danielhaker

Rozmowy producentów wołowiny

Polecane posty

marcinski    18

Zetorki wkurzasz mnie , bo dobrze wiesz że nie byłem ... , ale wykorzystujesz swoje oslizłe macki żeby  się zemścić za to że nakryłem cię w piaskownicy .

Edytowano przez marcinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889
8 minut temu, marcinski napisał:

Żadnego multikonta nie było . Problem w tym że jedynym dowodem w sprawie są zeznania Soltysa .

Przecież napisałeś do Jarka że kiedyś w temacie o pogodzie powiedział  cos tam coś tam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie ja tak napisałem ? Panie , ja pana nie znam o.O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18
2 minuty temu, Taurus83 napisał:

Przecież napisałeś do Jarka że kiedyś w temacie o pogodzie powiedział  cos tam coś tam 

No to co . Wtedy też było jedno konto .

Edytowano przez marcinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
14 minut temu, marcinski napisał:

Żadnego multikonta nie było . Problem w tym że jedynym dowodem w sprawie są zeznania Soltysa .

skoro kojarzysz markokolo a zarejestrowany jestes od 07.02.19r to o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18

A ty soltys , co tu szukasz , co ty masz wspólnego ze zwierzętami  , poza tym że podkowę wozisz na aucie ? .

1 minutę temu, ozzborn napisał:

skoro kojarzysz markokolo a zarejestrowany jestes od 07.02.19r to o co chodzi ?

Yacenty już wam wytłumaczył  " to pewnie jakaś osoba niezrównoważona emocjonalnie ... dziś chce konto , jutro nie , a pojutrze znowu chce " . Co w tym dziwnego ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18

Skończmy już to pierdolamento . Porobiło się po tej aferze . Co bedziecie teraz robić z leżakami ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn
11 minut temu, marcinski napisał:

No to co . Wtedy też było jedno konto .

yhy a jaka nazwa użytkownika ? bo nie chce nam sie bawic w detektywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzet    59
1 minutę temu, marcinski napisał:

Skończmy już to pierdolamento . Porobiło się po tej aferze . Co bedziecie teraz robić z leżakami ? 

To samo co i wcześniej ubój z konieczności i już, gdyby wszyscy tak robili wcześniej to nie było by teraz tego syfu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18

To wina mleczarzy . Dlatego koleżanka Paulina taka wściekła , bo skończy sie to eldorado , a innej pracy nie ma dla osoby z jej wykształceniem .

Edytowano przez marcinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18

Co zaczynam ? . Myślisz że nie wiem skąd sie biorą te czarno- białe hf-y . 

Edytowano przez marcinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to nie od krów ? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzet    59
1 minutę temu, marcinski napisał:

Co zaczynam ? . Myślisz że nie wiem skąd sie biorą te czarno- białe hf-y . 

To że przy hodowli bydła mlecznego najczęściej zdarzają się takie przypadki to nie znaczy że przy opasów bydła tez się takie rzeczy nie dzieją więc nie zrzucają winy na jedną grupę hodowców tylko na tych którzy świadomie sprzedawali leżące krowy leczone antybiotykami lub będącymi już w agonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18

Zetorki . Musisz wiedzieć że mamki nie są tak eksploatowane , i bardzo rzadko się zdarza żeby coś tam ... . Najgorsze te fabryki mleka . Zresztą sam widzisz na zdjęciach co wyciągają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie chodzi o to "co" . tylko "kto i dlaczego i kto na to pozwolił " ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, marcinski napisał:

Zetorki . Musisz wiedzieć że mamki nie są tak eksploatowane , i bardzo rzadko się zdarza żeby coś tam ... . Najgorsze te fabryki mleka . Zresztą sam widzisz na zdjęciach co wyciągają .

Na zdjęciu nie widać żeby wyciągali😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzet    59
2 minuty temu, marcinski napisał:

Najgorsze te fabryki mleka .

To nie uogulniaj do wszystkich mleczarzy bo ja też hoduje bydło mleczne i nigdy tak nie traktowaniem moich krów i leżaków na lewo też nie sprzedawalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18
21 minut temu, zetorki12 napisał:

Nie chodzi o to "co" . tylko "kto i dlaczego i kto na to pozwolił " ?

 Czytam te wasze wypowiedzi i widzę jak się męczycie od tygodnia zaklinając rzeczywistość . Kolega Ru miał tu z wami prawdziwe utrapienie .  Jako że stać mnie na szczerość , chciałbym powiedzieć to co Ru chciał usłyszeć , a wy nie mieliście odwagi mu powiedzieć . Więc wygląda to według schematu . Krowa choruje , rolnik walczy do końca bo wie że albo ją uratuje albo sprzeda za 500 zł  . Kiedy nie ma już szans dzwoni do ubojni i wszyscy zadowoleni . Rolnik najmniej bo gdyby wstała to dostałby 4000 zł , ale też się cieszy ze choć tyle uratował . Sam jestem czysty , tylko dlatego że gospodarzę zbyt krótko i mam tylko cztery sztuki , więc nie zdążyło mnie nic spotkać , ale nie słyszałem aby ktoś we wsi kiedykolwiek oddawał leżaka do utylizacji , a na ubój to i owszem , i między bajki włóżcie opowiadania że handlarz brał na karmę dla psów , bo nawet nigdy nie pytaliście , a i on sam nie mówił . A tych ubojni które  tak nie robią jest tyle , co lekarzy którzy nie biorą .

 

Edytowano przez marcinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Większość wie jak jest naprawdę i nie wiem po co ten wywód i to akurat do mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinski    18

Dla ogółu . Co do ciebie , to ja nawet nie wiem  co hodujesz . Kiedyś pisałeś coś o świni , ale nie wiem czy to nie było w kontekście któregoś z forumowiczów . 

Zetorki naprawdę wiedziałeś ? .  A kto latem napisał kiedy poruszyłem ten temat ;  "pieprzenie że zakłady padlinę skupują" , i o mnie  "jesteś gówniarzem" ?. Nawet prokuratorem straszyłeś że pomawiam , a teraz okazuje się że o wszystkim  wiedział .

Edytowano przez marcinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzet    59
7 minut temu, marcinski napisał:

 Czytam te wasze wypowiedzi i widzę jak się męczycie od tygodnia zaklinając rzeczywistość . Kolega Ru miał tu z wami prawdziwe utrapienie .  Jako że stać mnie na szczerość , chciałbym powiedzieć to co Ru chciał usłyszeć , a wy nie mieliście odwagi mu powiedzieć . Więc wygląda to według schematu . Krowa choruje , rolnik walczy do końca bo wie że albo ją uratuje albo sprzeda za 500 zł  . Kiedy nie ma już szans dzwoni do ubojni i wszyscy zadowoleni . Rolnik najmniej bo gdyby wstała to dostałby 4000 zł , ale też się cieszy ze choć tyle uratował . Sam jestem czysty , tylko dlatego że gospodarzę zbyt krótko i mam tylko cztery sztuki , więc nie zdążyło mnie nic spotkać , ale nie słyszałem aby ktoś we wsi kiedykolwiek oddawał leżaka do utylizacji , a na ubój to i owszem , i między bajki włóżcie opowiadania że handlarz brał na karmę dla psów , bo nawet nigdy nie pytaliście , a i on sam nie mówił . A tych ubojni które  tak nie robią jest tyle , co lekarzy którzy nie biorą .

 

Jak sprzedaż leżaka na lewizne to i może weźmiesz te 500 ja sprzedałem na ubój z konieczności i wybrali z krowy mięso co się nadawało do spożycia i dostałem 1800 około bo już dokładnie nie pamiętam. 

1 minutę temu, marcinski napisał:

Dla ogółu . A  o ciebie , to ja nawet nie wiem  co hodujesz . Kiedyś pisałeś coś o świni , ale nie wiem czy to nie było w kontekście któregoś z forumowiczów .

Jak dla mnie to tak dla ogółu napisałeś tu żeby wnerwić parę osób. Takie wywody jak ten wyżej to pisz konkretnie do tych co sprzedawali leżaki za 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piteriiv    82

panowie z tymi leżakami to skończcie ( bo jak czytam te wasze zwierzenia to mnie szlak jasny trafia - idźcie z sąsiadem do knajpy lub pod płot na samogon lepiej i tam zwierzajcie sie na wzajem o takich rzeczach) bo tvn zacznie znowu z igły zrobi widły, a w pójdziecie do pierdla na przymusowe wakacje za leżaka który i tak nadawał sie do konsumpcji, radze ostrożność bo przy reportażu o leżakach, jakiś kilku kretynów też coś kłapało dziobem a pismaki połączyły fakty, ubrali w piórka i polecało w świat a my mamy bigos z którego ciężko będzie żyć.

 a jednym słowem prosicie się o czapę.!!!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz2347
      Czy wie ktoś gdzie na necie można znaleźć arkusze z tej olimpiady z odpowiedziami????
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

      Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez ciszu
      Witam serdecznie,
       
      Zwracam się do Was z prośbą, ze względu na wysoką rozbieżność i dezinformacje co do śladu wodnego dla wyprodukowania kg mięsa wołowego. 
      Proszę Was o potwierdzenie  czy prawdą jest, aby wytworzyć kg wołowiny należy zużyć w całym procesie produkcyjnym aż 21 829 razem (szara, niebieska, zielona)?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj