rudinho11

Ceny trzody chlewnej 2019

Polecane posty

kopin    3791

czyli znowu,znaczy się że to po nocy,i masz jakieś grzyby w poduszce, weż to zmień bo w końcu na odwyk cie zawiozą

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369
10 minut temu, damianos95 napisał:

-6 niemcy dzis

Jesteście gotowi na disco?!

Jesteście gotowi na polo ?!

NO TO MYK!!!!!

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

jak nie ma i tak to po co podnosić,przecież i tak nie ma co kupić

  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Spytaj sie kogokolwiek i kazdy skupujacy Ci powie oczywiscie po znajomosci ze malo towaru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

Sokołów podobno 15 gr mniej za Wbc, więc nie byłoby źle, wcześniej płacili 7,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

5,50 netto  15sztuk.

Edytowano przez Nowy81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    515

5,20 netto 18szt. na początku czerwca 5,70netto 45szt. Z 20 loch w cyklu zamkniętym zostało 40 szt. wszystkiego.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Wszystko zależy od chin. Jak asf dalej będzie się tam rozprzestrzeniał to cena będzie się trzymać. Chiny już pompują dużo kasy na odbudowanie pogłowia świń. Jak wszystko pójdzie ok to za rok ilość świń będzie podwojona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

jak podwoją dzisiejszą ilość to będą mieli tyle co przed ASf

a u nas kolejne ogniska,w tym jedno 3,5 tyś do utylizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj