Gość

Koronawirus

Polecane posty

many13    621
Dnia 2.01.2022 o 21:01, ws71 napisał:

 

Będzie odpowiadał niezaszczepiony proste, za pewne poglądy trzeba cierpieć i nic do tego postronnym, jego decyzja ,jego problem

 

Edytowano przez many13
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, DTaras napisał:

możnaby seniora do netu podłączyć i pogotowie samo się wezwie.

 

Ja to w jakimś staroświeckim  gronie przebywam a sami w okolicach 30 ,

jakos sie nam nie podoba że  wszystko o wszystkich wiedzą , chca wszystko nawet ludzi do neta podłanaczać...

ta cała technologia zmierza do tego abysmy zyli  pod czyjes dyktando bez własnego zdania i prywatności 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

 Trzy dni temu rządowa TVP zorganizowała zabawę sylwestrową dla 30 tysięcy osób. Nie było straszenia Deltą, nie było straszenia Omikronem. Był przekaz: bawcie się i tańczcie podczas Sylwestra Marzeń, którego Polakom zazdrości cały świat. A dziś przekaz jest następujący: wszyscy zarażą się Omikronem; kto się nie szczepi, ten umrze; szykujcie się do lockdownu. Władza odkręciła śrubę na Sylwestra, żeby Jacek Kurski mógł dać ludowi igrzyska, a teraz władza przykręca śrubę, żeby ludowi w głowach się nie poprzewracało od tej zabawy. Marchewka i kij, kij i marchewka. I tak od dwóch lat. A wirus jak był, tak jest nadal i pozostanie bez względu na to, czy rząd zamknie galerie, teatry, stoki, lasy, szkoły i „inne takie miejsca”. Jedyną metodą pokonania pandemii jest pozbycie się tych, który terroryzują ludzi walką z pandemią. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

A u Żydków wzrost zakażeń o 225 % słyszeli mikron szaleje i szpryca podana w 3 dawkach i mało .

Włoch paszporty Covidowe tylko 6 miesięcy ważne od szprycy do szprycy 2 razy w roku .

śmiejesz się to czytaj .

Omikronowa fala w Izraelu. "W najbliższych dniach nadejdzie burza". Co się tam dzieje?

– W najbliższych dniach nadejdzie burza – ostrzegał 2 stycznia premier Izraela Naftali Bennett. Chodzi o pandemię COVID-19. W ciągu siedmiu dni liczba zakażeń wzrosła o 220 proc., dziennik "Haaretz" podaje, że w ciągu kilku tygodni zachoruje co czwarty Izraelczyk, a wkrótce może nie być już możliwe identyfikowanie wszystkich nowych przypadków. Co się dzieje w Izraelu?

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,omikron-w-izraelu--premier-ostrzega--w-najblizszych-dniach-nadejdzie-burza,artykul,56319554.html

Edytowano przez galan99
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

Te smagłe na obliczach z pejsami od dzisiaj biorą czwartą szprycę - propaganda jak zwykle POparta placebem.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Dokładnie Izrael jest wyznacznikiem prawa ludzi na święcie u nich się zaczyna potem Anglia i tak dalej leci .

Edytowano przez galan99
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

A Ty Mamy masz w kiblu bajorko czy stres, że Cię Mossad podglądowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

Nie mieści mi się w pałce, że w rzekomo wolnym demokratycznym państwie grasuje  półlegalnie obcy wywiad - burzy mi się jucha i robią mi się zajady.

A te wypierdki zamknęły granice nawet turystom.

Edytowano przez many13
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Na SOR przyjęto pacjenta z powikłaniami po szczepionce. Co prawda petarda urwała mu rękę ale była to ta e którą przyjął szczepionkę 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
3 godziny temu, many13 napisał:

 

237465798_132518489074463_1759368990267940735_n.jpg

Nie wiem czy ktoś  próbuje moderować ten temat  , a jeśli tak  to dziwię się że jeszcze masz prawo tu pisać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2202

W polsacie teżbył "sylwester" i jakoś cisza.... Jeżeli  chodzi o obowiązek szczepień to oni pewnie tylko rozporządzaniem go wprowadzą oczywiscie nie legalnie a druga rzecz to taka że srowid nie jest wpisany na liste chorób zakażnych oraz podobno nie był składany wniosek do GiSu w tej sprawie...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

jak slodko jest byc swirem....

e, chyba nie bo szury juz sraczki dostaja ze strachu,tyle  stron bajek a w gaciach pelno...

wychodzice wogole z domu czy czekacie na ekipe w kaftanach,pardon skafandrach ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
5 godzin temu, galan99 napisał:

A u Żydków wzrost zakażeń o 225 % słyszeli mikron szaleje i szpryca podana w 3 dawkach i mało .

Włoch paszporty Covidowe tylko 6 miesięcy ważne od szprycy do szprycy 2 razy w roku .

śmiejesz się to czytaj .

Omikronowa fala w Izraelu. "W najbliższych dniach nadejdzie burza". Co się tam dzieje?

– W najbliższych dniach nadejdzie burza – ostrzegał 2 stycznia premier Izraela Naftali Bennett. Chodzi o pandemię COVID-19. W ciągu siedmiu dni liczba zakażeń wzrosła o 220 proc., dziennik "Haaretz" podaje, że w ciągu kilku tygodni zachoruje co czwarty Izraelczyk, a wkrótce może nie być już możliwe identyfikowanie wszystkich nowych przypadków. Co się dzieje w Izraelu?

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,omikron-w-izraelu--premier-ostrzega--w-najblizszych-dniach-nadejdzie-burza,artykul,56319554.html

 Ilość śmiertelnych przypadków przy jak to napisałeś 225% wzroście zakażeń jak myślisz ile to będzie na dzień dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

to jest taka sama prawda jak to co wypisujecie o pandemii , poczytaj o co chodzilo dokladnie i czemu poszedl siedziec 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, jacus napisał:

to jest taka sama prawda jak to co wypisujecie o pandemii , poczytaj o co chodzilo dokladnie i czemu poszedl siedziec 

Dla mnie i tak nie winny

Winne dziki i zaniechanie walki z asf. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

a co dziki mu kolczyki zjadly czy do chlewni weszly i zamiast blondynek sie tuczyly..

wlasnie takie nie wnikanie w szczegoly rodzi bajki i programy jaworowicz . 

1 godzinę temu, robert55555 napisał:

Ryska i Zdzisław też nie ma. Strzelają gole.

 

 

to chyba ciebie wspominaja ?? jaki byl wynik ,ile goli ??/

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, jacus napisał:

a co dziki mu kolczyki zjadly czy do chlewni weszly i zamiast blondynek sie tuczyly..

Uwierzyłeś propagandzie. Rolnicy wszystkiemu winni, a jeszcze i krowy gwałcą.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

w sumie sztuczna inseminacja to czym jest jesli nie gwaltem na krowiej naturze..

 swinie nie mialy kolczykow- dostal kare 500 zl, gdyby zaplacil-jak kazdy normalny rolnik to by nic nie bylo, a ze chojrakowal to poszedl do aresztu. gorsza sprawa jest to ze nie dostal odszkodowania za wybite swinie..

zanim asf do nas dojdzie to juz pewnie swin nie bedzie. oprocz mnie juz nik we wsi nie ma,to samo w sasiednich same niedobitki albo ci co maja masarnie swoje

jak strzeliles tego gola ??

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
10 godzin temu, GRZES1545 napisał:

Wiesz co ja uważałem że  Ty mądry chłop

 Nie ma w przyrodzie nic gorszego jak zaszczepienie połowę populacji, a druga połowa bedzie rezerwuarem wszelkich mutacji w danym środowisku to sa podstawy biologi i wszelkich szczepień[u trzody chlewnej spotyka się określenie szczepienie dywanowe, czyli szczepienie wszystkiego co do świni podobne bez względu na wiek i tylko taka praktyka przynosi efekty przy zwalczaniu chorób wirusowych]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3907
16 minut temu, grzesiekxy napisał:

Wiesz co Jacus sam sobie poczytaj. Mi się  nie chce.

Jacuś to oderwany od rzeczywistości człowiek. Najpierw wyzywa od biedaków , ciemnoty i szurów że do krakowa się pchają a powinni być zamknięci w domach antyszczepionkowcy a teraz śmieje się że niby te szury z domów boją się wyjść. Nie równo pod kopuła ma. Pieprzy aby pieprzyć głupoty 

1 godzinę temu, jacus napisał:

jak slodko jest byc swirem....

e, chyba nie bo szury juz sraczki dostaja ze strachu,tyle  stron bajek a w gaciach pelno...

wychodzice wogole z domu czy czekacie na ekipe w kaftanach,pardon skafandrach ??

Dnia 23.12.2021 o 11:55, jacus napisał:

to po ch*ja ze wschodniej polski do nas przyjezdzacie ?? bloki stawiaja, bo ci bogatsi i madrzejsi swoim dzieciom lepsza przyszlosc zapewniaja a nie biede,ciemnosci  i zacofanie ???  gdzie sie nie obejrzy to t,r,l, na blachac, u corki w bloku to tylko oni maja kr 

a co powiecie tym dzieciom ktorych rodzice zmarli na cocid ??? albo dla tego ze nie mieli na czas opieki medycznej ?

jako psychicznie chory masz inne strachy ...mania przesladowcza to chyba nie jest fajna rzecz,wspolczuje twojej rodzinie

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj