sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

jarecki    3274
1 godzinę temu, DTaras napisał:

Czy mamy rozeznanie o gejowiźnie wśród nas? Najczęściej takie, że niema a rzeczywistość płata figle 😉 Już dysydent się wypowiedział, mirro także i ja także. Dopóki nikt nid zechce mnie nawracać ani dziecka czy najbliższych - daję temu plac do życia. I tak przy okazji padła odpowiedź na pytanie wcześniejsze o ewangelizatora. Te marsze o wyuzdanym charakterze mnie nie nawiedziły, u nas po prostu żyjemy obok siebie i takich ekscesów nikomu nie potrzeba.

ale nikt nie nawraca o gejach czy lesbijkach tylko chodzi o lgbt trzeba rozróznić gejów i lesbijki od lgbt i nauki którą proponuje .

 

1 godzinę temu, DTaras napisał:

Jarecki - nie było gwałtu bo powódka nie prowadziła się najlepiej... Realia są takie, że każdy weekend przynosi falę potencjalnych gwałtów. Jakoś to należy odróżnić i z jednej sentencji uzasadnienia tego nie wyczytasz. Nawet sprawy o ustalenie ojcostwa czy alimenty opierają się o literalne rozumienie słownikowych pojęć. Nie mniej wnioskuję, że kalifat by Ci odpowiadał

????? tu sentencja zdarzeń w w sprawie w której zapadł wyrok była jednoznaczna w sprawie tej kobiety z hotelu , można w necie odszukać ,  no bez przesady z kalifatem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@jarecki LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych

Więc kto to jest jak nie oni?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Łon pierdzieli sam nie  wie co... 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
1 godzinę temu, jarecki napisał:

ale nikt nie nawraca o gejach czy lesbijkach tylko chodzi o lgbt trzeba rozróznić gejów i lesbijki od lgbt i nauki którą proponuje .

Nie każdy gej czy lesbijka chodzi na parady i nie każdy katolik chodzi w procesji. Najlepiej przestać się spinać to i sraczka mniejsza.😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
3 godziny temu, DTaras napisał:

Dopóki nikt nid zechce mnie nawracać ani dziecka czy najbliższych - daję temu plac do życia.

jesteś naiwny jak dziecko,myślisz że oni przyjdą do twojego domu nawracać ciebie i twoja dzieci bez przygotowania sobie gruntu prawnego?żebyś ich pogonił i poszczuł psem? to co się teraz dzieje teraz to jest właśnie przygotowanie do tego żebyś nie miał nic do gadania w sprawie wychowania swoich dzieci,a jeśli spróbujesz się sprzeciwiać będzie już za późno,nałożą na ciebie karę finansową ,odbiorą dzieci i pójdziesz siedzieć i to już się dzieje na zachodzie tylko wy tzn Ty miruś ,ulman nie chcecie tego widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Na razie całkiem dobrze mi idzie wychowanie moich dzieci a te dadzą sobie radę. Albo dzieciaki się wychowuje, albo hoduje. Zamiast płakać co będzie trzeba się jednak zająć ziarnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 minuty temu, mirro napisał:

Na razie całkiem dobrze mi idzie wychowanie moich dzieci

na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
1 godzinę temu, tomaszmab napisał:

@jarecki LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych

Więc kto to jest jak nie oni?! 

 

1 godzinę temu, ogarek napisał:

Łon pierdzieli sam nie  wie co... 😋

przeczytajcie posta mojego chodzi mi o nauki jakie proponuje LGBT sami homoseksualisci nic nie proponują zarówno geje jak i lesbijki lgbt zrzesza  wszystkich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Witejus żyje w oblężeniu czy mi się wydaje? Jarecki - takie "nauki" to już pod postacią przysposobienia do życia w rodzinie były. Stało się Ci coś? To, że świat nie jest czarno-biały to nie jest odkrycie zatem i ten element się pojawił. Gdy katechetka prawiła o jeździe na ręcznym - taką lekcję w ósmej klasie miałem - było w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3133
1 godzinę temu, mirro napisał:

Najlepiej przestać się spinać to i sraczka mniejsza.😂

a no pospinali się jak widać w już nie-zjednoczonej prawicy i się chyba popuściło po za kontrolą zwieraczy
co Oni tam odstawiają? no i co że moje przewidywania się potwierdzają ale ja nie sądziłem że tak szybko

sie Ziobro z Kaczyńskim poróżnili aż Gowin z tego wszystkiego zbaraniał i nie wie co powiedzieć.
Rozpada nam się koalicja rządząca?
dlaczego?
Czyżby wiedzieli że zanosi się na gorzej niż to malują w rzeczywistości w gospodarce i poszukują... wypychają przed szereg konsumenta tej żaby zanim doczołgali się do końca kadencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 godziny temu, DTaras napisał:

Witejus żyje w oblężeniu czy mi się wydaje?

zobaczymy co ci się będzie wydawać za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
3 godziny temu, mirro napisał:

Ale to co? Gejowskiej matematyki mają uczyć, czy fizyki?😂

https://www.tvp.info/49979498/to-nie-ekshibicjonizm-to-dunska-telewizja-nagi-program-dla-dzieci-robi-furore-wideo                  Dalej Brniesz ale mie nie rozumiesz  , napisałwm wyraznie tak samo gej czy lesbijka nie zagraża nikomu , poczytaj w anglojezycznym czym jest lgbt co w związku z lgbt proponuje WHO itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
16 godzin temu, mirro napisał:

Bo LGBT nie przychodzi na nabożeństwa i nie mówi że Boga nie ma.

Przyznam Ci rację. Nie mam nic do Świadków Jehowy, ludzi którzy pracują, robią zakupy i.t.d., dopóki nie wchodzą na mój teren i roztaczają swoich wizji. To samo tyczy się innych religii i  to samo się tyczy LGBT. Wiadomo że takie osoby były, są i będą, tylko dlaczego tak się afiszują z tym. Powtórzę się, ci aktywiści więcej szkody robią całemu swojemu środowisku niż pożytku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243
5 godzin temu, tomaszmab napisał:

@jarecki LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych

Więc kto to jest jak nie oni?! 

Ojciec pyta, co znaczy skrót LGBT:

Lać

Gejów

Batem

Tato 

😁😁😁

Edytowano przez Shaun
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
22 minuty temu, dsbh napisał:

Przyznam Ci rację. Nie mam nic do Świadków Jehowy, ludzi którzy pracują, robią zakupy i.t.d., dopóki nie wchodzą na mój teren i roztaczają swoich wizji. To samo tyczy się innych religii i  to samo się tyczy LGBT. Wiadomo że takie osoby były, są i będą, tylko dlaczego tak się afiszują z tym. Powtórzę się, ci aktywiści więcej szkody robią całemu swojemu środowisku niż pożytku.

Ale przecież ludzie LGBT nie chodzą po domach i nie namawiają na swoje powiedzmy orientacje. A nawet jeśli Jehowi chodzą to co mi zrobią. Mówię dziękuje nie interesuje mnie to i nikt na siłę do domu się nie pcha. Wielu ludzi u nas nie rozumie, ze nie da się powiedzmy z przeciętnego człowieka heteroseksualnego zrobić geja czy lesbije czyli homo. To siedzi w głowie od urodzenia. 

PS znam kilku jechowych i powiem, ze porządni ludzie. Co więcej żaden nigdy nie wspomniał do mnie o wierze a co dopiero namawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Do brata kumpla kiedyś zaszli jechowi, jak tamten akurat ryby czyścił. Kawał chłopa, brudny, zarośnięty, duży nóż.

"Idź, k**wa, gdzie szedłeś, bo możesz nie dojść" 

Ponoć ponownie już się w okolicy nie pojawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Jarecki - jak weźmiesz pod uwagę, że goła dupa to po prostu goła dupa to o czym ten program jest? Kolejny raz napiszę lepiej jest miękko lądować niż zderzyć się z rzeczywistością. Po to mamy edukację aby otwartych drzwi nie wyważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
2 godziny temu, witejus napisał:

zobaczymy co ci się będzie wydawać za kilka lat

Za kilka lat to może nie być temat wiodący, ani atrakcyjny. Wszystkim znudzą się wrzaski i życie wróci na właściwe tory.

1 godzinę temu, hubertuss napisał:

Ale przecież ludzie LGBT nie chodzą po domach i nie namawiają na swoje powiedzmy orientacje

To juz bardziej namolni są telesprzedawcy.😂

1 godzinę temu, jarecki napisał:

https://www.tvp.info/49979498/to-nie-ekshibicjonizm-to-dunska-telewizja-nagi-program-dla-dzieci-robi-furore-wideo                  Dalej Brniesz ale mie nie rozumiesz  , napisałwm wyraznie tak samo gej czy lesbijka nie zagraża nikomu , poczytaj w anglojezycznym czym jest lgbt co w związku z lgbt proponuje WHO itp .

Przecież wstawiłem emotkę że drę łacha, to co się oburzasz?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

znam kilku jehowych i za nimi nie przepadam ale wole z nimi robić interes jak z ,, ortodoksyjnym '' katolikiem ,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, jarecki napisał:

Jarecki co tu jest złego? Naturalizm pierwotna boska rzecz. Moje dziecko jest tak wychowywane.

Problemem jest tłumaczenie dziecku dlaczego człowiek wisi na drzewie przybity i ma to traktować za normalne. Tłumaczę mu, że to jedna z religi, która rządzi się swoistymi prawami a musi ją poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
2 godziny temu, hubertuss napisał:

Ale przecież ludzie LGBT nie chodzą po domach i nie namawiają na swoje powiedzmy orientacje. A nawet jeśli Jehowi chodzą to co mi zrobią. Mówię dziękuje nie interesuje mnie to i nikt na siłę do domu się nie pcha. Wielu ludzi u nas nie rozumie, ze nie da się powiedzmy z przeciętnego człowieka heteroseksualnego zrobić geja czy lesbije czyli homo. To siedzi w głowie od urodzenia. 

PS znam kilku jechowych i powiem, ze porządni ludzie. Co więcej żaden nigdy nie wspomniał do mnie o wierze a co dopiero namawiał.

Hubertussie nie zrozumiałeś mnie. Jedni chodzą od domu do domu głosząc swoja wizję. Drudzy zakłócają spokój na ulicach, organizując marsze czy parady, domagając się co raz większych praw. W tym są podobni, narzucają się innym. Napisał bym dosłownie jak to widzę ale wolę się powstrzymać.

3 godziny temu, jarecki napisał:

Co to za porównania skoro tylko jedna strona jest rozebrana do rosołu. Duńska telewizja powinna iść na całość. Słupki oglądalności poszybowały by w górę a nie tylko szły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Nie to, żebym jakoś tu bronił LGBT ale z tymi paradami zakłócaniem spokoju to nie przesadzajmy. Ile razy była taka parada w twojej miejsc owości? Ile razy taką paradę widziałeś na żywo. Bo w mojej miejscowości z której pochodzę nie było ani razu a w kilkuset tysięcznym mieście wojewódzkim gdzie teraz mieszkam od lat ani razu nie widziałem takiej parady na oczy własne. To jaki oni mi spokój zakłócają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

hmm , chyba kosciół lub  katolicyzm miał  lepsze metody gdy nawracał pogan w sredniowieczu od lgbt ?             

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj