Gość

Koronawirus

Polecane posty

GRZES1545    9008
9 godzin temu, DTaras napisał:

Grafen w medycynie wykorzystuje się do tworzenia czegoś na kształt kapsułki. W szczepionce tego niema...

Mogę tu przyznać rację, choć do wczoraj miałem inne informacje

. Były wcześniej doniesienia i badania jednego profesora z Niemiec który badał preparat Pfizera. Nikt tego nie potwierdził więcej,   a ów profesora zmarł w niewyjaśnionych okolicznosciach.

2 godziny temu, kuba9449 napisał:

Wg. danych ministerstwa zdrowia, szczepionka prawdopodobieństwo zawału aż czterokrotnie!

A mówią że  to bezpieczne i przebadane, tym czasem co chwilę nowe dane spływają 🤦‍♂️To tym bardziej dziekuję.

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1828
12 godzin temu, poosa21 napisał:

Czyli masz poglądy jak faszysta bo skoro nie ma różnicy w roznoszeniu covida to dlaczego segregujesz ludzi. 

"Flurona". Pierwszy przypadek jednoczesnego zakażenia koronawirusem i grypą 

Obecnie izraelskie Ministerstwo Zdrowia analizuje wyniki, które otrzymała niezaszczepiona kobieta oraz stara się zbadać, czy połączenie obu wirusów może spowodować poważniejszą chorobę - czytamy w ahmedabadmirror.com. Izraelscy eksperci ostrzegają, że kilkoro pacjentów mogło zarazić się "fluroną", jednak dotychczas nie potwierdzono większej liczby przypadków. 

Ponieważ w miarę upływu czasu wyjda takie cuda jak powyżej, tak działa przyroda roznoszenie a mutacje powstajace u niezaszczepionych sa niestety groźne dla ogółu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1828

@Rogas71 dla niezaszczepionych, czyli praktycznie sami niezaszczepieni skazali sie na segregację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062
Przed chwilą, ws71 napisał:

@Rogas71 dla niezaszczepionych, czyli praktycznie sami niezaszczepieni skazali sie na segregację

Co ty pi🤬 za smuty. 🤦‍♂️

Rozejrzyj się i zobacz że to szczepy atakują i przymuszają do szczepienia. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
25 minut temu, ws71 napisał:

"Flurona". 

Czego to już nie wymyśla byle tylko przyjmować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    858
42 minuty temu, ws71 napisał:

@Rogas71 dla niezaszczepionych, czyli praktycznie sami niezaszczepieni skazali sie na segregację

Jednak jesteś jednym z tych faszystów, pokaż mi dowody naukowe że nie szczepieni są zagrożeniem dla innych (ale nie informacje z TV). W latach 30 XX wieku w Niemczech też byli co wprowadzali segregację bo tak sobie wymyślili. Chcesz to się szczep skoro w to wierzysz. 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Jeżeli macie zamiar leczyć się amantadynami to tylko nie przeginajcie i póki możecie chodzić idźcie do szpitala. Jak dochodzi do burzy cytokinowej to już przerąbane to zatrzymać.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9008
1 godzinę temu, ws71 napisał:

@Rogas71 dla niezaszczepionych, czyli praktycznie sami niezaszczepieni skazali sie na segregację

Wiesz co ja uważałem że  Ty mądry chłop 😑

15 minut temu, DTaras napisał:

Jeżeli macie zamiar leczyć się amantadynami to tylko nie przeginajcie i póki możecie chodzić idźcie do szpitala. Jak dochodzi do burzy cytokinowej to już przerąbane to zatrzymać.

Zgadza się, ale z tym przyjęciem do szpitali różnie bywa. Mój sąsiad mimo szczepienia z saturacja 69 i problemem z oddychaniem nie został w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9008

Tak jak piszę 69, sam mi to mówił.  lekarz leczył przez teleporadą w sumie 3 antybiotyki i inne I stan się pogarszał i jak mówisz   że ledwo kontaczył żona zawiozła go na pogotowie ,coś w kropluwkach dostał i jak się poprawiło to do domu. Zaszczepiony 2x. A przeklinał🙆‍♂️ bo prawie 1000zł na leki wydał i nie pomogły.

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Teraz lekarza powinien potarmosić po ubezpieczeniu... Co za konował żeby niekontaktujacego przez telefon leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, DTaras napisał:

Co za konował żeby niekontaktujacego przez telefon leczyć...

Jak powtarzam że w skali krajowej , opieka med kwiczy to źem foliarz , a potem zdziwko że 0.5 K w czarnych worach 

 

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

słuchałem dziś niedzielskiego u Mazurka. 

oni się sami placza w zeznaniach 🙉

u nas 800 ofiar, Kanada np 20 i debil odpowiada że każdy kraj liczy inaczej zgony cowidowe 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    858
54 minuty temu, DTaras napisał:

Jeżeli macie zamiar leczyć się amantadynami to tylko nie przeginajcie i póki możecie chodzić idźcie do szpitala. Jak dochodzi do burzy cytokinowej to już przerąbane to zatrzymać.

Leczenie amantadyną na pewno mniej osób pozbawiało życia niż te preparaty które bierzecie. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogas71    308
DTaras napisał:

Z saturacją 69? To on nieprzytomny był.. Może 96?

Te saturatory za 40 zł to se może włożyć dobry saturatory to 1 tyś kosztuje


GRZES1545 napisał:

Tak jak piszę 69, sam mi to mówił.  lekarz leczył przez teleporadą w sumie 3 antybiotyki i inne I stan się pogarszał i jak mówisz   że ledwo kontaczył żona zawiozła go na pogotowie ,coś w kropluwkach dostał i jak się poprawiło to do domu. Zaszczepiony 2x. A przeklinał🙆‍♂️ bo prawie 1000zł na leki wydał i nie pomogły.

Ale na co te antybiotyki brał bo napewno nie na Covid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9008
31 minut temu, Rogas71 napisał:

Te saturatory za 40 zł to se może włożyć dobry saturatory to 1 tyś kosztuje

 

Ale na co te antybiotyki brał bo napewno nie na Covid

 

Antybiotyk dostał na objawy jakie podał, kaszel gorączka duszności... bule mięśni. Z racji że  był zaszczepiony lekarz twierdził że grypa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terminator1000    171

Wytłumaczcie mi to skoro szpryca taka dobra, maska na ryju obowiązkowa nawet w domu i kwarantanna dla każdego to czemu w Australii rekordy zakażeń. A faszyzm tam pełna gębą.

Podobnie w Kanadzie, Belgii, Francji, WB, Islandii. 

Edytowano przez terminator1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Yyy to nie tylko tam rekordy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9008
7 minut temu, terminator1000 napisał:

Wytłumaczcie mi to skoro szpryca taka dobra, maska na ryju obowiązkowa nawet w domu i kwarantanna dla każdego to czemu w Australii rekordy zakażeń. A faszyzm tam pełna gębą. 

Odpowiedź prosta. Działania w walce z Pandemią nie przynoszą efektów, cel widocznie jest inny bo nic od 2 lat nie poprawia się w tych kwestiach.

Do tego w tv piękny napis od rana na pasku ,,DYSTANS MASECZKI DEZYNFWKCJA"  po czym wspnienie sylwestra marzeń  z 2🙆‍♂️

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
V12 napisał:

2 minuty temu, DTaras napisał:

Co za konował żeby niekontaktujacego przez telefon leczyć...

Jak powtarzam że w skali krajowej , opieka med kwiczy to źem foliarz , a potem zdziwko że 0.5 K w czarnych worach 

 

Widzisz. Biorąc to co piszesz za pewnik to te moje lekarze nadwrażliwi... Trzeba też wziąć pod uwagę iż pacjent na odwózkę do szpitala się musi zgodzić.


Rogas71 napisał:

DTaras napisał:

Z saturacją 69? To on nieprzytomny był.. Może 96?

Te saturatory za 40 zł to se może włożyć dobry saturatory to 1 tyś kosztuje


GRZES1545 napisał:

Tak jak piszę 69, sam mi to mówił.  lekarz leczył przez teleporadą w sumie 3 antybiotyki i inne I stan się pogarszał i jak mówisz   że ledwo kontaczył żona zawiozła go na pogotowie ,coś w kropluwkach dostał i jak się poprawiło to do domu. Zaszczepiony 2x. A przeklinał🙆‍♂️ bo prawie 1000zł na leki wydał i nie pomogły.

Ale na co te antybiotyki brał bo napewno nie na Covid

Że saturatory? To może tak. Pulsoksymetr za to to koszt ok 100 PLN. Antybiotyk jest na towarzyszące infekcje bakteryjne no i przy ciele obcym w tchawicy to praktycznie niezależna terapia. Podawanie antybiotyku zbyt wcześnie psuje protokół. Niestety z kilkudniową infekcją z wywiadu jest zapisany z klucza ale nie zawsze należy z nim od razu startować. Przynajmniej ja tak robię.


poosa21 napisał:

Leczenie amantadyną na pewno mniej osób pozbawiało życia niż te preparaty które bierzecie.

Byś się zdziwił. Ten lek podany zbyt późno przynosi chwilową poprawę i odsuwa terapię tlenową o nawet cztery dni. Bo nie zawsze pomaga Potem to już leci lawinowo. Skoro działa jako takotylko w dwie doby od zakażenia a symptomy są po trzech to terapia zawsze jest zj...bana. Takie mikstury powinny być stosowane wraz z obserwacją i codziennym testowaniem w przypadku kontaktu. Tego teraz niema czasu badać na ludziach ale robi się to na zwierzątkach. Zakładam, że Pani Spurek tego nie czyta.


Są smartwatche z badaniem natlenienia. Jakaś apka by styknęła to możnaby seniora do netu podłączyć i pogotowie samo się wezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
37 minut temu, DTaras napisał:

Widzisz. Biorąc to co piszesz za pewnik to te moje lekarze nadwrażliwi...

 

Po to dodałem w skali krajowej , kraj nie jest wcale taki mały , to dobrze że jakis procent znajduja się który podchodzi do pracy zgodnie z powołaniem , ale patrzac po tym co dzieje jak jest utrudniony dostep to zakładam że to mniejszy % tych nadgorliwych .

Co do kwestii psychologicznych , to jest tu wielka moc , taka prawda przez te testy wiele osób , niechce do lekarza z normalnymi schorzeniami , np ćisnienie , róznego rodzaju bóle , ze względu na utrudnienia , groźbę że przypadkiem oni i domownicy zostana wepchnięci w więzienie domowe ( idziesz z bólem w boku a tu nagle cow :D)  , unikaja badań , jest też spora grupa która poprzez 24 godzinne straszenie boi sie tego złapać a przekonanie jest takie że gabinety to siedlisko infekcji , 

Co poradzic to sie składa  na tragiczny bilans , nasze społeczeństwo , dodatkowo  nie ma zwyczaju dbać o zdowie , nie ufa też branży med. (w tym ja  nie ufałem nigdy ) , szpitali tez unikają bo bez odwiedzin ,no tak prawda jak ktos z rodziny nie oporządzi codziennie albo co dwa dni chorego to kto to dobrze  zrobi personel ??

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3932
46 minut temu, terminator1000 napisał:

Wytłumaczcie mi to skoro szpryca taka dobra, maska na ryju obowiązkowa nawet w domu i kwarantanna dla każdego to czemu w Australii rekordy zakażeń. A faszyzm tam pełna gębą.

Podobnie w Kanadzie, Belgii, Francji, WB, Islandii. 

Wytłumaczenie jest proste . Tam nie chodzi o dobrą obywatela , chodzi o zniewolenie . Czemu tyle zakażeń? A no temu że tam testuja wszystkich jak leci i gdzie tylko można. druga sprawa jest taka że nawet jak przejdziesz covida to według testu go masz. Czyli wynik pozytywny. Jak testują wszystkich bez wyjątku to i zakażeń pełno. Ci co testują roznoszą wirusa bo jak np spotykają się rano z osoba co ma wirusa to później wszystkich zarażają, na kwarantene nie pójdą bo szczepieni  i tak to leci cały czas. Ludzie w domach umierają bo tylko teleporada. Bercik dobry artykuł wstawił. Zachęcam przeczytać. Niby ci głupi i foliarze a przewidzieli co się będzie działo. Niektórym nadal ciężko w to wszystko uwierzyć 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj