DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Rolnik7343    5859

Kto chce niech stawia, mi tam waga nie potrzebna 

Możesz przyjeżdżać ale ze mną to co najwyżej kawę możesz wypić 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Pitraszek napisał:

Kanalia ma sporo racji. Tacy sa nam potrzebni co nie boja sie mowic jak rolnicy sa oszukiwani. Mnostwo jest takich co nie ma pojecia na ile ich kroja. Wiecie ilu klientow ma u nas dab pol. Jak jednemu powiedzialem ze oszukuja to mowi ze mu za dwa wyszlo 6 tysiecy bo 600 kg nie mnialy i 30 miesiecy TO I CENA W DOL. a on na to ze byly jakies male. A ze kanalia narwany to inna sprawa😊

Ja u siebie kupuje wagę z poskromem bo mi i tak odsadkow potrzebna bedzie. I przewaze sztuki nagram to i będę chciał sprzedać  dla handlarza na drugi dzień.. 

Najlepiej takiego delikwenta odrazu o wyłudzenie i próbę oszustwa podać na komendzie..

Żebym był mendą to bym tak zrobił.. ale mi szkoda nawet takiego handlarzyny..  Zresztą Bóg każdemu po śmierci wypłaci.. 

Przeciw chciwości w handlu


13 Nie będziesz miał w torbie podwójnego ciężarka: cięższego i lżejszego; 14 nie będziesz miał w swoim domu podwójnej efy: większej i mniejszej. 15 Będziesz miał ciężarek nie umniejszony i dokładny; będziesz miał efę nie umniejszoną i dokładną, abyś długo żył na ziemi, którą ci daje Pan, Bóg twój; 16 gdyż brzydzi się Pan każdym, który tak czyni, każdym, który postępuje niesprawiedliwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Jak nagle wszyscy żałują Kanalii miał chłop dużo racji . Ja już jestem na wylocie w hodowli tylko do końca roku,ale mogę wam powiedzieć jak przekonałem się do WBC .Zaprosiłem handlarza który brał w mojej okolicy i zaoferowałem mu kilka byków ,przyjechał zważył ,wycenił ja powiedziałem że poczekam bo mało daje następnie sprzedałem do ubojni /bezpośrednio/ na 10-cu szt było 500 zł na szt więcej średno. Póżniej też robiłem takie próby tylko na mniejszą skalę i zawsze na plus wagi wbc ale decyzja nqleży do każdego hodowcy. Kanalia Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

@tomaszmab Kanalia dobrze gada tylko sposób przekazu daje wiele do życzenia, a @Rolnik7343 wagi nie potrzebuje ani innych rozwiązań, bo jego firma jest tak uczciwa, rzetelna i pewna jak wypłata w terminie od wuja

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzek89    112
44 minuty temu, bobienko napisał:

Waga nie tylko do bydła się przydaje.na paszach też dobrze kradną.

I na ropie też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    439
Przed chwilą, krzysztof1987 napisał:

@sumek666

napisz koledze wyżej że łamie regulamin bo ja mu to pisałem 

daj spokój zamknij drzwi z tamtej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
44 minuty temu, hoodoowca napisał:

Jak nagle wszyscy żałują Kanalii miał chłop dużo racji . Ja już jestem na wylocie w hodowli tylko do końca roku,ale mogę wam powiedzieć jak przekonałem się do WBC .Zaprosiłem handlarza który brał w mojej okolicy i zaoferowałem mu kilka byków ,przyjechał zważył ,wycenił ja powiedziałem że poczekam bo mało daje następnie sprzedałem do ubojni /bezpośrednio/ na 10-cu szt było 500 zł na szt więcej średno. Póżniej też robiłem takie próby tylko na mniejszą skalę i zawsze na plus wagi wbc ale decyzja nqleży do każdego hodowcy. Kanalia Pozdrawiam.

Kolego 50 zł na byku żenada przy wypiciu jednego wiaderka wody masz 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
3 minuty temu, nexeqadore napisał:

Kolego 50 zł na byku żenada przy wypiciu jednego wiaderka wody masz 70

Napisal 500 na sztuce a nie na wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
38 minut temu, mikcom20 napisał:

@tomaszmab Kanalia dobrze gada tylko sposób przekazu daje wiele do życzenia, a @Rolnik7343 wagi nie potrzebuje ani innych rozwiązań, bo jego firma jest tak uczciwa, rzetelna i pewna jak wypłata w terminie od wuja

Przekaż Kanalii oczywiście dość ordynarny.. 

Ale jak ktoś pisze takie rzeczy jak Rolnik7343 że nie potrzebuje wagi to taki Kentar i AdamRo przyklaskuja tylko.. Tak się potem zaciera ręce aby dalej rżnąć chłopków z widlami.. Wina w całym handlu bydlem leży w dużej mierze po stronie rolnika że się daje tak dymac.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
5 minut temu, Pitraszek napisał:

Napisal 500 na sztuce a nie na wszystkich

No faktycznie ale co to były za byki chyba u klasa bo dla mnie to nierealne apropo ceny dziś pojechało 6 szt hf po 7 neto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494

To lux cena. Mazowieckie pultusk ciechanow chyba nie mozliwa do osiagniecia. Jedynie brutto 7

Edytowano przez Pitraszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185

Te firmy z pol w nazwie to słabo się kojarzą 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
16 minut temu, Pitraszek napisał:

To lux cena. Mazowieckie pultusk ciechanow chyba nie mozliwa do osiagniecia. Jedynie brutto 7

Mój odbiorca mówił że cena dnia byki szły do Biernackiego ale wczoraj Miałem dwa telefony z dwóch firm o bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
22 minuty temu, nexeqadore napisał:

No faktycznie ale co to były za byki chyba u klasa bo dla mnie to nierealne apropo ceny dziś pojechało 6 szt hf po 7 neto

W U klasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i gdzie ta moja prowokacja ? Jak ci przeszkadzam , to usuń moje konto i z głowy . @sumek666

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@sumek666 pokaż za co punkt .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Proszę wszystkich w tym temacie o wypowiadanie się na temat cen i hodowli bydła. 

Pozdrawiam i życzę miłej rozmowy. 

4 minuty temu, zetorki12 napisał:

@sumek666 pokaż za co punkt .

Post został już usunięty ponieważ naruszały regulaminu forum obrażając innego użytkownika. 

  • Thanks 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj