danielhaker

Rozmowy producentów wołowiny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcinski    18

To na rozweselenie . Facet u którego kryłem krowę , opowiadał mi jak sprzedał byka , któremu nowotwór zaatakował głowę , tak że była dwa razy większa niż normalnie , i wiecie co dostał po 8,30 brutto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
8 godzin temu, marcinski napisał:

@RU68 . To niesamowite , jak potrafiłeś zjednoczyć chłopaków w słusznej  sprawie . Jarek , Ozzy , Soltys  w jednym szeregu . Kto by pomyślał ? .

bo u nas to tak" mój wróg twój wróg to nasz wróg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzet    59

@Piteriiv Ja akurat pierdla się nie boję bo na lewo nie sprzedawalem więc łaskawie się do mnie nie przysadzaj.

Edytowano przez gadzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
41 minut temu, marcinski napisał:

 Czytam te wasze wypowiedzi i widzę jak się męczycie od tygodnia zaklinając rzeczywistość . Kolega Ru miał tu z wami prawdziwe utrapienie .  Jako że stać mnie na szczerość , chciałbym powiedzieć to co Ru chciał usłyszeć , a wy nie mieliście odwagi mu powiedzieć . Więc wygląda to według schematu . Krowa choruje , rolnik walczy do końca bo wie że albo ją uratuje albo sprzeda za 500 zł  . Kiedy nie ma już szans dzwoni do ubojni i wszyscy zadowoleni . Rolnik najmniej bo gdyby wstała to dostałby 4000 zł , ale też się cieszy ze choć tyle uratował . Sam jestem czysty , tylko dlatego że gospodarzę zbyt krótko i mam tylko cztery sztuki , więc nie zdążyło mnie nic spotkać , ale nie słyszałem aby ktoś we wsi kiedykolwiek oddawał leżaka do utylizacji , a na ubój to i owszem , i między bajki włóżcie opowiadania że handlarz brał na karmę dla psów , bo nawet nigdy nie pytaliście , a i on sam nie mówił . A tych ubojni które  tak nie robią jest tyle , co lekarzy którzy nie biorą .

 

o miło że mnie ktoś mnie  wspomniał lekkie podsumowanie poznałem teraz potęgę psychologi rzuciłem temat troszkę podgrzałem lekko  atmosferę  nikt się niby nie przyznał a po tygodniu wiem więcej niż chciałem wiedzieć a najgorsze ze zamiast zmienić swoje nastawienie i postarać się robić w przyszłości zgodnie z przepisami wy brniecie po szyję a lądu nie widać 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Fiu m fiu . Tyle profesji w życiu , a nawet i psycholog . Normalnie następny geniusz na AF .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
6 minut temu, zetorki12 napisał:

Fiu m fiu . Tyle profesji w życiu , a nawet i psycholog . Normalnie następny geniusz na AF .:P

no niestety podkładacie się jak smarkacze -  więc z historii  czasie II wojny Anglicy  zamknęli razem niemieckich oficerów w luksusowym zamku  i nie musieli ich przesłuchiwać  wypaplali wszystko wystarczało tylko słuchać  Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja ? Niby gdzie ?

Znam lepszy . Niemcy też myśleli że tacy cwani i poszli pod ruski bunkier , chcąc wejść . Wersja spolszczona - Pukają . Ruscy - kto tam ? Niemcy - Ruskije partyzanty ! R. - Ilu was? N. - Cwancyś !

Też byli takie psychology . :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
Przed chwilą, zetorki12 napisał:

Ja ? Niby gdzie ?

Znam lepszy . Niemcy też myśleli że tacy cwani i poszli pod ruski bunkier , chcąc wejść . Wersja spolszczona - Pukają . Ruscy - kto tam ? Niemcy - Ruskije partyzanty ! R. - Ilu was? N. - Cwancyś !

Też byli takie psychology . :P

 

 

received_330510137527738.jpeg

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18
10 minut temu, RU68 napisał:

no niestety podkładacie się jak smarkacze 

Takie szyfry  chłopaki wymyśliły , że Enigma by nie dała rady

Edytowano przez marcinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
3 minuty temu, zetorki12 napisał:

Ja ? Niby gdzie ?

Znam lepszy . Niemcy też myśleli że tacy cwani i poszli pod ruski bunkier , chcąc wejść . Wersja spolszczona - Pukają . Ruscy - kto tam ? Niemcy - Ruskije partyzanty ! R. - Ilu was? N. - Cwancyś !

Też byli takie psychology . :P

 

widzisz tu żart a tam historia prawdziwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra , Niech tam Ci będzie , No przebiegły jesteś niczym lis . Geniusz to mało , Ty Eugeniusz .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
1 minutę temu, zetorki12 napisał:

Dobra , Niech tam Ci będzie , No przebiegły jesteś niczym lis . Geniusz to mało , Ty Eugeniusz .:P

a tak ciekaw jestem czy taka paplanina to domena tylko polskich rolników czy ci z zachodu  też się podkładają bo padlaki też sprzedają i mielą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

Dobra skończcie te swoje zwierzenia o leżakach bo nasz nowy kolega na kilometr zajeżdża reporterkiem z tvn, ciągnie was za język i wszystko piszecie co i jak. Parę jego postów przeczytałem i naprawdę gość jakby specjalnie wsadza kij w mrowisko, nie znacie go więc uważajcie🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 A to musisz też ich tak psychologicznie podejść . :P No ale masz rację , przechwalanie się to tu normalka . Tylko jako psycholog , dobrze by było , żebyś poznał kiedy dzieciak w ferie się przechwala . a kiedy rolnik pisze . B|

4 minuty temu, RU68 napisał:

a tak ciekaw jestem czy taka paplanina to domena tylko polskich rolników czy ci z zachodu  też się podkładają bo padlaki też sprzedają i mielą 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
4 minuty temu, grzesiek88 napisał:

Dobra skończcie te swoje zwierzenia o leżakach bo nasz nowy kolega na kilometr zajeżdża reporterkiem z tvn, ciągnie was za język i wszystko piszecie co i jak. Parę jego postów przeczytałem i naprawdę gość jakby specjalnie wsadza kij w mrowisko, nie znacie go więc uważajcie🤔

o ten jest dobry chyba ma mikroskop albo jakiś tropiciel ale kombinuje dobrze tyle ze kierunki pomylone- ale przedstawiacie kwint-esencję rolnictwa .Gdyby zrobić reportaż z tych wpisów to prędzej kabaret dramatyczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

w temacie jak na razie nikt nie odpowiedział to tu zapytam .... ile maksymalnie może dostać byk powyżej 20 miesięcy śruty rzepakowej na dobę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
52 minuty temu, zetorki12 napisał:

 A to musisz też ich tak psychologicznie podejść . :P No ale masz rację , przechwalanie się to tu normalka .

Przechwalanie..??? Jazda się zaczyna gdy piszesz jak ci źle i nie dobrze, a inni uważają że to jest przechwalanie się, to dopiero jest psychologia  xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
7 godzin temu, RU68 napisał:

no niestety podkładacie się jak smarkacze -  więc z historii  czasie II wojny Anglicy  zamknęli razem niemieckich oficerów w luksusowym zamku  i nie musieli ich przesłuchiwać  wypaplali wszystko wystarczało tylko słuchać  Haha

RU - skrót od Ruski Troll

68 - numer porządkowy kolejnego infiltrowAnego forum

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128
9 godzin temu, RU68 napisał:

o ten jest dobry chyba ma mikroskop albo jakiś tropiciel ale kombinuje dobrze tyle ze kierunki pomylone- ale przedstawiacie kwint-esencję rolnictwa .Gdyby zrobić reportaż z tych wpisów to prędzej kabaret dramatyczny 

Nie chodziło mi o Ciebie tylko o użytkownika marcinski.

Sami sobie przemyślcie, gość pojawia się kilka dni temu na forum i pierwsze posty kieruje z pytaniem "co robicie z leżakami" i zaczynacie odpowiadać a on drąży dalej temat, żadnego mikroskopu nie mam ale śmierdzi mi to na kilometr. Obym się mylił ale uważać trzeba dzisiaj na wszystko😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzet    59
6 minut temu, grzesiek88 napisał:

Nie chodziło mi o Ciebie tylko o użytkownika marcinski.

Sami sobie przemyślcie, gość pojawia się kilka dni temu na forum i pierwsze posty kieruje z pytaniem "co robicie z leżakami" i zaczynacie odpowiadać a on drąży dalej temat, żadnego mikroskopu nie mam ale śmierdzi mi to na kilometr. Obym się mylił ale uważać trzeba dzisiaj na wszystko😑

Dlatego trzeba to robić legalnie i wtedy nie na czego się bać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz2347
      Czy wie ktoś gdzie na necie można znaleźć arkusze z tej olimpiady z odpowiedziami????
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

      Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez ciszu
      Witam serdecznie,
       
      Zwracam się do Was z prośbą, ze względu na wysoką rozbieżność i dezinformacje co do śladu wodnego dla wyprodukowania kg mięsa wołowego. 
      Proszę Was o potwierdzenie  czy prawdą jest, aby wytworzyć kg wołowiny należy zużyć w całym procesie produkcyjnym aż 21 829 razem (szara, niebieska, zielona)?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj