yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Morion    547
20 minut temu, Rolnik200598 napisał:

Siedzenie w domu, nie jeżdżenie na żadne wczasy ani wakacje. Teraz odkąd mam pracę zdalną to granice podwórka i swojej ziemi opuszczam tylko jak muszę czyli głównie zakupy. Na nic co nie jest mi potrzebne nie wydaję pieniędzy, telefon to dalej Nokia 6070, po wymianie baterii śmiga aż miło mimo wieku. Po prostu jestem zacofany, ekscentryczny introwertyk.

 

12 minut temu, Rolnik200598 napisał:

Mi zamknięcie w niczym nie przeszkodzi. Mąki mam do marca, zamrażarka pełna mięsa i domowych wędlin, w piwnicy ziemniaki, zapas pasz i witamin dla kur zrobiony do marca. Studnia jest, 50l ropy na wiosenne roboty jest także do marca mogę się z chałupy nie ruszać jak i reszta domowników. 

Esencja życia to praca, którą się lubi- dla mnie to pszczoły i te kilka swoich kawałków, etat to bardziej z musu niż z chęci.

Nie podążaj tą drogą, bo strasznie krótkowzroczne jest Twoje myślenie. Jak się ma dwadzieścia kilka lat to człowiek myśli, ze na wszystko jaszcze ma czas, ze nikogo nie potrzebuje, bo tak mu dobrze. Ale wiec o tym, że czas naprawdę szybko leci... najbliżsi poumierają, albo się wyprowadzą i będą żyć własnym życiem. Koledzy dorosną i założą rodziny, a Ty? A Ty nadal będziesz myślał, że już wszystko masz i tak Ci dobrze, ale to tylko złudzenie. Pszczoły, ani inne zwierzęta nie zastąpią Ci żony/partnerki ani dzieci. A musisz wiedzieć, że samotność jest po prostu strasznie dołująca i może doprowadzić człowieka nawet do depresji ale o tym przekonasz się dopiero za jakiś czas jeśli tak będziesz nastawiony do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3280

Dziwna to sprawa ale działa i nie jedna osoba to potwierdzi,lubię palić ale nie potrafię tak z 1 czy 3 dziennie papierosów tylko  pakę lub półtora lub wo gulę.To wolę wo gule.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8566
4 minuty temu, Strongman napisał:

To takie coś ze trzymasz takie 2 kulki elektrody jedna w jednym ręku a druga w drugim ręku i taką jeszcze elektrodę masz założona na czole na opasce na głowie i 20 minut takiego zabiegu  i nie chce ci się palić wo gule nie ciognie tez dopóki nie zapalisz jednego z nudów lub przy alkoholu czy tak sobie ze myślisz ze rok nie paliłeś to jak jednego zapalisz to cię nie wciągnie, jak to Zrobisz to po tobie.

Po prostu nie czujesz odstawienia palenia i cię nie ciągnie żebyś zapalił, bez żadnej chemii.

taa,znałem takiego,po zabiegu palił po kryjomu w kiblu a potem jak się wydało to palił więcej niż przed ,,kuracją"😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

to na protest że teraz żeby nie było targania to się na ślepaki przerzucili 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3280

Z jednej strony tak ale lżej jest rzucić jak niema się objawów odstawienia ze cię nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja z elektrykiem rzuciłem wkład 0 . Ze dwa tygodnie elektryka palilem ale jakoś jak go palilem to mnie stawy w rękach zaczęły boleć i dałem se spokój i nie pale ani jednego ani drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, gregor1284 napisał:

to gdzieś się kupuje, czy trzeba się do kogoś zgłosić? A masa jak po rzuceniu?

desmoksan kup. pomaga jeśli chce się rzucić. 

1 minutę temu, Strongman napisał:

Ja byłem tu ale jest dużo tego gabinetów w Polsce biorą po 150zeta.

http://www.bicom-med.pl/rzuc-palenie.html

dobre dla naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tak. zwykla ściema. 

2 minuty temu, gregor1284 napisał:

po desmoksanie to paliłem dalej...

trzeba chcieć przestać. nie ma cudownej kuracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3280

Mozę i ściema ja tez próbowałem nawet weraklinki co w angli taka modna na receptę i guzik a to mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

Za to coś dać prawie 100 🙆‍♂️, jakie to nie miłe w kabinie, goła blacha bez tapicerki i to tandetne indyjskie siedzenie a ciągnik 2019 😕, lepiej nowego ruska kupić 

za tyle to się fendta kupuje konstrukcja młodsza, itd co tu dużo gadać 

1 godzinę temu, mf362 napisał:

Szukaj takiej miłośniczki głębokiej orki jak agromazury głosi

Bez baby to nie robota nieżycie

dobra orka z kobietą to podstawa

1 godzinę temu, akooo napisał:

Są i takie ale moja porada nie szukaj takich wśród potencjalnych kandydatek na miss,ale chociaż kto wie :)

ważne żeby dał radę przez próg przenieść (; a 

1 godzinę temu, mf362 napisał:

Orginalny korek miski w c360 na jaki klucz powinien być? Kupiłem w sklepie jakiś dziwny 36klucz a stary był 22 ale się obrobił (ciężko było odkręcić tak się zaciągnął gwint)

oryginalny w c355 mam na klucz 23 odziwo 

  • Like 1

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    794
Ursus932 napisał:

13 minut temu, Strongman napisał:

Ja kiedyś też paliłem  15lat i truć się i jeszcze za to płacić ,rzuciłem to tym biorezonansem.

@Rolnik200598 zobacz jaki fajny awatar ma kolega Strongman 🙆‍♂️

 

Wcześniej był znaczek protestujących kobiet, a teraz coś z duszą... takie artystyczne zdjęcie🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3280

No tak ale pomysł ze to jedzenie złe ze wszystko złe to rak jelita grubego z tych marketów i tych produktów przetworzonych,a na papierosach piszę ze jak będziesz palił to dostaniesz raka to najbardziej dostępna szkodliwa trucizna jaka jest w sprzedaży i najszybciej uzależniająca, ja tez jeździłem po imprezach i nie piłem bo prawko to się palić nauczyłem.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Dziadek palił od 15 roku życia zmarł w wieku 85 lat i całkiem od czego innego jak od fajek. 2 paki dziennie to minimum było. Sam walczę z nałogiem ale... z paczki dziennie do 4-6 na dzień zszedlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3280

Ja bym nie potrafił albo palę limit lub wogule,i tak popatrzeć się na świat to są ludzie tacy co palą lub nie palą czyli nawet jak zapalisz jednego na mieszać to palisz.Bo tacy co nie palą to i przez 10 lat nie zapalą i niema o takim czymś jak jeden fajek.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolStach88    19
2 godziny temu, Rolnik200598 napisał:

Po prostu nie ma co się wysilać na tle takiej aktywności, ze mną by żadna nie zdzierżyła a jak ma być nowoczesna, chodzić do pracy i nic nie robić w domu ani koło niego to lepiej samemu pozostać. 

 

No jak tam wolisz ale byś sie gdzieś coś kręcił samemu to będziesz miał czas a jak z góry takie założenie to co kto lubi. Na twoim miejscu bym szukał . Z resztą jak dobrze czytam po nazwie masz 22 lata not to ja w tym wieku już ... a było to już nie długo 2 dekady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, Ursus932 napisał:

@Rolnik200598 zobacz jaki fajny awatar ma kolega Strongman 🙆‍♂️

 

To już Ty masz ciekawszy...

W moim przypadku przekazywanie genów jest nie wskazane. 

Jadę dziś ugadywać się z gościem co do Kosa. Może sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
16 minut temu, Rolnik200598 napisał:

To już Ty masz ciekawszy...

W moim przypadku przekazywanie genów jest nie wskazane. 

Jadę dziś ugadywać się z gościem co do Kosa. Może sprzeda.

Z takim podejściem myślowym młodych ludzi to ta nasza Ojczyzna niema racii bytu.

Przykre ale prawdziwe

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9287

do małej sprężarki, takiej, jaką wrzucałem, kupuje się pistolet LVLP, czyli Low Volume Low Presure, taki 0,6 albo 0,8 dysza i efekty są całkiem całkiem, bez zacieków itp

ważna jest też cała technika przygotowywania farby, oczyszczania podkładu itp.

uważam, że taki kompresor 50l dwutłokowy to absolutne minimum jak ma to jakkolwiek wyglądać, inaczej to juz lepiej wałkiem

Edytowano przez jahooo
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj