sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Ulman    5576

Nie przeceniaj się.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
11 minut temu, Ulman napisał:

A jak zrobi że będzie nic?

no wystarczy ze nic 13 emera masz co roku do podpisania ... a 500 do 2021   jesteś na 100 % pewny ze podpisze ??

11 minut temu, Ulman napisał:

A jak zrobi że będzie nic?

no wystarczy ze nic 13 emera masz co roku do podpisania ... a 500 do 2021   jesteś na 100 % pewny ze podpisze ??


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
9 minut temu, Roman176 napisał:

ja głosowałem w poniedziałek ...

mam korespondencyjne  byłem w pracy listonosz przyniósł   listy wyborcze  i żona wypełniła na Trzaskowskiego pojechała i wrzuciła 

pewno ma nadzieke żę jak PO z trzaskowskim wróci do sterów to pozamyka kopalnie i się nie bedzie martwiła jak do pracy wyjezdzasz .;)

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

dokładnie 

2 minuty temu, jarecki napisał:

pewno ma nadzieke żę jak PO z trzaskowskim wróci do sterów to pozamyka kopalnie i się nie bedzie martwiła jak do pracy wyjezdzasz .;)

 

11 minut temu, mirro napisał:

Rooooomaaaaaaannn lewaku jeden, coś Ty narobił?

ty pewnie podobnie głosowałeś tylko ty świadomie 

11 minut temu, mirro napisał:

Rooooomaaaaaaannn lewaku jeden, coś Ty narobił?

ty pewnie podobnie głosowałeś tylko ty świadomie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
3 minuty temu, Roman176 napisał:

no wystarczy ze nic 13 emera masz co roku do podpisania ... a 500 do 2021   jesteś na 100 % pewny ze podpisze ??

no wystarczy ze nic 13 emera masz co roku do podpisania ... a 500 do 2021   jesteś na 100 % pewny ze podpisze ??

Pewnie że co roku bo ciemnotę trzeba trzymać w niepewności. Oczywiście ze będzie podpisywał bo za 4 lata parlamentarne i musi kupować głosy jak obecni.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

pożyjemy zobaczymy 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

Skorzystałem z przysługującego mi prawa i wróciłem z wyborów. Po 21ej będę krytykował.

12 minut temu, Kowalsky30 napisał:

Czarne chmury nad A.D.2020

IMG_20200712_153411.jpg

Masz rację. Anno Domini 2020 rok miał być rokiem suszy stulecia a tym czasem znów się k....a chmurzy i chyba znów poleje. Do tego zimno jak na jesieni a tu dopiero lipiec.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Wczoraj rocznica rzezi wołyńskiej. Niestety nasza władza ma to w d*pie i woli czcić tzw wykletych którzy często byli po prostu bandziorami. Kilkadziesia tysięcy cywili nieludzko  pomordowanych pomijają milczeniem. 

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

Wczoraj chyba TVP1 i TVP Polonia emitowały film "Wołyń" a dzisiaj jest też na TVP Historia. Czy w telewizjach informacyjnych się pojawiło coś na ten temat ? Nie wiem nie oglądałem.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980

Tak w TVP leciał wieczorem ten film. Dziadkowie opowiadali mi takie historie kiedyś ,aż trudno było  mi w to uwierzyć.😬 Film pokazuję jak brutalna była tamta rzeczywistość.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marobas    230
48 minut temu, Ulman napisał:

Wczoraj rocznica rzezi wołyńskiej. Niestety nasza władza ma to w d*pie i woli czcić tzw wykletych którzy często byli po prostu bandziorami. Kilkadziesia tysięcy cywili nieludzko  pomordowanych pomijają milczeniem. 

chyba nie wiesz o czym mówisz, nie chce używać odpowiednich epitetów, ale fakt, że w ludowo-czerwonych szkołach nie uczono powojennej historii Polski, nie zwalniał rodziców z wychowania w duchu patriotyzmu i wyprostowaniu ówczesnego, partyjnego zakłamania... naprawdę zal, ze ludzie nie umią rozróżnić żołnierzy wyklętych, od band które napadały na wioski... ale to jest właśnie cel, który jak widać komunistyczna zaraza osiągnęła... wymieszać bohaterów z błotem, i jeszcze ludziom zrobić z mózgu papkę owsianą...
-i nie będę odpowiadał na (jak przewiduję -nadchodzące) zaczepki, człowieka który, nie ma wiedzy i zdolności, odróżnić bohaterów niepodległej, od zbrodniarzy, a tym bardziej ich działania porównuje do bestialskiej swołoczy, która zadając śmierć, robiła to w sposób zadający maksimum cierpienia... doinformuj się człowieku czym była rzeź na Wołyniu, bo widzę ze nie masz pojęcia, a jeśli masz, to takie jakie Ci wpoił TfałszEn... czyli "kogos tam zamordowali"... zorientuj sie co robiono z kobietami w ciąży...
-bark słów mogących dostatecznie dosadnie określić Twoją wypowiedź, chcąc pominąć język rynsztokowy!!!
-edit: a ponad to, jeśli czegoś TVP nie nagłaśnia, nie znaczy, ze tego nie ma, sprawdzić polecam stronę premiera:
"Symbolem zbrodni OUN-UPA na Polakach jest kwiat lnu, który w tym okresie kwitł na Wołyniu.
🌸
Ale len kwitnie zaledwie kilka godzin - tak, jak w kilka godzin 99 wsi zostało wymazanych z istnienia. Nie ma słów, które potrafiłyby opisać ogrom okrucieństwa zbrodni dokonanej przez OUN-UPA. Nie ma pojednania bez pamięci i prawdy." 

-może nie każdy wie, ale ukrainiec żonaty z polką, musiał ją, i dzieci pochodzące z tegoż związku, zamordować, jeśli tego nie zrobił, rodzina tego mężczyzny musiała również jego zamordować... to była czystka etniczna z perfidnym okrucieństwem...

Edytowano przez marobas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Obecna władza uważa że wykleci byli wyłącznie bohaterami a bandyterki  nie było bo rodacy sa zawsze dobrzy i szlachetni. Zaprzańcy i ciemnota.

Doinformuj się co mówią lokakalni ludzie o"bohaterach" obecnej władzy. Dla nich najważniesze jest ze napieprzał komunistów a to że gwałcił kradł i zabijał można pominąć. 

O rzezi wołyńskiej nie próbuj mnie uświadamiać bo jeszcze żyje kilku moich sąsiadów którzy to przeszli

umią???

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

Tak muszę się z tobą zgodzić że totalsi straszą ciemnote

 

15056393_10211564553416079_3764889830715671931_n[1].jpg

1 godzinę temu, Ulman napisał:

Wczoraj rocznica rzezi wołyńskiej. Niestety nasza władza ma to w d*pie i woli czcić tzw wykletych którzy często byli po prostu bandziorami. Kilkadziesia tysięcy cywili nieludzko  pomordowanych pomijają milczeniem. 

 

19397063_1328570163923291_8337350293480165080_n[1].jpg

1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Tak w TVP leciał wieczorem ten film. Dziadkowie opowiadali mi takie historie kiedyś ,aż trudno było  mi w to uwierzyć.😬 Film pokazuję jak brutalna była tamta rzeczywistość.

 

53486507_125772498504049_6011790600385331200_n[1].jpg

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marobas    230

@Ulman -ok, może za bardzo się rozpędziłem (co do Twojej wypowiedzi o Wołyniu), wiec przepraszam... ale władze państwowe nie zapomniały o rocznicy zbrodni OUN-UPA, a po dwa, z tego co mi wiadomo, to "bohaterowie obecnej władzy" byli w to wrabiani (i to są fakty, miejscowi ludzie na moich terenach wiedzą, co i kto zrobił, a kto za to był osądzany), po to aby niezawisłe czerwone sądy mogły ich  skazać na śmierć, a służby, aby mogły ich torturować -w ramach przesłuchania... dla mnie wykleci są bohaterami, a jeśli ktoś ich szkaluje, to albo zna "zakrzywione" fakty, albo co gorsza ma jeszcze resortowe układy... nie uwierzę, że ludzie (którzy dla ojczyzny poświęcili swoje życie, woleli zginąć w męczarniach, wiedząc ze ich rodziny będą prześladowane), zdolni byliby do tego, o co ich oskarżasz... jedno z drugim się nie godzi...
-Ci którzy dopuszczali się tych gwałtów i napaści, to ludzie bez wiary, honoru i odpowiedzialności za ojczyznę, i jestem głęboko przekonany, że woleliby podpisać ugodę z władzą sowiecką niż za honor oddać życie...

-"umią..." przejęzyczenie związane miejscową gwarą... widywałem, ciekawsze przypadki na AF...

Edytowano przez marobas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
1 godzinę temu, marobas napisał:

naprawdę zal, ze ludzie nie umią rozróżnić żołnierzy wyklętych, od band które napadały na wioski.

A w jaki sposób mogli ich odróżnić? Jeżeli przychodzili, to w i tak wiązało się to z różnymi sytuacjami. Przypadki zgłaszania niewygodnego sąsiada jako kolaborującego z Niemcami czy komunistami, aby pozbyć się go? W tym przypadku tez nie ma solidnego rozliczenia i zważenia ile dobrego, czy złego dany delikwent uczynił, tylko od razu aureola świętości. 
Ludzie zastanawiają się tak w jedną jak i w druga stronę. Świętość ogłaszana jest odgórnie zanim pozna się całokształt.

 

2 minuty temu, marobas napisał:

ale władze państwowe nie zapomniały o rocznicy zbrodni OUN-UPA, a po dwa, z tego co mi wiadomo, to "bohaterowie obecnej władzy" byli w to wrabiani

Władza złożyła ich w ofierze poprawnych stosunków z Ukrainą. Nikt z obecnie panujących nie będzie się kopał ze stroną ukraińską, bo sami jeszcze nie do końca wiedzą co o tym sądzić, A poza tym Prezydent Ukrainy może ich zwyczajnie spuścić na drzewo, każąc rozliczyć się z pewnych spraw a to już może nie być wygodne. Ukraińcy do dziś twierdzą że umierali li z głodu, bo Piłsudski zostawił ich na pastwę Rosjan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980
7 minut temu, mirro napisał:

A w jaki sposób mogli ich odróżnić? Jeżeli przychodzili, to w i tak wiązało się to z różnymi sytuacjami. Przypadki zgłaszania niewygodnego sąsiada jako kolaborującego z Niemcami czy komunistami, aby pozbyć się go? W tym przypadku tez nie ma solidnego rozliczenia i zważenia ile dobrego, czy złego dany delikwent uczynił, tylko od razu aureola świętości. 

To tak jak z Wałesą, jeszcze dobrze nie pokazał gdzie świnia ogon nosi i już  mu Nobla dali😎

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Tak w TVP leciał wieczorem ten film. Dziadkowie opowiadali mi takie historie kiedyś ,aż trudno było  mi w to uwierzyć.😬 Film pokazuję jak brutalna była tamta rzeczywistość.

Była brutalna i powtórke mieliśmy w 1995-96 na Bałkanach. Taka sama sytuacja i to pod nadzorem ONZ. Sytuację poprawiały na chwilę naloty NATO, ale ekipa i tak wracała. Czasami dopiero A10 z niskiego pułapu potrafił namówić kogoś do zmiany planów.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

jak by nie było zmian w Rosi to nie było by zmian w Polsce ani innych krajach bloku wschodniego .

Leonid Ilicz Breżniew był u schyłku władzy by cokolwiek   zrobić  .

Jurij Władimirowicz Andropow

Konstantin Ustinowicz Czernienko

Michaił Siergiejewicz Gorbaczow i jego pierestrojka rozwaliła całą Rosję .

Ale jak by byli tacy u władzy jak .

Józef Wissarionowicz Stalin

Ławrientij Pawłowicz Beria

To dalej by nasi siedzieli Syberii .

 

Borys Jelcyn 

Władimir Putin

Dmitrij Miedwiediew

Władimir Putin

Ten to dożywotnie będzie rządził ,

 

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
27 minut temu, mirro napisał:

Była brutalna i powtórke mieliśmy w 1995-96 na Bałkanach. Taka sama sytuacja i to pod nadzorem ONZ. Sytuację poprawiały na chwilę naloty NATO, ale ekipa i tak wracała. Czasami dopiero A10 z niskiego pułapu potrafił namówić kogoś do zmiany planów.

dalej sudan i wiele innych czystek .            na obecną chwile nie widze sensu rozmowy ze stroną ukrainska no bo z kim tam rozmawiać ?  temat był poruszany kilka lat temu ale ukraina chyba nijak nie zaaregowała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Znaczy... dziku to raczej plany resetował. Zastanawiam się czy AC-130 wówczas służył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

Już za chwilę ..... Trzeba sprawdzić na kogo postawił jasnowidz Jackowski, czy mu się to sprawdzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

k**wa mała różnica 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Że ten duPOk tyle dostał, wstyd Polacy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj