DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

pit17    185
3 minuty temu, krzysztof1987 napisał:

ja wieże miesiąc temu dostałem za hf 7,5 brutto pisałem na forum to mnie od głupich wyzywali 

Waga kupującego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1310
Przed chwilą, tomcio551 napisał:

Ci powiem komu da to da...Zawsze słyszę jego gadke tyko nie mów ile dostałeś za byki....

Ten to jest nie możliwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211
2 minuty temu, pit17 napisał:

Waga kupującego ?

kupującego 

ale dzień wcześniej przeszły przez moją wage i sie zgadzała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Uważacie że 5stówek orżnięcie rolnika na szt. jest niemożliwe -mój znajomy też  tak uważał .Kiedy sprzedawał kilka szt.poradziłem mu żeby jedną szt .pojechał zważyć i tez tak zrobił i jak się zdziwił kiedy pierwsza weszła na wagę i brakowało 80 kg ,oczywiście awantura handlarz mówi że waga się zacieła ale za te byki tyle nie może dać no i tak go ogolił. No ale każdy ma swoje zdanie i nie musi być E

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

to u mnie rok temu na pierwszej sztuce złapaliśmy oszusta że brakowało 40 kg i zwróciliśmy mu uwage to stał sie nerwowy i kazał na ogółną jechać albo jak mamy swoją wage to że zważymy na naszej i sie przeliczył bo stał od wagi 10 m 

i zamiast zabrać 20 szt załadowaliśmy 4 szt i uciekł bo zobaczył że  nie zarobi bo cene dał dużą podczas wyceny 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1920
35 minut temu, tomcio551 napisał:

Ci powiem komu da to da...Zawsze słyszę jego gadke tyko nie mów ile dostałeś za byki....

To ile rocznie oddajesz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dawaj cybulek za te 13zl załadujem razem całego kaniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
1 godzinę temu, tomcio551 napisał:

Ja tyko zawsze Biernacki.cena netto

Kilka postów wcześniej napisałem że 7 netto na żywą HF do biernata przez handlarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1920
28 minut temu, kali2107 napisał:

dawaj cybulek za te 13zl załadujem razem całego kaniona.

Przy takiej ilości 13.50 mamy murowane 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Byki od 6 do 8 netto

Edytowano przez Berthold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio551    7
8 godzin temu, Cybulek17 napisał:

To ile rocznie oddajesz ? 

Gdzieś około 150 sztuk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1310

Widzicie chłopaki możecie się schować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16903

ja też tyle oddaję.


z tym, że u mnie zajmuje to 10 lat 😀😀

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, krzysztof1987 napisał:

to u mnie rok temu na pierwszej sztuce złapaliśmy oszusta że brakowało 40 kg i zwróciliśmy mu uwage to stał sie nerwowy i kazał na ogółną jechać albo jak mamy swoją wage to że zważymy na naszej i sie przeliczył bo stał od wagi 10 m 

i zamiast zabrać 20 szt załadowaliśmy 4 szt i uciekł bo zobaczył że  nie zarobi bo cene dał dużą podczas wyceny 

Bardzo dobrze.. Jeszcze trzeba było go sprawą o wyłudzenie i oszustwo postraszyc złodziejucha.. 

Zobaczcie że jak być zalozyc sprawę o próbę oszustwa to można by było oficjalnie na tym forum podać imię i nazwisko kto to był, bez konsekwencji jako pomówienie. Tylko najlepiej nagrać cała sytuację jeszcze.. Chociaż świadkowie wystarczą. Taki delikwent już spalony byłby 

Edytowano przez tomaszmab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Raz była zważona krowa, na drugi dzień brakowało na wadze handlarza 40 kg, więc na swoją wagę z powrotem, i tu zaskoczenie waga się zgadza, krowa przez noc zrzuciła 40 kilo. 

Ja jak byki ważę to zawsze jest różnica, zawsze się wacha albo w tą, albo w tą. 

Bydło to nie worek kartofli że waży na każdej wadze tyle samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1920
47 minut temu, tomcio551 napisał:

Gdzieś około 150 sztuk....

Łoo to masz 300 sztuk bydła ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211
19 minut temu, tomaszmab napisał:

Bardzo dobrze.. Jeszcze trzeba było go sprawą o wyłudzenie i oszustwo postraszyc złodziejucha.. 

Zobaczcie że jak być zalozyc sprawę o próbę oszustwa to można by było oficjalnie na tym forum podać imię i nazwisko kto to był, bez konsekwencji jako pomówienie. Tylko najlepiej nagrać cała sytuację jeszcze.. Chociaż świadkowie wystarczą. Taki delikwent już spalony byłby 

Mnie chciał okraść marjusz f.lipek

Ludzie już mu 2 razy zeby wybili podobno 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19822
10 godzin temu, tomcio551 napisał:

Dziś poszły hf na WBC.cena 13 zł z o 

Za 2kg?

 

 

 

 

 

Swoją obecność na tym forum uważam za zakończoną........

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, piotrekbud napisał:

Sprzedane 2 byczki 87.5% lm z luzu. Waga 754 i 791. Cena 8.8 zl. Waga i cena brutto 

E/U? Kto brał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo nie ma kanali tyrana to i sołtys nie ma co mu odpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2219

 Ty ,,sołtys '',olej to równo,a jak komu przymało to jeszcze strząśnij. Psy szczekają a karawana idzie dalej. Jak dziadek mówił     ,,wilk psa się nie boi,tylko tego szczeku nie lubi'' lub   ,,sr.j na północ na południe ,nawet dla sąsiada w studnię''O.ochyba trochę ten dziadek przegiął. Byk 320 lm.10,5 brutto,jałówka o 2 zł mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1920
5 minut temu, zkordalski napisał:

Bo nie ma kanali tyrana to i sołtys nie ma co mu odpisywać

Tylko Ci się wydaje,  że nie ma . Patrz dobrze 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal1108    22

Oszukiwali na wadze oszukują i będą oszukiwać. Na wielu rzeczach też oszukują. 1. przypadek przyjeżdza handlarz po byki 5 sztuk wchodzi pierwszy zważył, wchodzi drugi nie chce iść kręci mu ogon jedna ręka cały czas w kieszeni byłem w oborze to nie widziałem tego ojciec do niego z tekstem "wyjmij tą rękę z kieszeni chyba że mały paznokcie Ci obgryza" zczerwieniał wyjął zważyliśmy i mówimy tego pierwszego jeszcze raz on ok a czerwony jakby ciśnienie 300 na 200 ważymy go a tam 48 kg więcej i tłumaczenie że pewnie krzywo stanął i dlatego. Wział te 5 sztuk ale już nigdy więcej nawet nie zajechał. 2 przypadek głupie przywiezienie i lanie paliwa do beczek licznik zaraz za pompą wąż gruby na dole rozłożone nie wiem ile już metrów skończył  mówię to teraz wylejemy z węża bo zapłacone za litry to moje. Zgadnijcie ile z węża wyleciało? 12 litrów jeszcze. I teraz dajmy na to że tankuje 50 osób zostaje po 10 litrów w wężu. Oczywiście możecie napisać że ja też miałem w wężu ale nie bo słyszałem ile chodzi pompa zanim napełnił się wąż i zaczeło lecieć a zaraz za pompą był zaworek do zamykania i dziwna beczka pod spodem gdzie pewnie upuszczał resztę paliwa. 3 przypadek ekogorszek workowany worki po 25kg oglądałem ładny suchy węgiel 820 za tonę pasuje brałem już od nich. Mowię mnie nie będzie w domu przyjedzcie wieczorem oni że teraz sami zrzucą tam gdzie zawsze i tak zrobili. Przyjechałem otworzyłem kilka worków węgiel jakby z bagna po wysuszeniu worka było po 21 kg nie 25. Zadzwoniłem opi*** przyjechali zabrali kasę oddali. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj