sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3049

wszystkie kraje na trasie via carpatia wymieraja, przemysl jest tam szczatkowy wiec co sie bedzie wozic ?? stal ze slowacji...

tak samo przekok mierzeii -po to by barkami wegoel z rosji sprowadzac...

1 godzinę temu, Denwer napisał:

106901629_3149428205079591_6140135015882

w moich czasach srednie wyksztalcenie wiecej znaczylo niz dzisiaj magisterskie, mature to z dzisiejszym doktoratem mozna smialo porownac. syn mlynarza przed wojna zdal mala mature- kurna to byl ktos...........


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
We
 
 
Osadzony film
0:10
58,8 tys. obejrzeń
 
 
 
 
"Sławomir Nitras dbał o to, żeby pan minister nie osunął się z tych schodów" Kolejne cynicznie kłamstwo kandydata totalnych.Typowe PO z czasów kiedy rządziła
@kibix Ale ponoć Rosja chce nic nie znaczący przekop zablokować?

Są dwie metody robienia propagandy.Albo robi się jakąś logiczną narrację, albo zarzuca się ofiarę mnóstwem rozmaitych faktów mających ją emocjonalnie poruszyć  , które to zbijają się w kupę i się ze sobą nie wiążą. Jakbyśmy wzięli jakiegoś kodomitę na przesłuchanie i zaczęli od początku wyjaśniać to mniej więcej mówił by że "ten prezydent to niewłaściwy prezydent!"

 
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
17 minut temu, Alamo napisał:

Ale ponoć Rosja chce nic nie znaczący przekop zablokować?

Za Rosją to Ty i tak nie nadążysz. Szczególnie kiedy chodzi o maskowanie prawdziwych celów działania. Rosja zawsze będzie protestować, a PiS wykorzysta ten protest do wskazania swoim wyznawcom iż "dlatego właśnie czyni właściwie". Jeżeli kryterium trafności projektu ma być siła protestów, Rosji to rzeczywiście rządzą nami idioci.

A po tym co piszesz to i rządzą i znajdują posłuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Tak zapatrzeni są wyborcy PO w  Trzaske i jego program wyborczy .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
26 minut temu, sabuliga napisał:

bratowa 10 lat po studiach zarabia najniższa i też żyje.

I czyja to wina? Trzeba było skończyć lepszy kierunek. Albo szukać innej pracy, ponoć jest jej od groma. A moze, co wynikałoby z wypowiedzi niektórych tutaj- z oceny jej pracy wynika, że więcej zarabiać nie powinna? Już w swoim temacie o studiach sporo się zaliles na zarobki w swojej rodzinie.

Ja też w urzędzie siedziałem w księgowości za 1154zl i jakoś żyłem. 

A co do Twojej wcześniejszej wypowiedzi, że zarobki w tych grupach zawodowych są odpowiednie, to powiem Ci, że "fajne" uczucie jak czasem z policja jedzie się na interwencję do jakiejś patoli, bo innego, odpowiedniego, słowa nie znajduje i gadasz sobie z babka, której konkubent pracuje sobie na czarno, ona nie pracuje nigdzie, ma niepełnosprawną córkę(nawet nie wie na co córka choruje) i taka pani dostaje więcej socjalu na te córkę, niż zarabiamy(zarabialismy wtedy) ja (pracując  swiatek, piątek i niedzielę, nocki, cały czas z bronia) i moja połowica (będąca kierownikiem referatu w urzędzie) razem wzięci. 

Teraz zarobki po tym, jak to zostało tu ujęte - wyciaganiu ręki po nieswoje, są już lepsze. Ale sądząc po ilości chętnych do tej pracy-ciagle niewystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
15 minut temu, mirro napisał:

Za Rosją to Ty i tak nie nadążysz. Szczególnie kiedy chodzi o maskowanie prawdziwych celów działania. Rosja zawsze będzie protestować, a PiS wykorzysta ten protest do wskazania swoim wyznawcom iż "dlatego właśnie czyni właściwie". Jeżeli kryterium trafności projektu ma być siła protestów, Rosji to rzeczywiście rządzą nami idioci.

A po tym co piszesz to i rządzą i znajdują posłuch.

Uff rok 2015 jest błogosławieństwem dla Polski 

 
 
 
Zdjęcie
 
Zdjęcie
 
 
 
 
 
 
 

Ale dla Berlina, Paryża i Moskwy, i dla tutejszych wewnętrznych antypolskich zdrajców, to było i jest trzęsienie ziemi

 
 
  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś  koło domu mignęły mi 3 czarne bryki na kogutach. Myślę, że to Pan Morawiecki w ramach kampanii -jakoś co miesiąc odwiedza okolice.

@Denwer wstawiasz memy, że Pan Trzaskowski  "kłamie" przecież człowiek również dojrzewa w miarę doświadczeń/okoliczności, poza tym jeszcze nie ma okazji udowodnienia tych rzekomych kłamstw- nie ma kompetencji. A ilu polityków zmieniało barwy partyjne.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
44 minuty temu, galan99 napisał:

Tak zapatrzeni są wyborcy PO w  Trzaske i jego program wyborczy .

 

O kuźwa miałem nie iść ale po tym co zobaczyłem idę głosować na Rafała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
dsbh    1274
2 godziny temu, ogarek napisał:

Ta inwestycja to może być niewypał i tyle.... Nikt nie gwarantuje transportowego ruchu i będzie to dziura bez dna która nigdy się nie zwróci a koszty będzie generowC i to ogromne. Mało tego brak pozwoleń i brak opracowań na oddziaływanie na środowisko spowoduje wstrzymanie tak jak w dolinie rozpudy... Pis szło wrew prawu i bez pozwoleń i wywaliło kasę w błoto i tyle. 

Ale to w takim razie mamy zawsze już godzić się na warunki, które nam inni stawiają ? To w takim razie po co nam rząd ? Wystarczy manager, który będzie się podpisywał pod wszystkim co mu podsuną ze wschodu i z zachodu.

1 godzinę temu, galan99 napisał:

Tak zapatrzeni są wyborcy PO w  Trzaske i jego program wyborczy .

 

Muszę jeszcze raz przejrzeć program Trzaskowskiego. Tego punktu nie widziałem :).

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612
3 godziny temu, ogarek napisał:

Ta inwestycja to może być niewypał i tyle.... Nikt nie gwarantuje transportowego ruchu i będzie to dziura bez dna która nigdy się nie zwróci a koszty będzie generowC i to ogromne. Mało tego brak pozwoleń i brak opracowań na oddziaływanie na środowisko spowoduje wstrzymanie tak jak w dolinie rozpudy... Pis szło wrew prawu i bez pozwoleń i wywaliło kasę w błoto i tyle. 

 

2 godziny temu, thor1984 napisał:

O kuźwa miałem nie iść ale po tym co zobaczyłem idę głosować na Rafała

no sam się teraz waham chyba ktoś z lgbt musiał to wymyślić 

  • Thanks 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camo    103
7 godzin temu, Alamo napisał:

Jeśli zagłosuję na Trzaskoskiego,to oprócz licznych idiotyzmów jakie popiera siłą rzeczy poparł bym również zatrzymanie przekopu mierzei Wiślanej i Centralnego Portu Komunikacyjnego (odpowiednika przedwojennej Gdyni) i pewnie też budowy elektrowni atomowej, gazoportu i gazociągu. Czyli niezależności energetycznej, swobody żeglugi i pozycji ważnego kraju na mapie logistycznej świata.Wszystko to co mają i muszą mieć liczące się gospodarki światowe.. a do czego aspirujemy, czemu gorąco kibicuję i na co mamy bardzo dużą szanse dzięki położeniu geograficznemu,co Trzaskowsi i PO torpedują wbrew żywotnym interesom Polski.W czyim interesie działają? Dlaczego On patrząc ludziom w oczy kłamie, że nie nie głosował przeciwko obniżeniu wieku emerytalnego a nawet, że nie był wtedy posłem? 

Gratuluję umiejętności użycia kopiuj-wklej.

5 godzin temu, Roman176 napisał:

 

wy chyba naprawdę mieszkacie gdzieś w stodole zabitymi dechami .... 

u mnie tego nie ma i nie bd po pierwsze szkoła by alarmowała po drugie mops a po 3 wstyd w okolicy jakieś popegeerowskie wsie ?? 

Ktoś powinien zareagować  a jednak nikt nie reaguje...

2 godziny temu, galan99 napisał:

Tak zapatrzeni są wyborcy PO w  Trzaske i jego program wyborczy .

 

To bardziej na PIS, prezydent "r+cha ich w d+pę" a ludzie się cieszą.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
2 godziny temu, Ywa napisał:

Dziś  koło domu mignęły mi 3 czarne bryki na kogutach. Myślę, że to Pan Morawiecki w ramach kampanii -jakoś co miesiąc odwiedza okolice.

 

Gonią już swoje ogony bo czują klęskę  w POwietrzu - nic dobrego pisdziorom nie życzę - mam dość tej obłudy i rezydenta w Pałacu Prezydenta obciacha na całą Jeuropę.

35838260_2046525548753347_9038000870402293760_n.jpg

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
3 godziny temu, daron64 napisał:

I czyja to wina? Trzeba było skończyć lepszy kierunek. Albo szukać innej pracy, ponoć jest jej od groma. A moze, co wynikałoby z wypowiedzi niektórych tutaj- z oceny jej pracy wynika, że więcej zarabiać nie powinna? Już w swoim temacie o studiach sporo się zaliles na zarobki w swojej rodzinie.

Ja też w urzędzie siedziałem w księgowości za 1154zl i jakoś żyłem. 

A co do Twojej wcześniejszej wypowiedzi, że zarobki w tych grupach zawodowych są odpowiednie, to powiem Ci, że "fajne" uczucie jak czasem z policja jedzie się na interwencję do jakiejś patoli, bo innego, odpowiedniego, słowa nie znajduje i gadasz sobie z babka, której konkubent pracuje sobie na czarno, ona nie pracuje nigdzie, ma niepełnosprawną córkę(nawet nie wie na co córka choruje) i taka pani dostaje więcej socjalu na te córkę, niż zarabiamy(zarabialismy wtedy) ja (pracując  swiatek, piątek i niedzielę, nocki, cały czas z bronia) i moja połowica (będąca kierownikiem referatu w urzędzie) razem wzięci. 

Teraz zarobki po tym, jak to zostało tu ujęte - wyciaganiu ręki po nieswoje, są już lepsze. Ale sądząc po ilości chętnych do tej pracy-ciagle niewystarczające.

Haha

to pani wychowująca niepełnosprawną córkę, dostaje „na nią” pieniądze, a Ty, pracując piątek świątek i niedziela, pod bronią,  dostawałeś mniej? Ot faktycznie, patologia. Ona dostawała socjal, a Ty wypracowałeś. Oczywiście nie trafiłeś na rodzinę, która wychowuje niepełnosprawne dziecko i otrzymuje „na nie” „socjal”, i nie jest patologiczna, prawda? „na nie” tzn, na opiekę nad nim. Opiekę, świątek, piątek i niedziela, nocki dniówki, bez urlopów...choć bez broni, ale to i dobrze może.  punkt widzenia, punkt siedzenia itp. 
rozumiem, że z „wypracowaniem”, spokój dajemy?😋

ps,

sorki za zwłokę w odpowiedzi, ale na rybkach przy ujściu Nysy byłem, a tam „pola” nie ma, ale to i dobrze chyba. 

Edytowano przez bezbarwny

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
1 godzinę temu, dsbh napisał:

Ale to w takim razie mamy zawsze już godzić się na warunki, które nam inni stawiają ? To w takim razie po co nam rząd ? Wystarczy manager, który będzie się podpisywał pod wszystkim co mu podsuną ze wschodu i z zachodu.

Manager były lepszy od miłościwie panujących, albowiem można by spodziewać się po nim profesjonalnego podejścia do zagadnienia, co w przypadku tych drugich jest niemożliwe. 😂

No tak się akurat składa że cieśnina administrowana przez Rosjan to ich teren. Czy mamy się godzić na ich warunki? A pewnie , bo nawet musimy.  Inna sprawa że mamy z nimi stosunki pod psem i tu rola rządu aby były lepsze. Czy jest szansa aby takie stały się przy udziale tego rządu? Nie sądzę. Czy byłyby lepsze przy udziale innego rządu? Też nie sądzę. Bo nikt nie robi nic aby były faktycznie lepsze. Problem może być jeszcze taki że wpieprzyliśmy się w układ , w którym USA nie pozwolą aby były lepsze.
No chyba że Trump dotrzyma słowa i wkrótce będziemy mieli tak dobre jak USA z Rosją, cokolwiek to znaczy.😂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Ktoś wie ile barek nie wpłynęło na zalew przez ostatnie 5lat,  bo im ruscy nie pozwolili?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

@bezbarwny

Oczywiście że i na takie trafiałem, kapitanie oczywisty. Znam mase rodzin, w których pracują ciezej niż ja i żyją na dużo gorszym poziomie. Nie zmierzałem do tego jak to ja mam ciężko a inni lekko, jeśli to chciałeś zasugerować.

A co do opisanej sytuacji, to nom wypracowałem - w tym konkretnym przypadku musząc użerać się z kochająca mama, która akurat zrobiła sobie mala przerwę od, zapewne troskliwej, opieki nad córką i zaprosiła sobie koleżanke i  brata konkubenta ze swoją konkubina. Pochlali sobie (matka trzeźwa). Konkubina brata okradła koleżankę, bracia się pobili, jeden drugiemu łeb rozbił o stół, konkubina brata zwyzywała i opluła policjanta, którego sami wezwali (nagle się okazało, że policja potrzebna - cekawe do czego, skoro nic nie wypracowuje?). A na sam koniec jeszcze brat, który zwycięsko wyszedł z pojedynku, wrócił do domu i postanowił stoczyć kolejna  walkę (a jakże - i tym razem zwycięska) z matką po wylewie.

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
4 godziny temu, jacus napisał:

wszystkie kraje na trasie via carpatia wymieraja, przemysl jest tam szczatkowy wiec co sie bedzie wozic ?? stal ze slowacji...

tak samo przekok mierzeii -po to by barkami wegoel z rosji sprowadzac...

w moich czasach srednie wyksztalcenie wiecej znaczylo niz dzisiaj magisterskie, mature to z dzisiejszym doktoratem mozna smialo porownac. syn mlynarza przed wojna zdal mala mature- kurna to byl ktos...........

Jacuś  od czasów POmagdelenkowych dewaulacja wszystkich i wszystkiego - tak gnębią nas Polaków te ludziki w jarmułkach, Co my możemy, POzwolenia na bronię nigdy nam nie wydadzą bo wiedzą, że byle jaki karabinek w rękach Polaka to dla ONYCH kres ostateczny. My klasa rolna bo wiadomo, że te komuchy całą swoją bolszewicką chytrością OBYWATELA ZRÓWNAŁY do poziomu JEDNEGO . jedyna nasza możliwość to dać tu i teraz kopa temu co sprowadził do naszego kraju okupantów spod białej gwiazdy - kuma się z rzenikami naszych braci na dalekim Wołyniu i liże rowek tym znad Synaju - basta temu gostkowi - won i krótki łańcuch.

   

PIS w ruinie.jpg

Edytowano przez many12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
10 minut temu, Ulman napisał:

Ktoś wie ile barek nie wpłynęło na zalew przez ostatnie 5lat,  bo im ruscy nie pozwolili?

Lewicowo-liberalna narracja wmawia sobie coś czego dowieść nie może?w psychiatrii powstało pojęcie "obłęd udzielony"

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Nie zrozumiałeś pytania?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Toc on teraz cytuje samego siebie. Czy też raczej tekst, który już kiedyś komuś ukradł i to wkleił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
13 godzin temu, galan99 napisał:

Teraz tak się wychowują dzieci i nie tylko pokolenie stracone .

 

 

8 minut temu, Alamo napisał:

Lewicowo-liberalna narracja wmawia sobie coś czego dowieść nie może?w psychiatrii powstało pojęcie "obłęd udzielony"

Ty się @Alamo dobrze aby czujesz? Odstaw jeden dzień telewizje i internet i zajmij się żoną/dziećmi. Dobrze Ci to zrobii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj