yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

kizak    2239
9 godzin temu, Strongman napisał:

Ja bym nie potrafił albo palę limit lub wogule,i tak popatrzeć się na świat to są ludzie tacy co palą lub nie palą czyli nawet jak zapalisz jednego na mieszać to palisz.Bo tacy co nie palą to i przez 10 lat nie zapalą i niema o takim czymś jak jeden fajek.,

 Nie palę 23 lat,no w tym czasie ze 3 podejścia i razem wyszedł może i papieros. I co dziwne, sprawdzałem na sobie. Po kilku latach nie palenia  pełne dwa sztachy w siebie,może  zakaszlę jak młodzik. Ni ho,ho,tak jak bym 2 godziny temu przestał. To jest tak jak z pływaniem,jak nauczyłeś się to i umiesz do końca życia.     A przy malej sprężarce,to choć masz czas zapalić z nerwów,lub sprawę przemyśleć😐

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12459
2 godziny temu, stempos1980 napisał:

Z takim podejściem myślowym młodych ludzi to ta nasza Ojczyzna niema racii bytu.

Przykre ale prawdziwe

Adam to już nie to pokolenie co my. W kawalerce tylko czekało się soboty i przytupajki żeby jaką fajną laskę zbajerować. ☺ a Ta młodzież teraz to chyba sami impotenci. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
12 godzin temu, Ursus932 napisał:

Panowie przy okazji zapytam do krajowych starszych  4514 i 5314 , pompe tandem montuje się bez większych przeróbek, jak to wygląda? Bo tloczkowa do tura też może 

Mozna dołożyć drugą do środka lub tandemówkę na zewnątrz

Edytowano przez jacek3773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3280

A poco zakładać pompę na tej standardowej 1600kg poodnosi tylko wydajność mała i wolno chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

Żeby zwiększyć wydajność jak ktoś potrzebuje

Edytowano przez jacek3773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, jacek3773 napisał:

Mozna dołożyć drugą do środka lub tandemówkę na zewnątrz

Myślałem że w zamian tłoczkowej zaklada się ten tandem,. To druga do środka też tłoczkowa? 

18 godzin temu, Rolnik200598 napisał:

Siedzenie w domu, nie jeżdżenie na żadne wczasy ani wakacje. Teraz odkąd mam pracę zdalną to granice podwórka i swojej ziemi opuszczam tylko jak muszę czyli głównie zakupy. Na nic co nie jest mi potrzebne nie wydaję pieniędzy, telefon to dalej Nokia 6070, po wymianie baterii śmiga aż miło mimo wieku. Po prostu jestem zacofany, ekscentryczny introwertyk.

To kuźwa może czas ruszyć dupe i zmienić coś w sobie, a nie szukać dziewczyny która ma się dostosować do Ciebie 🤦‍♂️, a Ty nadal zacofany bo tak Ci dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlatego nie robię nic i nie szukam. Dobrze jest jak jest.

Gościu Kosa sprzedać nie chce, sadzi jeszcze 20a ziemniaków to powiedział, że przecież ręcznie siał nawozów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14230
24 minuty temu, Ursus932 napisał:

Myślałem że w zamian tłoczkowej zaklada się ten tandem,. To druga do środka też tłoczkowa? 

To kuźwa może czas ruszyć dupe i zmienić coś w sobie, a nie szukać dziewczyny która ma się dostosować do Ciebie 🤦‍♂️, a Ty nadal zacofany bo tak Ci dobrze 

Z zacofania to niechby tylko bobra miała 🤣

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

Co do sprężarek, to nie kupujcie tych tanich z Allegro. Kumpel kupił, zadowolony bo olej na zmiane, komplet akcesoriów. Ułamał mu sie kawałek filtra powietrza i wszedł pod zaworek głowicy. Gdy zdjęliśmy głowice i korbowód to masakra. Wyglądało jakby pracowało kilka lat, a zrobiło może 50h i najcięższe co było nim robione, to ropowałem siewnik, a tak to pompowanie i dmuchanie. Sam chce coś sobie kupić i Allegro omijam. Chyba Stanleya kupie, może pochodzi troche

Edytowano przez rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14230

A nie lepiej jakiegoś wana? 3jw60? Dziadka przeżyła, niejednego ojca przeżyła, to może i was przeżyje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7998
16 minut temu, rafal4610 napisał:

Co do sprężarek, to nie kupujcie tych tanich z Allegro. Kumpel kupił, zadowolony bo olej na zmiane, komplet akcesoriów. Ułamał mu sie kawałek filtra powietrza i wszedł pod zaworek głowicy. Gdy zdjęliśmy głowice i korbowód to masakra. Wyglądało jakby pracowało kilka lat, a zrobiło może 50h i najcięższe co było nim robione, to ropowałem siewnik, a tak to pompowanie i dmuchanie. Sam chce coś sobie kupić i Allegro omijam. Chyba Stanleya kupie, może pochodzi troche

mam bass polska olejowa 50 litrów jeden tłok, kupiona w 2013 roku, ile ona  przerobiła to tylko ona wie, co rok coś maluje, przyczepy, traktory, maszyny, nawet samochody malowałem, na usługach maszyny traktory, o pompowaniu nie wspomnę, dmuchaniu filtrów, plastiki, rączki kółka się rozleciały, powietrze jeszcze trzyma jak się zostawi , filtr też mi pękł i wpadł pod głowice plasticzek, udało się naprawić szybko, silnik i kompresor działa najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

@Uziu92 dzięki, popatrze na tą firme. Taki Stanley wychodzi ok 700zł, ale myśle że dłużej pochodzi. Kumpel dał coś ok 400 i teraz żałuje. U niego też plastik wpadł i teraz chodzi, ale jak ten cylinder i korbowód wygląda to szkoda gadać. Ciśnienie bije ładnie, ale długo to to nie pochodzi już

@gregor1284 to używka?

Edytowano przez rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7998

ja dałem 550 zł jakoś z tym chinskim zestawem akcesoriów. O dziwo pistolet do malowania z tego zestawu ze 2 sezony wytrzymał :D

Ile teraz te basy warte nie wiem, kupiłem w tym roku mini spawarkę inwertorową basa najtańszą do spawania z agregatu i jakoś działa, ale wiele nie spawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12233

Jak miałbym kupować kompresor to minimum 100 albo 150L taka mniejsza to jako dodatkowa jak komuś potrzebna po jak najpierw kupi się małą to potem i tak większa potrzebna więc to zawsze drożej wyjdzie raz zainwestować może drożej ale napewno dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28810

Mam tak jak Uziu, taniego chinola za nie całe 400zl, 50l i jeden tłok, malowane tym dużo i jeszcze żyje

A jak zbiornik za mały to można sobie wpiac w układ jeszcze jeden, np. Z butli LPG i już masz 100l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14230

Ramię do cyklopa, a taki porządny ładowacz sam bym chętnie sprzedam. Tylko to walka nima 😔 @jahooo ogarniać Ci adaptacje do tego ładowacza? 

Edytowano przez gregor1284
Kiedyś lepilem sam te sprężarki ale to niewypał był, 3 sztuki od stara hs19 z przerobionym smarowaniem na butlin200l. Polakierowałem całego poloneza i zdechła. Teraz na tej butli mam kompresor oryginalny od sprężarki za 700 i dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9289
1 minutę temu, gregor1284 napisał:

Ramię do cyklopa, a taki porządny ładowacz sam bym chętnie sprzedam. Tylko to walka nima 😔 @jahooo ogarniać Ci adaptacje do tego ładowacza? 

w zasadzie mam dogadaną adaptację, a masz co konkretnego na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14230

U znajomego chyba jeszcze się walą od mragowskiego tura adaptacja na mtz82. Tur na tym był że 2 tygodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj