sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maroko    118

Też się zdziwiłem że tyle wyszło bo w folderze jest chyba cena 167 000 netto w podstawie. 

IMG-2151.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

Dlaczego ten dealer nie dał Ci od razu normalnej ceny z rabatem? Mi 2 lata temu wycenił 6613 to z katalogu wyszło chyba 430 netto a pierwsza cena dealera to 305 netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Cena zawyżona bo pod ofertę na Modernizację niby, chociaż już na NH złożyłem. Byłem w Borkowie Kościelnym. Jak wracałem był jeszcze dealer Kuboty ale ani on ani ja nie mieliśmy zbytnio czasu i nie wziąłem oferty szczegółowej. Czyli MF odpada. Jeszcze muszę obejrzeć steyra ( do którego mam ok 8 km :) ) ewentualnie DF i Kubotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Powinni oddać ci za paliwo, za danie tak korzystnej  "oferty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Wstąpiłem do nich przy okazji bo byłem w Sierpcu po okna. No i też z ciekawości. Ale chyba im tam towar schodzi bo nawet jak byłem to MF i prasa rolująca pojechała do nowego właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Cześć

Stoję przed zakupem ciagnika o mocy nominalnej 150 km i wadze miedzy 6.5 a 7 ton. Na wyposażeniu z nawigacją i automatycznym prowadzeniem na uwrociach, skrzynia mechaniczna.

Jak dotąd brałem pod uwagę Case Puma 150 i NH T7190 oba wychodziły za około 420 tys, marki bardziej premium sa dla mnie nieosiągalne cenowo.

Z ciekawości wyceniłem też ostatnio Kubote M7152 którego nie brałem wcześniej pod uwage (4 cylindry) i wyszło poniżej 380 tys. Do tego mój znajomy testował w pracy M7172 z Deutzem 6165 i mówi ze Kubota go zmiażdżyła w pługu i też wziął Kubote.

Prosze o opinie co byście wybrali miedzi NH Case i Kubota.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

To Kubota może i nie głupi ciągnik w tej cenie. Mam blisko może trzeba by podjechać zobaczyć tą m 7... A brał ktoś ciągnik od gościa : Rolbud Pędziwiatr Adam mam do niego 80km i ta valtra t 144chodI mi po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72

Ktoś wyceniał / kupował ostatnio MF 7750S lub MF7760 jaka cena ,wyposażenie , może być priv. .Ktoś poleci normalnego dealera MF w centralnej Polsce który nie będzię miał na mnie  wyj..ne po zakupie traktora  oraz oferuje normalne ceny. Jakieś opinie o tych modelach , miał być JD ale trzeba rozejrzeć sie za alternatywami. Dzięki .ps . MF ma rejonizacje daelera  , czy da się kupić u  wybranego ?

Edytowano przez ralf3635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Ceny MF są wzięte z kosmosu i zupełnie nieadekwatne do produktu. Ostatnio ogładałem też steyra 4085 i bardzo na plus ciągnik. Biegi 24x24, tuż przedni, szersze opony, pneumatyczny fotel i jeszcze kilka rzeczy wyszło coś ok 240 tys brutto. Tak samo jak np. w nh T5.85 jest możliwość podniesienia mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Dnia 14.06.2020 o 12:14, ralf3635 napisał:

.Ktoś poleci normalnego dealera MF w centralnej Polsce który nie będzię miał na mnie  wyj..ne po zakupie traktora  oraz oferuje normalne ceny.

Nie ma takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72

To może  ktoś poleca jakiegoś dealera JD. Ostatnia wycena  JD 175R  - 570 netto  i słyszę że od lipca w górę

4 x scv

przekładnia AutoQuad ekoshift -tutaj dopłata to Direct Drive ok 60 tys { wchodzi w to skrzynia, fotel i podłokietnik}

TLS

opony Trelleborg 700/70/42 przód 600/70/28

pompa hydrauliczna  155l

procesor 4200/ ekran 8,4 cala/isobus 

pakiet zimnego startu

klimatronic, lodówka , jakieś schowki

cięgno hydrauliczne

pneumatyka 2+ 1

poszerzone błotniki/ skretne

tylny zaczep , lepsze oswietlenie nie led

przedni tuz premium

iTEC

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

MF 5710 przedni TUZ, Tur fabryczny 3919, pompa 100, opony 540, 3 pary hydrauliki, amortyzacja kabiny. praktycznie Max wyposażenie 235 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225
Dnia 7.06.2020 o 00:59, axe300 napisał:

Oglądałem NewHolland T5.110 Electro Command - dla mnie za mała pojemność silnika 3,4L ; wyjąca skrzynia. Później do oferty weszły T5 Dynamic i Auto Command z silnikiem FPT NEF 4485 i normą Stage V 😝

Wyceniałeś może tą nową T5 na DC? 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanekdeutz    88
maroko napisał:

Ceny MF są wzięte z kosmosu i zupełnie nieadekwatne do produktu. Ostatnio ogładałem też steyra 4085 i bardzo na plus ciągnik. Biegi 24x24, tuż przedni, szersze opony, pneumatyczny fotel i jeszcze kilka rzeczy wyszło coś ok 240 tys brutto. Tak samo jak np. w nh T5.85 jest możliwość podniesienia mocy.

Ostatnio w galerii ktoś wrzucał zdjęcie ariona 420 za około 200 netto może warto by było pójść w tę stronę przy tej kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Sam się bardzo zaciekawiłem tym arionem, myślałem żeby kupić takiego a forterra pogonić ale stety niestety forterra przebija go w danych technicznych. 200tys za Ariona 430 to bym pewnie robił szybko aneks bo to już inny ciągnik


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
7 godzin temu, axe300 napisał:

Nie, to było w styczniu 2019. A od normy "stage V" uciekam jak najdalej ;) 

Tier 5 w CNH to sama przyjemność :)

lejesz AdBlue i do przodu. Żadnych DPF i EGR. Jedynie AdB i katalizator. Przynajmniej od T6 w górę.

@Bartek933 to w końcu co? Na co postawiłeś? Farmall C?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118
4 godziny temu, romanekdeutz napisał:

Ostatnio w galerii ktoś wrzucał zdjęcie ariona 420 za około 200 netto może warto by było pójść w tę stronę przy tej kasie.

Bardzo dobra cena za ten ciągnik, aż niemożliwa wydaje się nawet w podstawowej wersji.  Aczkolwiek ta marka do mnie zupełnie nie przemawia jako ciągniki, Mimo że robią/robili najlepsze kombajny, to jednak traktory chyba nie do końca im wyszły. Na rynku wtórnym bardzo tracą te ciągniki w ciągu paru lat , także daje to do myślenia. Na dziś zastanawiam się pomiędzy Nh T5.85 a Steyrem 4085 może 4095. Aczkolwiek dobrze by było mieć chociaż amortyzację kabiny a tu nie ma. Zanim wniosek rozpatrzą to pewnie jeszcze trochę czasu, chciał bym jeszcze zobaczyć Kubotę w Sierpcu. Trochę nowych u nas na okolicy się pojawia i nie narzekają na nie. 

Jest może ktoś na forum kto brał sprzęt z Zip-Agro Zębówiec w Kuj-pomorskim ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225

Montują tam hi-escr2 tylko adblue, ale bardziej skomplikowany układ. W większych modelach niby już od 2015 to siedzi żeby stage 4 złapało. Więc chyba to nie nowość. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Ile kosztuje JD 5085M? 

CNH poniżej 4,5 litra do mnie nie przemawiają. Zdecydowanie lepiej iść w Claas Arion a w tym segmencie. 

Kubota z DPF to są muły jak... Straszne muły.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj