sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

misio3p    2145

Sokołów wczoraj cena bazowa 7,74 netto.


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
1 godzinę temu, PabloTrzoda napisał:

Jak teraz cena? W agrobiznesie 0.50 w dół do poprzedniego tygodnia.

co Ty pitolisz,oglądałem agrościemę i mówili że niektóre zakłady obniżyły o 10 gr chociaż i zdarzają sie przypadki obniżek w niektórych o 40 gr,to skąd wziąłeś te 50?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

5,7 niby w sobotę miało być zobaczymy na fv.

Mam pytanie, dostałem  decyzję z kontroli ASF  było i jest jedynie że nie prawidłowe druki książki mam. Stare bez daty kolczykowania urodzonych.

Pisze by zmienić w trybie natychmiastowym. I coś tam jeszcze (wszystko urzędniczym językiem, paragrafami itp) na ostatniej stronie pouczenie i jakieś puste miejsca na podpisy i coś o zrzekaniu się.... odwołania...

Musze coś gdzieś wysyłać??

Edytowano przez Nowy81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2430

Ja musiałem przepisać na nowe druki i jechać okazać do weterynarii w ciągu tygodnia. Nie wiem jak teraz w związku z koroną 

Edytowano przez krilan06
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Takie pytanie jak teraz kalkuluje się pszenica do ceny świni bo coś trąbili  że świnia tanieje ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1275

6,50 zł brutto, lokalny zakład. Cena utrzymuje się od grudnia. Kilogram kiełbasy w firmowym sklepie 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motorader18    94

Giełda dziś minus 3 . Niemcy będą badać dziki czy maja asf i wprowadzają regionalizacje.  Jak w Saksonii wyskoczy asf to reszta landów będzie mogła pchac na Chiny. A z Saksonii przyjedzie do Polski mieso

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

No to dobra wiadomość jak regionalizacja przeszła, zresztą wątpię że Niemiec będzie miał u siebie asf, jak już będzie to wytłuką wszystko do zera i szybko się poradzą, tam nie Polska tam się dba o gospodarkę państwa

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2430

Uważaj bo jak Ardanowski przeczyta że nie dba o polskie rolnictwo to się za Ciebie weźmie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2430

Ale tak szczerze - Ardanowski i Kamiński "kolegują" się z jednym rolnikiem z mojej wsi, który występuje w wielu programach rolniczych, jest przez nich "promowany". Aż się boję o polskie rolnictwo jak tacy ludzie są odpowiedzialni za nasz los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj