DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Kentar    864
1 godzinę temu, ACoCieTo napisał:

Ja mam byka LM też ok 650 to z osi dawali 11.20 i 0,20 dopłaty bo młody

Bylo poprosic o chusteczke jak Ci juz w twarz naplul,

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Pany   jałówka  czarno- biała około  550 kg.  ile można  dostać  na wagę żywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096
49 minut temu, Szymi40 napisał:

Pany   jałówka  czarno- biała około  550 kg.  ile można  dostać  na wagę żywą.

Nie wiem ile za jałówkę ale sąsiad sprzedał wczoraj byczka 520kg za 5 złotych.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
23 minuty temu, przemek28_28 napisał:

Nie wiem ile za jałówkę ale sąsiad sprzedał wczoraj byczka 520kg za 5 złotych.

To go okradli. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
47 minut temu, Kentar napisał:

Duzo.

nie powiedział bym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99
Kentar napisał:

1 godzinę temu, ACoCieTo napisał:

Ja mam byka LM też ok 650 to z osi dawali 11.20 i 0,20 dopłaty bo młody

Bylo poprosic o chusteczke jak Ci juz w twarz naplul,

wszyscy mówią że podwyżki ale u kogo w galerii wstawiłem byka tego bb za niego 6,80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096
30 minut temu, 6465 napisał:

To go okradli. 

Za hf małego 5 netto a za wypasionego 6-6.30 to jest Ok? W jednym i drugim przypadku dokladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1302

Pony od skupu i  od handlu mięchem jest widoczne światełko w tunelu na plus bo grozi likwidacją 🐂🐂🐂🐂🐂🐂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096
7 godzin temu, ab23 napisał:

Pony od skupu i  od handlu mięchem jest widoczne światełko w tunelu na plus bo grozi likwidacją 🐂🐂🐂🐂🐂🐂

Wczoraj gadałem z jednym co ma mała ubojnie to powiedział ze ma byka na 2 tygodnie do przodu, zastój u jego odbiorców i nie bierze teraz. Nie wiem ile w tył prawdy a ile propagandy marketingowej na zbicie cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    205

Może mówił  ci prawdę.  Zazwyczaj takie małe ubojnie lepiej płacą  i maja zapisane bydło dużo  do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113
15 godzin temu, kali2107 napisał:

dzisiejszy tekst dnia: "przecież 5.5 to jest 10 kg byle jakiego zboża" jebie kogoś w dekiel żeby tyle sypac? nie dziwię się że się wam nie opłaca . aczkolwiek sprzedałem dziś 13 hf po 6,4 netto. i wiem że dolozylem.

nie wiem ile klas trzeba i w głowie mieć sieczkę sieczkę żeby nie umieć czytać i przyswajać tego co jest napisane.w który miejscu było napisane że tyle sypie?chodziło o to i wyraźnie napisane jest że te 5,5 zł to kosztuje byle jakie zboże, a nie że ktoś tyle sypie,bo każdy sypie jak uważa a nie ma żadnej reguły.jak ktoś ma zakuty łeb i jest ograniczony umysłowo to nie dziwię się że będzie pisał o wielkiej opłacalności hodowli byka skoro najprostszych zagadnień nie może opanować.polecam wybrać się na jakieś sympozjum rehabilitacyjne bądź powtórzyć nawet te parę klas podstawówki bo czytać ze zrozumieniem to tam już uczą, 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
12 godzin temu, 6465 napisał:

To go okradli. 

Sprzedawałem 2 tygodnie temu HF 490 kilo po 570 i 420 kg po 5 20 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hf 761kg 6.2zl netto. Jalowka po ocieleniu wiek 24ms. 481kg 5 zł netto łódzkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Słynny pan Biernacki HF 3szt 6,6 netto i trochę lepszy HF 6,8 netto ,z kasą się wyrobił w ciągu 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
57 minut temu, ws71 napisał:

Słynny pan Biernacki HF 3szt 6,6 netto i trochę lepszy HF 6,8 netto ,z kasą się wyrobił w ciągu 14 dni

Do Rakowa czy tychowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159
2 godziny temu, tajwan1986 napisał:

nie wiem ile klas trzeba i w głowie mieć sieczkę sieczkę żeby nie umieć czytać i przyswajać tego co jest napisane.w który miejscu było napisane że tyle sypie?chodziło o to i wyraźnie napisane jest że te 5,5 zł to kosztuje byle jakie zboże, a nie że ktoś tyle sypie,bo każdy sypie jak uważa a nie ma żadnej reguły.jak ktoś ma zakuty łeb i jest ograniczony umysłowo to nie dziwię się że będzie pisał o wielkiej opłacalności hodowli byka skoro najprostszych zagadnień nie może opanować.polecam wybrać się na jakieś sympozjum rehabilitacyjne bądź powtórzyć nawet te parę klas podstawówki bo czytać ze zrozumieniem to tam już uczą, 

Ja  sypie  koło7-8 kg na byka i 5-6kg na jałówkę ale sprzedaje teraz ponad 8 netto byka i jałówkę mięsne w wieku 16 miesięcy i też uważam że nie ma interesu ale i nie ma dokładki . Sypie tyle bo klientowi się otłuszczają tak jak chce i nie muszę oddać po 6,5 zł, i trzymać co najmniej pół roku dłużej. Co prawda w Hf to faktycznie co byś mu nie dał to i tak wyglądać nie będzie tyle że szybciej urośnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
45 minut temu, nikolas29 napisał:

Do Rakowa czy tychowa 

Do Goliny.....

Hf ok 650kg propozycja 5.5 netto 😭

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
3 godziny temu, nikolas29 napisał:

Do Rakowa czy tychowa 

Nie wiem sąsiad odstawiał i tak przez przypadek zainteresowały mnie ceny , i kiedy dostanie kasę, ma kolejne 5 i już jedzie po nie przeszło tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
5 godzin temu, soltys48 napisał:

Do Goliny.....

Hf ok 650kg propozycja 5.5 netto 😭

Sprzedaj wagę, tym co dostają 6,5.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj