farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Bananek    16864

napisaliście tak jakbyście nie wierzyli. po co miałbym zmyślać? zakładam szpilki Waryńskiego 😀😀😀


leszek1000 napisał:

To za miesiąc będzie miała 4m 😂

albo 0 jak przyjdzie grad... 😞

stempos1980 napisał:

To pewnie już wysoką szpilkę musisz zakładać na nogi żeby iść w QQ😁

przy tej pogodzie to raczej gumiaki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Pewnego czasu było wesoło przyjechała pani na kontrolę krowy do znajomego trzymał tylko na mleko weszła do obory obornika było sporo i do tego w szpilkach .

Szpilki utopiły się w oborniku i na stopił przechył do tyłu jak rypła na plecy prosto w placek krowi i tak się skończyła kontrola i trzymanie krowy na mleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W ciągu dnia 2mm nakapało, wypogadza się teraz na zachodzie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dziś 8l/m2  jeden magazyn na żniwa posprzątany jeszcze tylko trzy qurła jak ja nie lubię tej roboty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25623
1 godzinę temu, Bananek napisał:

. U mnie 0,5 litra za cały dzień. w sam raz na qq. swoją drogą już ja się w niej chowam na stojąco więc ~2m już ma.

A pisałeś żeś abstynent- chyba tylko jak nie pijesz😁

Czasem lepiej powiedzieć że się coś chlapnie od czasu do czasu,  niż zaklinać rzeczywistość 😂

Wypogodziło się, a na południu tęcza  

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16864
Agrest napisał:

A pisałeś żeś abstynent- chyba tylko jak nie pijesz😁 Czasem lepiej powiedzieć że się coś chlapnie od czasu do czasu,  niż zaklinać rzeczywistość 😂 Wypogodziło się, a na południu tęcza

dobrze, że Cię widzę. jantar odwiedzasz w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25623

Żadnych planów na ten rok. Na tą chwilę jest strasznie pojebany pogodowo, kurławirusowo no i ekonomicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
Bananek napisał:

MarcinO10 napisał:

Przyszła do mnie i zostawiła 5 litrów. Na świeżo skoszony owies z trawą 😈

jak na świeżo skoszone to spoko. gorzej jakby na podsuszone do zbioru. U mnie 0,5 litra za cały dzień. w sam raz na qq. swoją drogą już ja się w niej chowam na stojąco więc ~2m już ma.

A Ty to z tych z metra ciętych 🤔😁😉 to nie dziwita😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444
2 godziny temu, Bananek napisał:

jak na świeżo skoszone to spoko. gorzej jakby na podsuszone do zbioru. U mnie 0,5 litra za cały dzień. w sam raz na qq. swoją drogą już ja się w niej chowam na stojąco więc ~2m już ma.

Albo  Ty  150  w kapeluszu....  🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7222

Szymi w jego wieku na stojąco ma już inne znaczenie 😉 grawitacja ciągnie zbutwiałego konara 

Edytowano przez pedro2
  • Haha 2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16864
pedro2 napisał:

Szymi w jego wieku na stojąco ma już inne znaczenie 😉 grawitacja ciągnie zbutwiałego konara 

konar to nazwa dużego tartaku kilka wiosek dalej 😀 kiedyś był w nim pożar, a potem ludzie kojarzyli to z braveranem, konar zapłonął 😉

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Do żniw nie ma co robić, a co dopiero w weekend.

Kurławirusy w bliskiej okolicy.

Trzeba mieć się na baczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3524

Większośc leniuchuje ,czekamy za zniwami ,a to jeszcze miesiąc

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj