yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
2 minuty temu, Sean napisał:

No jednak ciągnikiem nie wolno nikogo wozić więcej, mieli prawo zatrzymać prawko.   ;)

A jak zarejestrowany na 2 osoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121
1 minutę temu, zetorki12 napisał:

I co z rowerem robisz ? ;)

Ukradli mi rower - w wolnym tłumaczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to dwie, wiadomo, edytowałem tamten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12213
mf362 napisał:

1 minutę temu, zetorki12 napisał:

I co z rowerem robisz ? ;)

Ukradli mi rower - w wolnym tłumaczeniu :)

To było lepiej pilnować😁

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271
7 minut temu, Sean napisał:

@daron64 No jednak ciągnikiem nie wolno nikogo wozić więcej pona to co w dowodzie, mieli prawo zatrzymać prawko.   ;)

Dobrze że poruszyłeś ten temat, bo szczerze nie przypuszczałem że aż zatrzymanie prawka za to.

Czasem i na forum można coś się dowiedzieć 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O i widzisz . Tu właśnie jesteś uszczypliwy .

Poszukać kazałeś . :ph34r:

1 minutę temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Tłumacz wyraźnie i pooooowoooollllliiiii, jemu trzeba 😎

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848
1 godzinę temu, krystekc355 napisał:

100% oryginal ? Czy aby napewno w 93 r wychodzily jeszcze w takim kolorze  i jeszcze te  malowane napisy na masce @Adi96  pytanie do cb ty sie znasz :) https://www.olx.pl/oferta/ursus-c-360-1993r-przebieg-990-mth-100-orginal-CID757-IDCdfY7.html#fb710e3580

 

To bujda c360 były do 1987 roku,potem co z nadwyżyki produkcyjnej składali c-360.Naklejki weszły w 1988 roku ,ktoś w konia probuje zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    442

Z 1993 on na pewno nie jest. Już raz pisałem. Akumulator był by pod chłodnicą to raz  a dwa zaczep górny byłby taki jak w 3512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

A to nie było w 3p z tym aku i zaczepem? Zresztą tam jakieś światła z tyłu od mf założone. Opony ciekawe jakiej marki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1579
5 godzin temu, Sean napisał:

@daron64 No jednak ciągnikiem nie wolno nikogo wozić więcej pona to co w dowodzie, mieli prawo zatrzymać prawko.   ;)

Dobrze że poruszyłeś ten temat, bo szczerze nie przypuszczałem że aż zatrzymanie prawka za to.

Tak mają prawo, 1 osoba w dowodzie i za pasażera zabierają prawko. Pojebane przepisy. W tamtym roku mi też zabrali za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271

Jak to niektórzy mówią - jest ciagniczek - jest wyniczek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12428

To do czego w ciągniki montują fabrycznie to małe siodełko a i tak jest zarejestrowany na jedną osobę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1579

Przepisy są chore np. Farmtrac jako producent nie może uzyskać homologacji na dwie osoby, próbowali ale nie idzie bo poruszałem ten temat. A ja osobiście mogłem przerejestrować ciągnik na 2 osoby. Faktura za siedzenie z montażem, przegląd i do WK... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2367
zetorki12 napisał:

Jak się dmucha dla ojca ?

w okolicy Rolnika 1973 to określenie jest używane nagminnie kogo bym z tamtych stron nie znał tak mówi


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121

Wujek z dziadkiem c330 mieli zarejestrowana na dwie osoby , w dowodzie wbite . Ale to bylo dawno temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedyś 4011 miałem też na dwie osoby, potem zrobili tylko na jedno,

1 godzinę temu, 6465 napisał:

To do czego w ciągniki montują fabrycznie to małe siodełko a i tak jest zarejestrowany na jedną osobę. 

Zależy jaki ciągnik, duże Ursusy mają na 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3241
9 godzin temu, sumek666 napisał:

Coś więcej?

Bo widziałem wpisy na YouTube pod Nikiem sumek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12428

Będę MF na przeglądzie mam siodełko to zapytam diagnosty czy można na 2. Kiedyś jechałem z kolegą w zetorze 7211 i nas zatrzymał.  Był mandat i reszta drogi piechotą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

J żeli nowe ciągniki wychodzą z zakładu z chomologacją z dwoma siedzeniami w kabinie to urzędas niepowinięn robić problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

ja w valtrze t170 mam 3 miejsca siedzace ale we francuskim dowodzie bylo 1 i na przegladzie nie.mogl wpisac wiecej. W starszej 6350 mialem 2 w dowodzie fr. i w polskim tez wbili 2......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj