Gość

"Rolnicy. Podlasie" i inne programy

Polecane posty

masa24    2348

Widziałem zrzutkę na belarke a tam jakiś gościu 5000 im wpłacił . Maja ludzie gest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16864
masa24 napisał:

Widziałem zrzutkę na belarke a tam jakiś gościu 5000 im wpłacił . Maja ludzie gest

pewno organizator zbiórki. da na bAlarkę andrzejowi, a resztę sobie zgarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12925
56 minut temu, masa24 napisał:

Widziałem zrzutkę na belarke a tam jakiś gościu 5000 im wpłacił . Maja ludzie gest

Jego pieniądze jego decyzja ale są  ludzie bardziej potrzebujacy niż  akurat Andrzej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

Znowu dni przybyło.

https://zrzutka.pl/fr58ut

Koniec zbiórki w maju, to czasu na smarowanie nie będzie, trzeba od razu z lawety jechać w pole :P.

 Na takiego Metal Facha już by wystarczyło.

https://www.otomoto.pl/oferta/metal-fach-prasa-belujaca-rolujaca-zwijajaca-metalfach-z562-z602-rotor-noze-z587-ID6DCyI3.html?

a na Sipme trzeba by kredytu  dobrać.

https://www.otomoto.pl/oferta/sipma-prasa-zwijajaca-belujaca-rolujaca-sipma-ps-1210-classic-ps-1211-farma-ID6DxyfZ.html

Linki przypadkowe, pierwsze z brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12925

Tylko czy one mają radio mp3  na wyposażeniu bo to najważniejsze 😜

Edytowano przez Łolek
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja bym na ich miejscu z 20 tys na jakiegoś tura przeznaczył a za 30 jakąś kilkuletnią używaną prasę kupił. CO on bez tura z tymi belami zrobi? Nawet na ta swoją przyczepę tą zdezelowaną 60 tką i sztycą na podnośniku góra jeden rządek położy a co dopiero w stodole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

NOmok pod stodołą wyrzuci a jak w stodole ułoży samą prasą? A co do łazienki wydaje mi się, że oni już robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

stary alkoholik i syn ciumrok, a ludzie im na belarkę zrzutkę robią. Oferma niech się za robotę łapie, a jak gospodarzyć nie potrafi , to pole w dzierżawę i z dopłat wyżyje.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
13 minut temu, artur125 napisał:

stary alkoholik

Idealny nie jest. Ma możliwości, aby żyć inaczej. Może nie ma nikogo, kto by inne życie mu pokazał. Mimo wszystko szacunek do niego mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ma córkę, drugiego syna. Oni jakoś na "bardzo przytrzymanych" ,nie wyglądają.

Też mam dla niego szacunek, ale tylko dlatego ,że to już starszy człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

I ma Andrzejka... To Andrzejowi powinno zależeć, żeby coś zmienić. Czy to w domu, czy gospodarstwie czy wyglądzie. A jak mu nic nie trzeba to i Gienkowi wystarczy to co jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Genek ma już swoje lata. to inna epoka. przynajmniej trochę życie zna.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

Genek - szczery chłop. Jakoś nie widać zbytnio filmów gdzie by upity po rowach, lub pod płotem, usikany, leżał. Najłatwiej to oczłowieka oceniać, nie znając go w ogóle.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Masz aktis rację. Gdybym miał możliwość to za opluwanie ludzi anonimowo przez internet karał bym chłostą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12925

Nie oceniam ich bo Gienek już swoje przeżył i nic nie musi  ale z programu wynika że Andrzej to leser i tylko mądrzyć się potrafi bo po za tym to lepiej nie komentować a naiwni niech wpłacają tą maszynę w sezon wykończy

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28758
9 godzin temu, Kallina86 napisał:

 To Andrzejowi powinno zależeć, żeby coś zmienić.

tylko że on innego życia nie zna

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolTD90    1320

Po Andrzej to widać że z każdym odcinkiem jest głupszy niż w poprzednim. Sam kartki do zarejestrowania cielaka nie wypełni tylko tego Bogdana potrzebuje do wypełnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7221

Mnie tam dupka nie boli, kto chce niech daje. Ja nie dam. Ale ciekaw jestem jak już ta belarka " powstanie" jak Anżej sobie z nią poradzi... 😋 Zaczyna stękać, że traktor się nie nadaje, zaraz zbiórka będzie na remont i jeszcze tura. Trochę się rozbestwił Anżejo po mojemu

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak wolę Andrzeja nieporadnego oglądać, niż tego gościa co w koszuli do obory chodzi. Jego żona jeszcze wydaje się sympatyczna, ale jego mniemanie o sobie w stosunku do innych ludzi jest denerwujące. Andrzej i Gienek wyglądają na sympatycznych, niczego nie udają i chyba stąd ich popularność. To, że mogliby się ogarnąć, bardziej szanować maszyny i podwórko, to inna sprawa. Chociaż były momenty, gdzie pokazali się ze złej strony, choćby Gienek, który Jastrzębiowi na pracę w skarpetkę zboża nasypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877

Albo sprzedał starą kaczke za 50pln. W sklepie można kupić tuszke za około 30-40zł a nie starą, chudą nieoskubaną za 50pln i do tego koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7370
18 godzin temu, hubertuss napisał:

Ja bym na ich miejscu z 20 tys na jakiegoś tura przeznaczył a za 30 jakąś kilkuletnią używaną prasę kupił. CO on bez tura z tymi belami zrobi? Nawet na ta swoją przyczepę tą zdezelowaną 60 tką i sztycą na podnośniku góra jeden rządek położy a co dopiero w stodole.

Przecież pouczał Emilkę żeby nie brała bel na podnośnik bo ciągnik pęknie. 

Sipma ma bardzo duży problem wizerunkowy. 

Jak by to była owijarka to dla promocji by dali, prasa się będzie zapychać, i się prędzej czy później zepsuje. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj