pod sklepem z winkiem  i z kolegami czekamy  na zasilek

aha .na rowerze jestem .

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Ulman napisał:

Każdy gołodupiec i len poprze wyższy socjal

No  masz  racje.   A  inny  gołodupiec  który  nawet  socjalu  załatwić  nie  potrafi  siedzi  na  forum  i  jęczy  latami  jak  to  sumsiod  dostał  kilka  set  złoty  zasiłku  🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584

Leniom nigdy nie daje a  szczególnie PISowskim

3 minuty temu, Denwer napisał:

No  masz  racje.   A  inny  gołodupiec  który  nawet  socjalu  załatwić  nie  potrafi  siedzi  na  forum  i  jęczy  latami  jak  to  sumsiod  dostał  kilka  set  złoty  zasiłku  🤣🤣

Kto nie potrafi socjalu załatwić? 

Czemu sasiad ma dostawać kilka stów socjalu? Z jakiego powodu? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Ulman napisał:

Kto nie potrafi socjalu załatwić? 

ten  co  jęczy  tu  latami  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5584

Kto?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Zadaj sobie pytanie z czego wynika brak bezrobocia, bo napewno nie z tego ze polacy chetnie pracuja za niskie kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6422
18 minut temu, szmergiel napisał:

masz racje ,wlasnie stoje pod sklepem z winkiem  i z kolegami czekamy  na zasilek

aha .na rowerze jestem .

Przed tym?

t_7_n_111.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Denwer uważasz, ze jak będziesz szedł w zaprzaństwo to zmienisz fakty i ludzie zapomną. Spot z pustą czy tam znikającą lodówką był użyty przez pis w kampanii 2005 przeciwko po. Obie partie mówiły o premierze z Krakowa. Dodatkowo był dziadek z Wermachtu. To pis w 2005 roku swoimi chwytami poniżej pasa dał podwaliny pod wojnę polsko polską. I nie wrzucaj tu filmików z 2007 roku bo nie o tym była mowa. Pis podpalił Polskę już w 2005 roku. Więc nie ma się co dziwić, ze po odpowiadała.

W Internecie aż roi się od info o spocie z lodówką, którym pis zaatakował po w 2005 roku. Ale ty jak to piszesz bredzisz tu coś i pokazujesz spoty z 2007 roku by dowieść, z e jesteś zwykłym zaprzańcem bo inaczej tego nazwać nie można.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, hubertuss napisał:

Spot z pustą czy tam znikającą lodówką był użyty przez pis w kampanii 2005 przeciwko po. Obie partie mówiły o premierze z Krakowa. Dodatkowo był dziadek z Wermachtu. To pis w 2005 roku swoimi chwytami poniżej pasa dał podwaliny pod wojnę polsko polską. I nie wrzucaj tu filmików z 2007 roku bo nie o tym była mowa. Pis podpalił Polskę już w 2005 roku. Więc nie ma się co dziwić, ze po odpowiadała.

Udowodnisz  to  kłamczuchu   zapodaj  ten  spot.  Zapodaj   jakiś  wywiad  w którym  Kaczyński  mówi  o  Premierze  z Krakowa ???.    Czy będziesz  bredził  jak  z    Dziwiszem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Poszukaj sobie w necie info o spocie z 2005 roku jaki zastosował pis przeciwko po. Dziadka z Wermachtu, którym pis zaatakował Tuska te z się wyprzesz?

Po wtedy prowadziło w sondażach. Więc naturalnie wskazywało premiera z Krakowa i koalicję z pis. Pis nie protestował jeśli było inaczej pokaz taką wypowiedz. Jednak by zdobyć prowadzenie pis użył brudnego chwytu z lodówką.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj