yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Pawelek998    23
14 minut temu, bratrolnika napisał:

Sraka. Ludzie całe zycie pod tym mieszkali i nic im nie było 

I żyli dłużej niż teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
6 minut temu, Partyzant85 napisał:

Wygląda jak od Droninborga a to właśnie MF ich przejął

Trafiają się też pod marką Case. Cena kosmos, za tyle to kupisz MF-a 40-tkę 

4 minuty temu, Pawelek998 napisał:

I żyli dłużej niż teraz 

Bo koronawirusa nie było xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gadałem ze znajomym po żniwach - trochę handlem się zajmuje i sam prowadzi gospodarstwo to mówił że pierwszy rok teraz droningborgiem kosił to super czyści.

Edytowano przez Partyzant85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, bratrolnika napisał:

Sraka. Ludzie całe zycie pod tym mieszkali i nic im nie było 

Wiem, sam mam na jednym budynku 600 m2, ale lepiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
7 godzin temu, Jurek321 napisał:

Jak to jest D 55 to ja ksiądz, zwykła  d 50 przerobiona jeszcze bardzo delikatnie

pochwalony xD
 

żadna d50 czy 633, to oryginał d55

AUTOSAN - historia fabryki

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    328
3 godziny temu, 6465 napisał:

Moim zdaniem to jest d633 przerobiona na wywrot. 

 

23 minuty temu, izydor6280 napisał:

pochwalony xD
 

żadna d50 czy 633, to oryginał d55

AUTOSAN - historia fabryki

 

8 godzin temu, Jurek321 napisał:

Jak to jest D 55 to ja ksiądz, zwykła  d 50 przerobiona jeszcze bardzo delikatnie

 

4 godziny temu, jahooo napisał:

Moim zdaniem to jest D55, bo D50 ma z przodu prostą poprzeczkę ramy, a nie łukową

Dla zainteresowanych, dzwoniłem, pytałem, ma być D55 i nic innego, żadne przeróbki

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207
Ursus932 napisał:

Ludziska poważna sprawa, potrzebuję pomocy w wyborze papy termozgrzewalnej, przyszedł czas na remont garażu , będe kładł na starą pape, jaką grubość wybrać ? Firma? W okolicy maja Villas, tes, izolbet i chyba izobud 

Proszę o przemyślane wpisy 😎 i z góry dziękuję za wszelką pomoc👍

Aha ma być tania i w miarę dobra 

A da radę papa termozgrzewalna zrobić szybką naprawę na dachu gdzie jest już papa. Mamy na stodole kilka małych dziurek gdzie kapie i chciałbym zrobić laty z papy termozgrzewalnej . Ewentualnie posmarować smola o ile można jeszcze smole kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
6 minut temu, jedrus2020 napisał:

A da radę papa termozgrzewalna zrobić szybką naprawę na dachu gdzie jest już papa.

oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, jedrus2020 napisał:

A da radę papa termozgrzewalna zrobić szybką naprawę na dachu gdzie jest już papa. Mamy na stodole kilka małych dziurek gdzie kapie i chciałbym zrobić laty z papy termozgrzewalnej . Ewentualnie posmarować smola o ile można jeszcze smole kupić

Tak też wcześniej łatalem😉

Docinasz kawałek i grzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
1 godzinę temu, jedrus2020 napisał:

A da radę papa termozgrzewalna zrobić szybką naprawę na dachu gdzie jest już papa. Mamy na stodole kilka małych dziurek gdzie kapie i chciałbym zrobić laty z papy termozgrzewalnej . Ewentualnie posmarować smola o ile można jeszcze smole kupić

Teraz smołę albo preparat zastępczy to kupisz nawet w formie tubki do wyciskania pistoletem  

W budowlanych mają na wiaderka, mniejsze i większe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207
Ursus932 napisał:

Tak też wcześniej łatalem😉 Docinasz kawałek i grzejesz

I trzyma to? Kiedyś kupiliśmy jakiś preparat do smarowania dachu i to była totalna porażka. Jak się później okazało był wodorozcienczalny po kilku deszczach na dachu nie było śladu

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Chłopaki tak. Innej beczki pytanie 

Czy gwiazdy od fergusona te 28r będą pasować na obręcze od 60?

Kolega mnie się pytał to mu powiedziałem że będą pasować w 99% a jeden procent się dopytam

Edytowano przez stempos1980
Poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246
4 minuty temu, jedrus2020 napisał:

I trzyma to? Kiedyś kupiliśmy jakiś preparat do smarowania dachu i to była totalna porażka. Jak się później okazało był wodorozcienczalny po kilku deszczach na dachu nie było śladu

Ja kupuję uszczelniacz dekarski w kartuszach na małe dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj