yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf362    1120
16 minut temu, stempos1980 napisał:

Chłopaki tak. Innej beczki pytanie 

Czy gwiazdy od fergusona te 28r będą pasować na obręcze od 60?

Kolega mnie się pytał to mu powiedziałem że będą pasować w 99% a jeden procent się dopytam

Może jest inny rozstaw uszów . Niech się inni wypowiedzą jak to jest na 100 procent aby nie było niespodzianek i niepotrzebne koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    520
49 minut temu, gregor1284 napisał:

Potrzebuje coś takiego, najlepiej w odległości do 100km od 06-320

https://www.olx.pl/oferta/wycinak-do-kiszonek-fella-sd-160-CID757-IDGHm6b.html#a0b0f67881

Dlaczego Ty chcesz coś takiego kupić ? Nie lepiej piłowy ?

49 minut temu, gregor1284 napisał:

Potrzebuje coś takiego, najlepiej w odległości do 100km od 06-320

https://www.olx.pl/oferta/wycinak-do-kiszonek-fella-sd-160-CID757-IDGHm6b.html#a0b0f67881

Dlaczego Ty chcesz coś takiego kupić ? Nie lepiej piłowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12389
14 minut temu, gregor1284 napisał:

:D  są i z innych lokalizacji, tylko pytanie czy na kurpie też latasz 

Latam wszędzie tylko do siebie mi łatwiej przywieźć bo zawsze pusto wracam. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
23 godziny temu, krzysztof1987 napisał:

cwaniak i nie sprowadza tylko kupuje w PL

Odpisałeś mi na temat handlarza. Nie można do ciebie wysłąć wiadomośći. Odnośnie case puma 140. Ciągnik juz sprzedany , nie zdąrzyłem go obejrzeć. wiadomo, pewnie wkład w niego byłby z 25-30 tyś zł  bo cena była atrakcyjna wiec jakaś wada musi być :/ . No ale to normalne, nie jest to towar nowy. Pisałeś, ze kupuje w Pl. Ciągnik miał blachy z FR. Ogólnie jesli go znasz to polecasz czy raczej unikać? 

Ma tez new holland T7 , ale teraz poprawiła sie pogoda i niestety tez nie pojade oglądać bo zwyczajnie nie mam czasu. 

Widział ktoś ten ciągnik: https://www.olx.pl/oferta/new-holland-t7-185-sprowadzony-12r-miekka-os-i-kabina-przedni-tuz-CID757-IDGi8zM.html#945f647792

Albo zna sprzedajacego?

Edytowano przez Marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3884
Pawelek998 napisał:

14 minut temu, bratrolnika napisał:

Sraka. Ludzie całe zycie pod tym mieszkali i nic im nie było 

I żyli dłużej niż teraz 

Dopuki eternitu nie ruszasz, nie kruszysz jest nieszkodliwy.(Tak uczyli na studiach BHP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
52 minuty temu, Marl napisał:

Odpisałeś mi na temat handlarza. Nie można do ciebie wysłąć wiadomośći. Odnośnie case puma 140. Ciągnik juz sprzedany , nie zdąrzyłem go obejrzeć. wiadomo, pewnie wkład w niego byłby z 25-30 tyś zł  bo cena była atrakcyjna wiec jakaś wada musi być :/ . No ale to normalne, nie jest to towar nowy. Pisałeś, ze kupuje w Pl. Ciągnik miał blachy z FR. Ogólnie jesli go znasz to polecasz czy raczej unikać? 

Ma tez new holland T7 , ale teraz poprawiła sie pogoda i niestety tez nie pojade oglądać bo zwyczajnie nie mam czasu. 

Widział ktoś ten ciągnik: https://www.olx.pl/oferta/new-holland-t7-185-sprowadzony-12r-miekka-os-i-kabina-przedni-tuz-CID757-IDGi8zM.html#945f647792

Albo zna sprzedajacego?

raz u niego byłem, książkę mozna o pobycie i jego zachowaniu napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, gosciu506 napisał:

w tych pieniądzach można mieć choćby zetora 9540 10540 dużo nowszy traktor

Tu nie chodzi żeby był nowszy 

7 minut temu, TheraRolnik napisał:

Jaka cena ? Bo tak żeś wstawił że wywala zdjęcie na cały ekran i ceny nie widać 

To se większy tablet kup 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196
Ursus932 napisał:

11 minut temu, gosciu506 napisał:

w tych pieniądzach można mieć choćby zetora 9540 10540 dużo nowszy traktor

Tu nie chodzi żeby był nowszy 

7 minut temu, TheraRolnik napisał:

Jaka cena ? Bo tak żeś wstawił że wywala zdjęcie na cały ekran i ceny nie widać 

To se większy tablet kup 🙃

no skoro nie chodzi żeby był nowszy to nie wiem o co chodzi pewnie o to żeby tacie się podobał. Tata płaci tata wybiera a młody na forum się natrzasa😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
35 minut temu, Krzysztof81 napisał:

Stary rempol, daj spokój. Szukaj czegoś nowszego. chcesz 6 czy 4 garowy. Ten Fendt to już trochę traktora jest. Ten 856 co był wcześniej ta raczej nieduży ciągniczek.

6tka w niskiej cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9920
8 minut temu, gosciu506 napisał:

no skoro nie chodzi żeby był nowszy to nie wiem o co chodzi pewnie o to żeby tacie się podobał. Tata płaci tata wybiera a młody na forum się natrzasa😉

Nie znam człowieka, ale wydaje mi sie że Twoja diagnoza przez teleporade nie trafiona :o

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

@szymon tez nie znam gościa i myślę że taka diagnozę można postawić 60-70% społeczeństwa tu na forum bo albo to są dzieci ok 15 lat i się nasluchaja co tata z sąsiadem przy flaszce opowiada albo druga wersja jest taka ze są kawalerowie wieku ok 30 lat na których rodzice przepisali gospodarstwo żeby dostać emeryturę a młodzi chodź na nich hektary nie rządzą niczym


a traktor wymienia się albo na nowszy albo na większy

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9920

Jak nie ma cisnienia na kupno to czemu ma kupic cos czego nie chce ? Umyślał sobie 4 garowe i 34 na końcu, a że mu pokazują inne to dobrze, może zmieni zdanie i zrozumie ze tyle kasy za ursusa to żaden biznes :) 

Nie tylko na nowy albo wiekszy, ja zmienilem na starszy i mniejszy :D

Edytowano przez szymon09875
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
18 minut temu, gosciu506 napisał:

@szymon tez nie znam gościa i myślę że taka diagnozę można postawić 60-70% społeczeństwa tu na forum bo albo to są dzieci ok 15 lat i się nasluchaja co tata z sąsiadem przy flaszce opowiada albo druga wersja jest taka ze są kawalerowie wieku ok 30 lat na których rodzice przepisali gospodarstwo żeby dostać emeryturę a młodzi chodź na nich hektary nie rządzą niczym

 

a traktor wymienia się albo na nowszy albo na większy

 

Albo wygodniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
2 godziny temu, Marl napisał:

Odpisałeś mi na temat handlarza. Nie można do ciebie wysłąć wiadomośći. Odnośnie case puma 140. Ciągnik juz sprzedany , nie zdąrzyłem go obejrzeć. wiadomo, pewnie wkład w niego byłby z 25-30 tyś zł  bo cena była atrakcyjna wiec jakaś wada musi być :/ . No ale to normalne, nie jest to towar nowy. Pisałeś, ze kupuje w Pl. Ciągnik miał blachy z FR. Ogólnie jesli go znasz to polecasz czy raczej unikać? 

Ma tez new holland T7 , ale teraz poprawiła sie pogoda i niestety tez nie pojade oglądać bo zwyczajnie nie mam czasu. 

Widział ktoś ten ciągnik: https://www.olx.pl/oferta/new-holland-t7-185-sprowadzony-12r-miekka-os-i-kabina-przedni-tuz-CID757-IDGi8zM.html#945f647792

Albo zna sprzedajacego?

Młody lepek handluje. Kupuje w PL od pośrednika maszyny sprowadzone z FR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
26 minut temu, gosciu506 napisał:

@szymon tez nie znam gościa i myślę że taka diagnozę można postawić 60-70% społeczeństwa tu na forum bo albo to są dzieci ok 15 lat i się nasluchaja co tata z sąsiadem przy flaszce opowiada albo druga wersja jest taka ze są kawalerowie wieku ok 30 lat na których rodzice przepisali gospodarstwo żeby dostać emeryturę a młodzi chodź na nich hektary nie rządzą niczym

 

a traktor wymienia się albo na nowszy albo na większy

 

Może stan cywilny pozostawmy bo to nie portal randaka 😉 i nie ma nic do rzeczy , jak Pan chce wiedzieć to szukam właśnie większego i prostego ciągnika, zresztą trafnie zauważył @szymon09875 twardo szukam z końcówką 34, a mój znak zodiaku mówi że jestem uparty więc jak coś sobie wymyśle niema zmiłuj wcześniej czy później postawie na swoim 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

niedługo nagrają o Tobie kolego Ursus dramat dokumentalny pt. " Jak szukałem przez 30 lat ciągnik rolniczy" :D

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj