farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

leszek1000    1816
Napisano (edytowany)

No mam dwóch braci. Jeden mając 22 lata, wpadł jak śliwka w kompot. Raczej nie było planowane

Ale ślub wieli i drugie już Roczek ma 

Edytowano przez leszek1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Leje ino szum, dobrze że powstrzymałem się przed koszeniem

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25629
3 minuty temu, leszek1000 napisał:

No mam dwóch braci. Jeden mając 22 lata, wpadł jak śliwka w kompot. Raczej nie było planowane

Ale ślub wieli i drugie już Roczek ma 

Lepsza wpadka za młodu niż życie na kocią łapę kilkanaście lat bez myślenia o potomstwie

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
2 minuty temu, Strongman napisał:

Bo niektóre są wiatropylne już tak z pokoleń i niewiele potrzeba.

Jednej możesz wiadrem lać i nic, a drugiej kapkę na palcu wystarczy 😋

  • Like 1
  • Haha 3

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
1 minutę temu, Agrest napisał:

Lepsza wpadka za młodu niż życie na kocią łapę kilkanaście lat bez myślenia o potomstwie

taa, a potem rozwody bo jedno drugiego dobrze nie pozna, albo się zawiedzie, czy coś nie pasuje, a dzieci cierpią na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
2 minuty temu, Uziu92 napisał:

taa, a potem rozwody bo jedno drugiego dobrze nie pozna, albo się zawiedzie, czy coś nie pasuje, a dzieci cierpią na tym.

Nie mam na nic reguły,jest rozmaicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25629

 

2 minuty temu, Uziu92 napisał:

taa, a potem rozwody bo jedno drugiego dobrze nie pozna, albo się zawiedzie, czy coś nie pasuje, a dzieci cierpią na tym.

Młodzi jeszcze mają szansę się dotrzeć, zmienić zwyczaje, pójść na kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Uziu92 napisał:

taa, a potem rozwody bo jedno drugiego dobrze nie pozna, albo się zawiedzie, czy coś nie pasuje, a dzieci cierpią na tym.

Nie ma reguły.

Znam takich co chodzili że sobą od podstawówki, razem wyjechali za granicę, zarobili, kupili dzialke, postawili dom, mając 30 lat pobrali i po roku rozwiedli.

Znajomy po 3 miesiącu chodzenia do dziewczyny, oświadczył, pobrali od świadczymy za 3 miesiące i są ze sobą już 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

różnie jest, na wsiach może trochę inne podejscie, ale w miastach rozwody, zdrady, skoki w bok itp to teraz standard.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
2 minuty temu, Uziu92 napisał:

taa, a potem rozwody bo jedno drugiego dobrze nie pozna, albo się zawiedzie, czy coś nie pasuje, a dzieci cierpią na tym.

Jak młody i głupi się nie ożeni to potem już ciężko to idzie. Jedno z drugim musi się  nawzajem "wychowywać", a jak komu nie zależy, łatwiej iść na lewo to dzieje się źle

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
Napisano (edytowany)

Tak jak pisałem niema żadnej reguły,młodzi mogą powiedzieć przecież inna czy inny jest lepszy,tak przeważnie jest.ale tak tylko się wydaje imm,Młoda gałązka się zegnie a stara złamie, ale niema reguły,każdy przypadek jest inny.

Edytowano przez Strongman
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

No, dlatego mama nie wie jak testament napisać. Bo wszystko miało być na niego zapisane. Ale wiadomo boi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszystko zależy czy obie strony chcą być ze sobą, umieją że sobą rozmawiac, umieja  pójść na kompromis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816
Napisano (edytowany)

Brat obok się buduję. Był domek dobudowany do budynku gospodarnego. Zrobił nowy strop i dobudować jeszcze. także dom rodzinny będzie na mnie i brata 😃

Edytowano przez leszek1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25629

Pany, temat rozwojowy w galerii. Kolega chce wiedzieć ile mu pszenica sypnie😉

Za dziś 6mm. A nie zanosiło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    907

U mnie od soboty do wczoraj 28l początkiem Maja 30l spadło czyli łącznie 58 Ale po tych opadach z początku maja to śladu w zeszłym tygodniu już nie było 

W lutym miałem 64l

W marcu 30l (dokładnie do 18 marca)

Od 18 marca do końca kwietnia 5,6l miejscami zboża jare nie powschodziły 

Od czwartku nadają dalej opady do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

a wracając do tematu, trochę lipton z tymi hucznie zapowiadanymi opadami, dziś z 1mm spadło, wczoraj trochę lepiej, w miescie 2mm, na wsi gdzie mam pola od 5 do 10mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
2 minuty temu, leszek1000 napisał:

No, dlatego mama nie wie jak testament napisać. Bo wszystko miało być na niego zapisane. Ale wiadomo boi. 

Powiem ci tak lepiej niech napisze co uważa niż potem na sprawie spadkowej będziecie się kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

ogólnie lipa z tymi opadami tak miało lać, a lało w miastach i na drogach a na pola słabiutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj