sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
1 godzinę temu, hubertuss napisał:

Okazuje się, ze propagandowy zakup masek z chin to robota służb specjalnych. Maski warte po 2 zł sztuka zakupiono po 2 dolary.Pisowcy sobie z dziobków spijali. Pinokio dziękował Adrianowi. Akurat przechodził z tragarzami gdy Antonow wylądował. A tu proszę prawda i kulisy zakupu zupełnie inne.

A Ty nie na strajku? Po O PRAWORZĄDNOŚCI JAKOŚ ZAPOMNIAŁA JAK PRZYSZŁO GŁOSOWAĆ NAD 5 kACZYŃSKIEGO...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
2 godziny temu, staszek131415 napisał:

A Ty nie na strajku? Po O PRAWORZĄDNOŚCI JAKOŚ ZAPOMNIAŁA JAK PRZYSZŁO GŁOSOWAĆ NAD 5 kACZYŃSKIEGO...........

Wczoraj po moim mieście jeździła parada. Popatrzyłem się uśmiechnąłem i poszedłem dalej do swojej roboty. Ludzie na nich psioczą, że innym przeszkadzają. A mi się po prostu siać chciało. Protestuje to się przy urnach a nie na ulicy. Bo teraz to wszystko zależy od humoru Kaczyńskiego. Bo on nie ma nic do stracenia. W sejmie posiedzi do 74 roku życia. Potem jak zechce też raczej się dostanie nawet jak będzie w opozycji. A głąby co mu uwierzyli i na pis głosowali stracą dużo. Spadek pogłowia bydła wołowego to również mniejszy popyt na zboża, na pasze. A więc ich ceny też spadną. Ceny mleka tez niskie. Wieprzowinę wykończył asf. Perspektywy rolnictwa są zachwycające. Jak będą ceny zbóż spadac oddam swoje 13 ha w dzierżawę i to oleje. Wezmę dopłaty i mam to gdzieś. Niech się ci martwią co gospodarstwa rozwijają i w to inwestują.

2 godziny temu, mirro napisał:

Wyczytasz tyle, co z raportu Macierewicza Antoniego.😂

Ale jak to? Przecież ogłoszono sukces że nasze służby dyplomatyczne wychujały z tymi maseczkami wszystkich łącznie z Mosadem i Francuzami.😂

Oj tam oj tam nie czepiajmy się szczegółów dyplomatyczne, specjalne komuś się pewnie nie chcący pomyliło. Przecież to Pinokio z Adrianem załatwili amerykańcom z przed nosa wydrapali. A, że za kulisami pomagał były współpracownik WSI to też szczegół. Jak się pali koło d to i WSI dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
1 godzinę temu, galan99 napisał:

O rzesz k**wa jego posłuchać .

A widzisz? Proroctwo spełniło się szybciej niż Pan Wałęsa myślał.😂

3 minuty temu, hubertuss napisał:

amerykańcom z przed nosa wydrapali

Tylko że tam podobno "amerykanie współpracowali z naszymi', czyli pewnie pośredniczyli.😂Zaraz okaże się że nasi chcieli wychujać amerykanów i im nie zapłacić. A żeby nie było wielkiego dymu to KGHM kazali wystąpić jako płatnik.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Nasi chcieli Amerykanów a Ci ponieważ nic nie przeczuwali dali tym naszym towar pierwsza klasa... To było wyprowadzenie kasy - nie jakiś tam Krauze czy Giertych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Nie mirro, dokładnie to samo. Był popyt na szmal a nasi go podali..


Niekoniecznie bezinteresownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

Szkoda tylko, że pseudokatoliki pisowskie pokazały gdzie mają osoby niepełnosprawne jak Ci strajkowali ale widać czarni nadal mają silne wpływy. Idol narodu tradycyjnie nie miał odwagi tego przeforsować i posłużył się pseudo trybunałem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
1 godzinę temu, DTaras napisał:

Nie mirro, dokładnie to samo. Był popyt na szmal a nasi go podali..

 

Niekoniecznie bezinteresownie.

 

Ano faktycznie, szczególnie w służbach jest to popyt nieustający. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Denwer napisał:

122434470_801312310620225_14760090739253

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣k**wa dobre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

dobrze ze prezesowi taki wynalazek nigdy nie byl potrzebny.......🤣


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3230

https://m.facebook.com/TelewizjaObywatelska12/ wchodzić w transmisji e patrzcie jak kobity mają jaja i jaki protest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

idą pod dom miłośnika kotów. Mało mnie interere o co tam krzykaczą ale każdy sprzeciw przeciwko tym ludziom się teraz liczy.

@Strongman -  jest człowiek jest paragraf. Będą szukać teraz batów  na liderów strajku. Albo ich uciszą albo rozjuszą. Oby to drugie.

 

 

Edytowano przez Partyzant85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli dla ciebie życie ludzkie jest tyle samo warte co hodowla bydła? Też jestem przeciwko 5 ale kumać się z ludźmi którzy chcą zabijania za to że niewinne dziecko w łonie matki jest chore? To chore!

Społeczeństwo to nie tylko sprawy wsi a czytając takie wpisy można odnieść wrażenie że nie interesuje cię nic poza twoim gospodarstwem.

Rolnicy najgłupszą rzecz jaką by zrobili to połączyć się z tym lewactwem,to ci sami ludzie którzy chcą wam mierzyć te łańcuchy.Dla nich los człowieka (oprócz własnego) jest nie istotny a co dopiero sprawy polskiej wsi.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
1 godzinę temu, akooo napisał:

Też jestem przeciwko 5 ale kumać się z ludźmi którzy chcą zabijania za to że niewinne dziecko w łonie matki jest chore? To chore!

Co to znaczy niewinne? Jeśli chcesz być sumieniem społeczeństwa, to bardzo proszę. Tylko pamiętaj że wtedy bierzesz też odpowiedzialność za ciąg dalszy. Ładne słówka tu niczego nie załatwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

A od którego miesiąca można zrobić te badanie które sprawdza czy płód może być upośledzony.

Edytowano przez leszek1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
2 godziny temu, akooo napisał:

z ludźmi którzy chcą zabijania za to że niewinne dziecko w łonie matki jest chore? To chore!

Powiem tak ludzie są wygodni w dzisiejszych casach,nikt by się nie chciał opiekować dzieckiem co nic z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj