farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pedro2    7220
33 minuty temu, Sean napisał:

Ale co on praktycznie zrobił takiego żeby go kreślić, jako kolegę, nie wiem znajomego z forum? bo nie bardzo wiem.

Jak nie trawie Jarka od tatowych byków tak z nim nie wchodzę w tematy. A jak psiapsiułki Rysiek i zetorek potrafili kilka stron zawalić pogaduszkami, zarcikami itp. to trochę lipa jak teraz dobija gwoździa do trumny.

  • Like 3

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ogarek napisał:

Niech użyje mozgu a nie pajacuje.. Druga sprawa co to jest ban 7 dni czy te... 30.... Czy 3 miech... Trza odbębnić i tyle.... A i pół roku się czekało... 😋 Przerwa dobrze robi.. 😜

 

My to znamy, nie? 🤣🤣🤣🤣 

 

 

 

Ja tam zetka lubiłem pozaczepiać, ale to żebranie o adres czy przejażdżkę Ryszardową jawą było conajmniej nie na miejscu.  

20 minut temu, pedro2 napisał:

trochę lipa jak teraz dobija gwoździa do trumny.

Żadnego gwoździa... Rychu wyraził swoje zniesmaczenie i ma rację, ani ja ani Ty, ani nikt inny nie życzył by sobie aby ktoś obcy usilnie próbował mu się na kwadrat wpie.. olić. Także proponuję się w Rycha sytuacji postawić , gdy "kumpel z forum" nagle staje się Twoim stalkerem. Wielu ludzi zauważylo w różnych tematach i pod różnymi zdjęciami, że Panfuś zaczyna lekko przeginać, nawet upominali, ale nic sobie z tego nie robił... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
PRIMO napisał:

2 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

A posądzałeś mnie że nie staję w obronie.

Mi to dało do myślenia że coś z nim nie tak jak usilnie chciał zdobyć adres, był tak zdesperowany że zadzwonił jako klijent po zboże a że stwierdził że daleko no i hvj.

Potem poprzez geoportal pooglądał budynki, nawet wiedział gdzie dla kur zagroda.🙆🏻‍♂️

Dziś ładny dzień nez deszczu.

A pisałem kiedyś pod jego facjatą w masce że źle patrzy mu ze ślepiów to nikt nie uwierzył. 

Te, to było MOJE stwierdzenie !! 👿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
5 godzin temu, pedro2 napisał:

Jak przeczyta dwie ostatnie strony to już raczej da sobie spokój... Bartek będzie miał spokój z multi 😋 

Dzisiaj  utrzymuję gorzką atmosferę we wsi, 10ha pryśnięte T2 cabrio Duo. Cholerstwo takie śmierdzące, że z daleka w ustach gorzko, żaden tak nie śmierdzi.  Ale robota zrobiona, ok 10dni spokoju. 

A mi nie przeszkadza zapach cabrio.Ja go używam w tunelach i pryskam spalinowym opryskiwaczem.Ogólnie bardzo długo utrzymóje się zapach jego ale uważam że jest dobry nawet twierdzę że jest lepszy od niektórych droższych 

15st niebo bez chmurne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
soltys48 napisał:

Nie tylko Ty 😭

Pamietasz jak mi pisales że on ma tylko jedno konto? Tak to broniles a teraz zetorki wróg? 😂😂 Oj nie ładnie z twojej strony nie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Pamietasz jak mi pisales że on ma tylko jedno konto? Tak to broniles a teraz zetorki wróg? 😂😂 Oj nie ładnie z twojej strony nie ładnie.

jaruś znowu manipulujesz faktami.....

Nigdzie nie napisałem i nie napiszę,że to wróg. Napisałem że zawiodłem się i tyle,a dlaczego? To już moja prywatna sprawa.....

Na marginesie skończmy temat bo to zrobiło się już niesmaczne....

 

 

 

12°C i pochmurno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Dziś ma być niby troszkę chłodniej ale jak będzie to się okaże.

Qurła jeszcze mi  padł akumulator w busie po 5 latach😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
11 minut temu, Bananek napisał:

Tu nas najwięcej, więc wrzucam tutaj. Patrzcie.

nie poczytam, nie mam FB, kto podeśle screeny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Kutno narazie fajna pogoda ale coś deszczu mówią. Niech wytrzyma bo lucke mam dziś pod prasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Ja do pożniw nie chcę deszczu

Niech pada gdzie indziej.

Tam gdzie jęczmień w wodzie żółta słoma i kłos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
4 minuty temu, danielhaker napisał:

Ogłaszam suszę. W tym miesiącu jeszcze nic nie spadło

Mi już spadło ale na ramię...... gooowno gołębie😡

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

A ja uważam że to są obsraj dachy

I zazwyczaj jest tak jak to niektuży mówią

Jastrząb mięso wiater pirze a gospodarz gówno świże

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
FarmerDyzio napisał:

Sławek 74 go zna i tylko on może zakończyć dywagacje

Tak znam 😀 był 30minut u mnie na podwórku i dwa zdania przez telefon czasem ludzie latami niby się znają a jednak nie do końca ja nic do niego nie mam przynajmniej jest co czytać 😉😀 nie wydawał się jakiś dziwny kiedyś z nim może się spotkam


20*


danielhaker napisał:

Ogłaszam suszę. W tym miesiącu jeszcze nic nie spadło

Z rana sie napił 😉 czy po wczoraju 😜😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj