Skocz do zawartości
Marciano

Złote łany

Polecane posty

Marciano    2

Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.

andrzej2110    531

ja mam 8 odcinków. będę je przegrywał ale dopiero jak kupie nagrywarkę DVD do kompa.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

quercus    7
Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Nie tylko Ty byś chętnie to obejrzeć.

,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Marcin1987    2

Ja również pamiętam pokazywano w nim prawdziwą pracę rolników.Przypomina mi się odcinek w którym koleś jechał ze zbożem i nie pamiętam już jak to było że bok od przyczepy się odpiął chyba o coś zahaczył a potem na polu zakleszcyli biegi w 360 mogli by to jeszcze raz wyemitować w TVP bardzo mi się to podobało

andrzej2110    531

było jesienią w TVP1 ale nie o 5:50 tylko o 5:35-5:55. właśnie z tej emisji mam nagrane ale niestety tylko 8 z 12 odcinków.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

andrzej2110    531

narazie proszę nie zamykać tematu.

Czy ktoś wie gdzie dokładnie było to nagrywane?? może ktoś zna kogoś z filmu???

bullet_black.png

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

też bym obejrzał całą serię jeszcze raz

bartus16    8

na youtobe jest kawalek jednego odcinka

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

MECHANIZATOR    156

http://pl.youtube.com/watch?v=FntwyjpVUWQ

nie wiem czy o ten kawałek chodzi ??

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje

DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

bartus16    8

tak o to mi chodzilo

Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

MECHANIZATOR    156

no i znalazłem jeszcze "spojżenie mieszczucha" na ten dokument ;) nawet ciekawe

http://serwisy.gazeta.pl/film/1,22535,152802.html

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje

DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Rafal180    2

moze jest to gdzieś na necie do obejrzenia??? te odcinki/?

Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

andrzej2110    531

raczej nie ma. Miałem wrzucić ale to sie jeszcze zobaczy.

bullet_black.png

tommy66692    54
raczej nie ma. Miałem wrzucić ale to sie jeszcze zobaczy.

Nie podskakuj tylko wrzucaj ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Tu jest o tym filmie.... ;)

andrzej2110    531

mam 2-8 i 10 lub 11 nie pamiętam a nie chce mi sie sprawdzać ;)

bullet_black.png

zetmen    1
mam 2-8 i 10 lub 11 nie pamiętam a nie chce mi sie sprawdzać ;)

Prosze wstaw te odcinki.

John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

ROLNIK7    16

Jak na razie mamy tylko 5 fragmentów "Złotych łanów" na YT i żadnych wiadomości aby ktoś je posiadał i mógł je gdzieś opublikować. Więc pozostaje nam tylko pisać prośby do TVP o ponowne wyemitowanie tego dokumentu!

FORMULARZ KONTAKTOWY Z TVP!!!!!!!!!

Oto linki do fragmentów na YouTube:

"Pan Franciszek"

"szantaż"

"wypadek"

"skubałam i mnie straszyło"

"gryka się wysypała i traktor się zepsuł"

http://pl.youtube.com/watch?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

zetor    3

wrzuć to na jakiś serwer np www.filefactory.com ;) tylko nie na rapida :) z gory thx

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

twardy12    1

Ja też z wielka chęcią obejrzał bym ten dokumęt. Więc jak ktoś ma niech wrzuci na neta. Z góry wielkie dzięki. :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM

a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez prometeusz
      Witam kolegów
      Mam prośbę, chodzi mi mianowicie o wybór zespołów na wesele. Chciałbym aby w składzie była kobieta, wokalistka, oraz wokalista mężczyzna, grali polskie standardy typu Perfekt, Budka Suflera Varius Manx, jakieś znane kawałki zagraniczne i aby nie grali za dużo disco polo, to mnie wkurza, lokalizacja to Kujawsko-Pomorskie, miejsce wesela Włocławek
      Dzięki z pomoc
    • Przez marek1977
      Pozwoliłem sobie założyć taki temat,bo nic jeszcze na naszym forum takiego nie ma ,a jest jak najbardziej potrzebne.Właśnie stoje przed kupnem telewizorka i nie mogę się zdecydować co warto?.Po wizytach w sklepach wybrałem LCD Samsunga typ:LE40C650(40") i LG typ:LD550(42"),oba mają FullHD i 100Hz i wiele innych bajerów.Ciekawy jestem waszych opinii,zapraszam do dyskusji. PS: a może plazma,albo LED?
    • Przez Chota
      Znacie jakieś ?????
    • Przez JacekMocny
      Cześć!
      Pomyślałem sobie, że skoro jest wątek o Waszych ulubionych filmach i serialach to przy okazji pobawimy się w detektywów i wyśledzimy w nich motywy rolnicze :-)
      Proponuję w tym wątku wklejać kadry z filmów oraz seriali z podanym tytułem dzieła :-)

Ja zacznę od niekwestionowanej klasyki, czyli od klanu Pawlaków i Karguli :

"Kochaj albo rzuć"

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.