yacenty

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

Niemce mają ale będą grać na upadek tego dziada i nie pożyczycza.... 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

tym, że rozdając ludziom 100mld więcej socjalu potrafili równocześnie zlikwidować tuskową dziurę budżetową przekraczającą 50mld i uratowali polskę przed bankructwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

@Ulman a nie wydaje Ci się że prezes osiągnął to co chciał osiągnąć, czyli pełnię władzy a teraz może iść na emeryturę ? Wieku nikt nie oszuka. Zresztą co by nie mówić, trzymał  ugrupowanie w całości, jeżeli faktycznie zrezygnuje, będziemy mieli kilka partyjek, które będą walczyć o wpływy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

prezes dobrze zna historie i pamieta jaki los spotkal gomulke czy gierka- wie ze zywemu trudno mu bedzie odejsc z honorem... nie wiem czy wiecie ale gierka w stanie wojennym tez internowano ??? w areszcie domowym siedzial ,pilnowany przez milicje 😛


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

Gdzieś ostatnio oglądałem wypowiedź, że po tylu latach w polityce jest wytrawnym graczem i planuje do przodu. Ale sytuacja z wyborami jest trochę dziwna. Szumowski podbija notowania rządu a tu taka niespodzianka. Chyba że jak pisałem kiedyś, to temat dla opozycji aby miała zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

wiesz jak najlepiej rozsmieszyc pana boga ??? opowiedz mu swoje plany na przyszlosc ......wszystkie plany prezesa przekreslil jeden nietoperz czy inna jaszczurka albo waz... 

prawdziwi komunisci czesto maja racje-- ale tylko ci prawdziwi.

Kliknij i zobacz więcej!Kliknij i zobacz więcej!

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

A wiecie... impreza w Smoleńsku raczej aktualna. Co szósty medyk zarażony. Jak to się na do prostowania bananów w postaci piania na lewo i prawo jak to wszystko jest i nic nie trzeba szyć. Pora nastawić zacier.. Naszych kilka tysięcy żołnierzy zostanie przeszkolonych medycznie do pomocy w opiece - dżizas, kufa, ja cierpiedolę. W Donbasie korzystają i napie...dalanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575
21 minut temu, nie napisał:

tym, że rozdając ludziom 100mld więcej socjalu potrafili równocześnie zlikwidować tuskową dziurę budżetową przekraczającą 50mld i uratowali polskę przed bankructwem

A jeśli przyjdzie taki kryzys ze nie będzie 100mld  na socjal a deficyt wzrośnie do 50 mld to co wtedy prezesik powie? Że to wina Tuska i opozycji?  Deficyt i tak jest tylko ukryty bo np. emerytury finansują z kasy poza budżetowej która powinna iść na inne cele. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

to sie wydrukuje - lub raczej dopisze do rachunku, farba i papier kosztuje... do granicy 60 % oficjalnie duzo brakuje a zreszta w tym czasie kto by sie biurokracja przejmowal i jakim ograniczeniem deficytu jak to za tuska bylo..

chyba sobie dopisze w stopce-jeszcze zatesknicie za ciepla woda w kranie a nawet kraju😂.

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

@Ulman

Cytat

A jeśli przyjdzie taki kryzys ze nie będzie 100mld  na socjal a deficyt wzrośnie do 50 mld to co wtedy prezesik powie?

prezesik powie:

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu - ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, Ulman napisał:

Wywoła kryzys, odda władzę  bo wie ze jak to zaraz pierdyknie to cały PIS zaleje gówno po szyje. Lepiej będzie na czas kryzysu odejść na bok i obwiniać  o nieudolność następców. 

Wszystko zwali na Gowina i rozłamowcow

 

Kryzys   to  wywołał  chiński  wirus.

Ale  wyobraźmy  to  sobie :

Do  władzy wraca   na białym  koniu  tusk   balcerowicz  i  lewandowski :

Podatek Vat   wzrost do 30%

Likwidacja  500+

Likwidacja  Jarkowego

Likwidacja Wyprawki +

Wydłużenie  wieku  emerytalnego  do  70  lat 

Likwidacja  minimalnej  emerytury 

Likwidacja  KRUS  Rolnicy  płacą ZUS  ok 1000PLN  miesięcznie 

Prywatyzacji  wszystkiego  co  się  jeszcze  zostało   (Prywatyzacja  Szpitali  lasów  i  spółek  skarbu  Państwa)

Obniżka   minimalnego  wynagrodzenia  o  połowę 

Podniesieni  stóp  procentowych

Podniesienie  PIT  i  CIT

Obniżenie  dopłat  dla  Rolników  o  60% 

Na koniec  Deficyt  i  tak  przekroczy  80% PKB 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

nie bedę sprawdzał ale prezes Kaczynski mówił kiedy odejdzie , nawet tu wklejałem jego słowa , w innych partiach wskazał bym  kogoś kto dał by rade poprowadzić partie [ nie budka i nie czazasty ] ale w PIS ?  niewidze chyba ze przed prezesem  wszyscy sie chowają .         a program 1000 plus ? kto jest za  a kto przeciw ? dla branż turystycznej mi chodzi  o ten 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Jak nie ma pracy, to nie ma pieniędzy, nie ma nabywcy/klienta rynek się kurczy miedzy innymi dlatego potrzebna jet stała mała inflacja. Dla tego w stanach chcą wspomagać każdego obywatela, prezydent chce utrzymać american lifestyle. 

Jakie są założenia programu? 

Edytowano przez hubertb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

@Generał to nie jest prawda. Dopłaty obniżą o 83%.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Ulman czy UE czasem nie przyznaje kwoty dopłat w Euro a to u nas przelicza się na złotówkę? Nie wiem jak działa ten mechanizm znasz odpowiedz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
2 godziny temu, jarecki napisał:

nie bedę sprawdzał ale prezes Kaczynski mówił kiedy odejdzie , nawet tu wklejałem jego słowa , w innych partiach wskazał bym  kogoś kto dał by rade poprowadzić partie [ nie budka i nie czazasty ] ale w PIS ?  niewidze chyba ze przed prezesem  wszyscy sie chowają .         a program 1000 plus ? kto jest za  a kto przeciw ? dla branż turystycznej mi chodzi  o ten 

Jedynie przychodzi mi na myśl Brudziński ale to tylko w odniesieniu do samego Pis. Przykład Kukiza pokazuje, że łatwo jest wygrać a jeszcze łatwiej wszystko rozp.....ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Po odejściu Kaczyńskiego partia ulegnie autodestrukcji, jest to wyjątek od reguły która mówi "nie ma ludzi nie zastąpionych", co więcej ten wyjątek ją potwierdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Donald  znany  jest  z tego  że  lubi  dzielić    

 

,,Póki co, szkoda marnować czas na cokolwiek innego niż walka z koronawirusem. Ci, którzy nie potrafią pomagać, powinni chociaż nie przeszkadzać. To nie jest gra, stawką jest życie obywateli państw członkowskich Unii — pisze Orban.

— Niepokoi mnie, że w obecnej sytuacji Tusk wykorzystuje EPL jako boisko do rozgrywania swoich krajowych gier politycznych. Proszę przekonać Tuska, by przestał siać podziały w naszej politycznej rodzinie i skupił się na tym, co jest teraz najbardziej potrzebne — zaapelował premier Węgier.,,

https://propolski.pl/orban-cdu-prosze-przekonac-tuska/?fbclid=IwAR3MwkGsirrMvA-_zMP6aUqvtfodf8xYTGkpUEvJKQufyqcoveSo-uwit6I

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 godzin temu, hubertb napisał:

Mirro prat dalej klepie części ;) 

Ulman zgadza się nie zrobią tego na "za tydzień" i również uważam że to dziwny kierunek.  

P&W klepie części ale już tylko na dwie zmiany a nie jak wcześniej było trzy i jeszcze w soboty. Jeszcze chwila i będą przestoje bo zamówienia przekładają o kilka miesięcy do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, jacus napisał:

prezes dobrze zna historie i pamieta jaki los spotkal gomulke czy gierka- wie ze zywemu trudno mu bedzie odejsc z honorem... nie wiem czy wiecie ale gierka w stanie wojennym tez internowano ??? w areszcie domowym siedzial ,pilnowany przez milicje 😛

Jakoś Jaruzelski odszedł mimo że mniał krew niewinnych ludzi na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@hubertb

A skąd Ty masz takie info 😂🤔

Gdyby nie korona to produkcja szła by pełną parą bo nic nie wskazywało na brak zamówień czy przekładanie w terminie. P&W to nie jedyne zakłady gdzie zamówienia są przekładane bo na Jasionce też słyszałem że krucho z zamówieniami przez korone właśnie bo cały świat stoi nie tylko PL

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj