sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

vodz    331
29 minut temu, tomek904 napisał:

mam nht5.95 mocy mu nie brakuje pali w normie nic nie cieknie mógłby być trochę cichszy w 

Ale tu mowa o odpowiedniku td5, nie t5. W okolicy mam 3 nowe zetor, 2 forterry i 1 proxima cl, no to jedna awarie miała forterra na gwarancji jeszcze i to by było tyle, gospodarstwa około 40-60 ha plus krowy, zetory jako główne traktory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118
20 godzin temu, modrzew napisał:

za sterowanie z błotnika się dopłaca? ja mam w podstawie w m4 i z tego co wiem to w M5 też jest, choć mogę się mylić.

W podstawie jest tylko sterowanie WOM z błotnika a reszty nie ma, coś słyszałem że to jakieś tam ich nowe normy bezpieczeństwa.

 

7 godzin temu, marluk napisał:

Od jakiego dilera dostałeś taka cene? To już po negocjacjach? Wydaje się bardzo dobra.

Egrol Sierpc. Cena bez negocjacji, ale powiedział że to już jest taka raczej ostateczna. Ewentualnie z 500 zł może zejść.Też spodziewałem się sporo większej oferty po wcześniejszych telefonach a tu miłe zaskoczenie. Podobno za 2-3 miesiące wchodzą nowe modele 5002  i one będą trochę droższe (3-4 % z tego co dealer mówił). Jeszcze zapomniałem dopytać czy ten model ma przedni wom. 5111 ma więc ten chyba też. 

Jeszcze się zastanawiam nad nh t5.85 ale on wyjdzie trochę drożej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

@maroko szczerze to nie chce mi sę wierzyć, że jeszcze w tej cenie dostaniesz przedni WOM. Masz może jakąś ofertę od nich na piśmie na tą Kubotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

O przedni wom nie pytałem. Zastanawiam się tylko czy jest dostępny bo w niektórych modelach tych mniejszych np NH nie można dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Valtra t 144 Red line ok 330netto , new Holland t 6 180 DC w niezłym wyposazeniu 300netto . Warto dołożyć 30tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Też się zastanawiam nad zmianą T6 160 na t7 lub coś gabarytowo podobnego maszyna na 50ha jako główny koń bo u1614 słabo radzi sobie z agromasz brona aktywna +siewnik sn3000 nabudowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

 

Ale gabaryty różne

Czyli jaka skrzynia najlepsza= naj mniej awaryjna

Edytowano przez king12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

No właśnie sam handlowiec mówił że wyją ale chodzą 😉 ale sam wziął na DC niby fajna skrzynia ale młoda żeby jakiś kwiatków nie było pozniej. Też sam już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4

Wyceniał ktoś claasa ariona 530 ? Jeśli tak to można prosić o wycenę lub cenę standardową 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

T7 w podstawie ma rc a nie wyjące ec. 

Co do ceny to tj piszecie w cenie t6  dc, jest prawie t7 165s

Os+kabina na miękko,, tuz +wom 330netto 

Edytowano przez zetorr6441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

Power command to praktycznie to samo co range command ale nie trzeba w niej wciskać dodatkowego przycisku między 6-7 12-13 i 18-19 biegiem, więc nie, nie wyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Co nie znaczy, że jest cicha. Prawdę mówiąc to w mojej opinii wszytskie skrzynie poza Dynamic Command wyją ;)

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj