yacenty

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2019

Polecane posty

dsbh    1274
20 godzin temu, many12 napisał:

W swoim gospodarstwie pomocy Rydzyka nie potrzebuję i niech ten żebrak się wali a swoją firmę dotuje z pracy swoich lewych łapek.

16807461_195387220938923_598599403708210460_n.jpg

Wiesz o jakich sumach jest mowa ?

20 godzin temu, dysydent napisał:

jankesi chyba już nie mają pustych beczek na ropę bo Trump jednym twittem podniósł jej cenę
a w Polsce padaka całej gospodarki w wycenie giełdy gdy najwartościowszą spółką jest firma bajki pisząca dla szczyli i co mniej rozgarniętych byczków którym informatyka służy do wciskania na przemian ze czterech guzików.
CDProject jest najwartościowszą spółką w Polsce i wszystkie orleny , banki pzu i ...no wszystko co tam i pisiory postroili niżej jest wyceniane od firmy wirtualnej.

Za "chwilę" pojawi się przypływ nowej gotówki, prawdopodobnie opóźnień nie będzie w licytacji ale przy tej tarczy to chyba kropla na morzu.

Edytowano przez dsbh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
36 minut temu, galan99 napisał:

To się nazywa wyczyn ponad siły umysłu .

Co w tym dziwnego. Wilcze prawo opozycji. gdy pis nią był nie słyszałem by chwalił  ówczesny rząd. Tym bardziej, że obecny rząd pis wcale nie tak dobrze radzi sobie z wirusem. I jest co krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Obecny rząd to sam ze sobą, sobie nie radzi. A jak nie powiodła się próba przeczekania wirusa, to zajmuje uwagę wyborami,

O jejku, jejku. A gdzież ci słynni radcowie co mieli być przy ambasadach a tak intensywnie szkoleni od roku?

https://www.sadyogrody.pl/handel_i_dystrybucja/106/list_ministra_rolnictwa_do_ambasadorow_dot_mozliwosci_eksportu_zywnosci,21612.html

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, hubertuss napisał:

Co w tym dziwnego. Wilcze prawo opozycji. gdy pis nią był nie słyszałem by chwalił  ówczesny rząd. Tym bardziej, że obecny rząd pis wcale nie tak dobrze radzi sobie z wirusem. I jest co krytykować.

A który  kraj  w  europie    radzi  sobie   dobrze   z walką  z wirusem  co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no co ty gienerał ? Polska nasza prym wiedzie .

Ty mi powiedz lepiej kiedy wybory ?

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszystko  okaże  się  po świętach  jak  minister  Zdrowia   wyda  opinię  ale  ja  obstawiam  że  10  maja  nie będzie  wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli Jarek Gowinowi uległ ? Boi się rozłamu dziadziuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żartujesz  sobie  ???   Gowin   bez  PIS  nic  nie  znaczy i  dobrze  o  tym  wie   a  to  co  teraz   robią  to  pewnie  z góry  obmyślony  plan  na  pogrążenie  opozycji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
41 minut temu, Generał napisał:

Żartujesz  sobie  ???   Gowin   bez  PIS  nic  nie  znaczy i  dobrze  o  tym  wie   a  to  co  teraz   robią  to  pewnie  z góry  obmyślony  plan  na  pogrążenie  opozycji 

Tylko zauważ że Gowin już rozmawiał z marszałkiem senatu, tylko nie wiemy jakie propozycje ma Grodzki. A sam Gowin po rozstaniu z Pis może iść w  koalicję z PO czy z PSL. Obstawiał bym to drugie. I rządu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
1 godzinę temu, Generał napisał:

Wszystko  okaże  się  po świętach  jak  minister  Zdrowia   wyda  opinię  ale  ja  obstawiam  że  10  maja  nie będzie  wyborów

Łoooo Matko, a co to się stało? Jak to możliwe? Z jakiej to przyczyny? Przecież prezes chce wyborów 10.05 to jak może ich nie być? Co ty za wywrotową antypolską propagandę tu siejesz?

1 godzinę temu, Generał napisał:

Żartujesz  sobie  ???   Gowin   bez  PIS  nic  nie  znaczy i  dobrze  o  tym  wie   a  to  co  teraz   robią  to  pewnie  z góry  obmyślony  plan  na  pogrążenie  opozycji 

Obecnie PIS bez Gowina też nic nie znaczy.

Jak pogrążą opozycję? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale w czym konkretnie skoro za nic nie odpowiadają ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Tak już na serio czego chcę np. Borys Budka te wybory maja być czy nie i jeśli tak to kiedy ? A Władziu obrońca konstytucji i przyjaciel milera niech powie jaki do cholery on ma światopogląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, dsbh napisał:

Tylko zauważ że Gowin już rozmawiał z marszałkiem senatu, tylko nie wiemy jakie propozycje ma Grodzki. A sam Gowin po rozstaniu z Pis może iść w  koalicję z PO czy z PSL. Obstawiał bym to drugie. I rządu nie ma.

Zobaczysz to co robi Gowin  to wszystko jest skrupulatnie zaplanowane tylko po to żeby wprowadzić stan wyjątkowy  i wtedy opozycja będzie w  kącie stała porozstawiana  jak dzieci w przedszkolu na własne życzenie bo przecież PiS jak i ich koalicjant dał inne propozycje  aby stanu wyjątkowego nie wprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale ty tworzysz poematy , Sam już nie wiesz jak ma być . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, hubertb napisał:

Tak już na serio czego chcę np. Borys Budka te wybory maja być czy nie i jeśli tak to kiedy ? A Władziu obrońca konstytucji i przyjaciel milera niech powie jaki do cholery on ma światopogląd. 

Ale kogo obchodza Twoje wątpliwości... Zresztą ich zapytaj bo to jakoś mało ważne teraz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
2 godziny temu, Pafnucy napisał:

no co ty gienerał ? Polska nasza prym wiedzie .

Ty mi powiedz lepiej kiedy wybory ?

to nie do niego te pytanie napisz do @Ulman  pracuje za wróżkę na Polsacie  od 2 do 4 rano   jak nie  odp to zadzwoń na wizji 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Eee... to nimata jeszcze przekazów w sprawie wyborów ?...🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Dobra może inaczej Małgośka mówi że to co robi PiS i obecny prezydent jest złe, ale co jest dobre też nie mówi

Władek mówi że to co robi PiS jest uzasadnione ale zrobił by to inaczej a na pewno zareagował by szybciej(przypomnieć należy że prezydent w Polsce jest władzą wykonawczą). 

Biedroń nic nie mówi a jak już się odezwie to tylko głupio 

Bosakowi nawet pary starych skarpet do opieki bym nie powierzył a nie dopiero reprezentacje państwa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609
17 minut temu, ogarek napisał:

Eee... to nimata jeszcze przekazów w sprawie wyborów ?...🤣🤣🤣

dla mnie bez różnicy jak zeszło roczny śnieg . bd to bd nie bd to nie bd a u ciebie jak ?? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Pewnie że nie bo ogólna dezorientacja. Genralissimus  vel marekfarmer coś tam  pisze że nie będą 10.05 ale czemu i kto śmiał zepsuć prezesowi humor , tego już nie wiadomo. Jest podstępny plan ostatecznego pogrążenia opozycji stanem wyjątkowym  żeby storpedować prezesa wizję wyborów w środku zarazy. Roman wziął się za wróżenie bo żadnych konkretów nie ma i tak to się kręci

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurla jednak ten Gowin to zdrajca... 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj