sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

leszek1000    1816

Wystarczy przestać rozdawać kasę i ją marnować. Politycy to mistrzowie w marnowaniu pieniędzy. O przekrętach już nie wspomnę. 

Kradną nasze pieniądze i ciągle im mało. 

Kaczyński na ochronę potrzebuje rocznie 1 mln zł. Człowiek jest nierentowy więcej szkody niż pożytku. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie no dla socjalistów mam dobrą radę  albo i więcej 1adoptuj sobie rodzinę bezrobotnych patusow. Przecież oni nie mają domu a Ty masz 

2 pokaż im gdzie spiżarnia i lodówka, bo Ty masz.

3daj im klucze do swojego samochodu, tylko zatankuj, bo Ty masz

4 weź se nadgodziny w pracy, bo ją masz ,a w domu oprócz rodziny na utrzymaniu masz grupę  nierobów którzy czekają na pieniądze bo Ty je masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, leszek1000 napisał:

Kradną nasze pieniądze i ciągle im mało. 

A  to  nie słyszałeś  nagrania  jak korwin  ze  swoimi  kombinacje  chciał  robić  żeby 2mln  przewalić  na kampanię  ???

Widziałeś  jakie życzenia  złożył  rolnikom  po  porażce  wyborczej  ????  

Wiesz  czego  ci  życzył  jak  i  innym  rolnikom ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Denwer. Idealnie wpisujesz się w swoje środowisko. W sentencji "sorry, że tak dosadnie(...)" widać brak pewności co do swojego położenia wobec rzuconej obelgi. Musisz zastanowić się nad sobą i wiedzieć na pewno czego chcesz. Nie jest możliwe aby przeprosić, znieważyć i udawać, że wszystko się wyrównało. Odwrotnie i owszem. To taka życiowa rada dla nastolatka. Repetą zajmie się Mirro choć zapewne pokiwa tylko głową z politowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
1 godzinę temu, DTaras napisał:

Kurcze.. Mirro... Zakonfudowałeś mie.. Niewiem czy masz pretensję ale ja o tym samym. Skoro ciągnik siodłowy może stać się rolniczym to właśnie o co kaman?

Oj bo cytowałem selektywnie kogo innego a wrzuciło Twoje . Choć to w całkiem innym kontekście miało być. Wybacz że wyszło iż się "przypierdoliłem"😂.

48 minut temu, Denwer napisał:

A ty  uświadamiasz   mnie  że  jesteś  sorry  że  tak  dosadnie  ale  jednym  z tych  bezmózgich  trepów  co   nic  nie  potrafili  w życiu  poza  zostaniem  na garnuszku  państwa.

No weź sobie wyobraź że musiałem nawet "garnuszek" zawiesić.😂 Choć przecież te 3 tyś co miesiąc mogłyby na waciki dla żony wpływać.😂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

nie wiem czy kumam o co chodzi  ale jak ciągnik bedzie poruszał się 50 km na h to możę i po miescie pomykac z tym że w polsce nie jest dopuszczalna predkosc 50 km dla tej klasy pojazdów .                                   a tak na marginesie jest powoli koniec epidemi , pracownicy sanepidu zjechali sie na Jasnej Gurze i może niebiosa wysłuchają  głosu .                                    JAK KTOS sie rozumie na biznesie to ciekawy artykół https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-mala-holandia-duzy-inwestor-kraje-beneluksu-zainwestowaly-du,nId,4776545          Uzyskane u nas dochody inwestorów z tych trzech krajów wyniosły prawie 53 mld zł - to trzy piąte zarobku właścicieli polskich firm z całego świata.

 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

No może o ile nie będzie wisiał znak zakazu wjazdu dla ciągników.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

bo to jest takie pojebane prawo ale w sumie chodzi o te 50 km \h    tak samo na autostradzie lub ekspresówce , i tu mam dowód bo znajomy chyba po wrocłwiu jechał traktorem  z przyczepką a na niej chyba koparka i jechał coś 55 km \h i go zatrzymali i puscili dalej traktor JCB  może  uznali żę to nie traktor ?

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
2 godziny temu, Denwer napisał:

zdejm  obsrane  gumowce  i  wyjdź  do  ludzi  może  zmądrzejesz  ale  wątpię  w  to   ale  jakaś  iskierka  nadziei  jest 

Nie gumowce tylko lakierki oborowe jakby co. 🤨

Z ludźmi mam do czynienia na co dzień nie tak jak ty tylko szkiełko i szkiełko. 

Ja mam zmądrzeć 🤔 ? Raczej ty powinieneś iść po rozum a nie wytyczne z centrali PISu.🙃

Wiesz że nadzieja matką głupich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Denwer jest jak ta orkiestra na Titanicu. Statek tonie, ale on dalej gra. Pytanie kiedy stwierdzi, że nie warto

 

Edytowano przez leszek1000
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
2 godziny temu, jarecki napisał:

bo to jest takie pojebane prawo ale w sumie chodzi o te 50 km \h    tak samo na autostradzie lub ekspresówce , i tu mam dowód bo znajomy chyba po wrocłwiu jechał traktorem  z przyczepką a na niej chyba koparka i jechał coś 55 km \h i go zatrzymali i puscili dalej traktor JCB  może  uznali żę to nie traktor ?

Bo nie wszędzie w mieście masz zakaz wjazdy ciągników. No i ciekawe co ma wpisane w dowodzie rejestracyjnym. Jeżeli nie ciągnik to i kategoria prawa jazdy pewnie C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, PRIMO napisał:

Nie gumowce tylko lakierki oborowe jakby co. 🤨

Z ludźmi mam do czynienia na co dzień nie tak jak ty tylko szkiełko i szkiełko. 

Ja mam zmądrzeć 🤔 ? Raczej ty powinieneś iść po rozum a nie wytyczne z centrali PISu.🙃

Wiesz że nadzieja matką głupich. 

Gdybyś  miał  do czynienia  z ludźmi  na co dzień   to  byś  nie pisał  takich  głupot.  Łatwo  tobą  manipulować    2 lata  temu  broniłeś  jak  lew  kołodziejczaka  który  potem  wyr*chał  was   bez  gumy  zapomniałeś  już  ??  🤣

1 godzinę temu, leszek1000 napisał:

Denwer jest jak ta orkiestra na Titanicu. Statek tonie, ale on dalej gra. Pytanie kiedy stwierdzi, że nie warto

 

Jak  na razie   PiS  nie  tonie.  A  to  że grupka  rolników  protestuje  cóż  ich  prawo  po forum  widać  że  najwięksi  krzykacze  nie  głosowali  na PiS   także  czym  się  przejmować  ??  😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Kto na socjalny PIS rękę podniesie temu ciemny ogłupiały lud tę rekę odrąbie. 

5 godzin temu, Denwer napisał:

Głupoty  to  opowiada  korwin  i  jego przydupasy  a stada  głupków  wierzą  w  takie  rzeczy  jak  głodzenie  więźniów  czy     obniżanie     podatków.

Dla lewaka to są rzeczy niewiarygodne bo jest nauczony że podatki wyłącznie rosna a państwu trzeba płacic coraz więcej i wtedy będzie dobrobyt. Lewak uważa że jak będzie miał mniej pieniędzy to będzie mu lepiej🤣

5 godzin temu, Denwer napisał:

Głupota   to  co  mówi  korwin  o obniżaniu podatków  bo  nie było  by  państwa  stać  na funkcjonowanie   dopłat  do  ZUS  czy  KRUS  utrzymania  wojska  policji  straży  granicznej  pożarnej   budowy  dróg  autostrad 

Gdzie tak mówi?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
49 minut temu, Denwer napisał:

Gdybyś  miał  do czynienia  z ludźmi  na co dzień   to  byś  nie pisał  takich  głupot.  Łatwo  tobą  manipulować    2 lata  temu  broniłeś  jak  lew  kołodziejczaka  który  potem  wyr*chał  was   bez  gumy  zapomniałeś  już  ??  🤣

Mam mam w przeciwieństwie do ciebie gamoniu. 😎

Tobą też manipulują a nawet tego nie jesteś świadomy. 🤨

Znajdz gdzie tak broniłem Kołodziejczyka bo wydaje mi się że bredzisz jak zwykle. 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Nie musisz czytać jak nie pasuje. Możesz sobie włączyć TVPis i nic ci nie bedzie mącić twoich lewicowych pogladów.

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To już następny strajk rolnikow rozbity. Wyciągnęli koronaswirusa znowu i zakaz zgromadzeń i mandaty mają się sypać jak z rękawa. Nie na darmo w kagancach ostatnio występowali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

aha. to te obostrzenia sa o strajk planowany??? hahhahahahahha ja pitole ale zryty leb.ps. na powaznie to taki strajk wszyscy w polsce maja gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Ulman napisał:

 

Dla lewaka to są rzeczy niewiarygodne bo jest nauczony że podatki wyłącznie rosna a państwu trzeba płacic coraz więcej i wtedy będzie dobrobyt. Lewak uważa że jak będzie miał mniej pieniędzy to będzie mu lepiej🤣

 

Gdyby   wszyscy  uczciwie  płacili  podatki  to  by  malały  nie  rosły.  A  że jest  cała  masa  złodziei którzy tylko  patrzą  jak wyłudzić  VAT  czy akcyzę czy  unikają płacenie dochodowego  itd.  to  niewinni  muszą  na to  płacić. 

Jakoś  nie widać  żebyś  ubolewał  nad  tymi  setkami  miliardów  które wykradają  złodzieje  tylko  kuje  cie  w oczy  kilka  set  złoty  dla  jakiego  patola  ciekawe  czemu  🤔🤔

42 minuty temu, PRIMO napisał:

Mam mam w przeciwieństwie do ciebie gamoniu. 😎

Tobą też manipulują a nawet tego nie jesteś świadomy. 🤨

Znajdz gdzie tak broniłem Kołodziejczyka bo wydaje mi się że bredzisz jak zwykle. 😱

Masz  kontakt  z  krowami  jak    jakaś  mućka  do  ciebie   zaryczy  jak  ją za mocno  za  wymię  pociągniesz  :D    Poszukaj  sobie  jak  broniłeś  kołodziejczaka  i  tego  Agro  powstania  wielkiego  z którego  wyszło  wielkie   G😂   ci  sami  co  teraz  wieszczą  wielkie  ruszenie  wtedy   tak  samo  pisali   oj  łatwo  wami  sterować  łatwo   🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

po co płacić? żeby patrzeć jak w nierobów pompują? sam se płać, a nie tylko rękę wyciągasz.

widzisz Ty chłopak co z covidem się dzieje? burdel się zaczyna. ten durny pokurcz z niczym już sobie nie radzi.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, debrzyna napisał:

az ci sie na mózg rzuciło 

Przynajmniej go  mam  w przeciwieństwie  do  ciebie  😎

ps.  nie  miałeś  mnie  ignorować  ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
9 minut temu, pafnucy napisał:

po co płacić? żeby patrzeć jak w nierobów pompują? sam se płać, a nie tylko rękę wyciągasz.

widzisz Ty chłopak co z covidem się dzieje? burdel się zaczyna. ten durny pokurcz z niczym już sobie nie radzi.

co sie dzieje? wszedzie to samo w innych krajach ,co glupoty pleciesz. gawiedz sie jednakowo wszedzie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj