andzin

Opryskiwacz Biardzki [połączone]

Polecane posty

Jasio88    75

kluczowe pytanie przy jakich obrotach silnika wom ma nominale obroty 540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89

No tak ale pompa 140l wydajności ustawione 3,5 bara, 6km/h 260l/ha to powinna dawać radę spokojnie na dużo mniejszych obrotach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheJanekTV    61

Witam panowie. Tak z ciekawości spytam. Za niskie bądź znikome ciśnienie w powietrzniku ma wpływ na wydatek cieczy? Będzie ono większe jak jest mało bądź wcale powietrza w powietrzniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
1 godzinę temu, kris148a napisał:

To raczej odpowiada za to żeby tych pulsacji nie było

U mnie cze jest 1 -2-3 -4 to i tak pulsuje  i już nie wiem co z tym fantem zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    951

Chyba mi znów pompa nawaliła bo woda zaczęła wyciekać miarką olejową a przy włączonym samym mieszadle to wręcz pryskała. Opryskałem 1 beczkę bo był mus i się naprawiło znaczy woda nie ciekła więc jeszcze 1 beczkę prysnąłem. Co to może być wiadomo że oleju nie ma niekiedy rzęcholiła czyżby było jej kaput i nową kupić czy tą naprawiać tylko ile znów wytrzyma od naprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg91    59

Najpierw rozbierz i wtedy oceń czy robić czy kupić nową bo nowa to koszt nie mały może trzeba membramy wymienić i wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    327

Jakis czas temu zepsuł się manometr od ciśnienia. Po wymianie na nowy wskazowka cały czas ma duże drgania. Co może być przyczyną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54

Mam problem z opryskiwaczem Biardzki 400l. Mianowicie cieknie woda cały czas z tego zaworu do spuszczania, choćbym nie wiem jak dokręcał cały czas coś trochę cieknie. Tez macie taki problem w swoich czy to u mnie tylko jakaś wada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Trzeba rozkręcić i wymienić oringi.

Albo rozkręcić i wyjąć syf powodujący niedomykanie.

Standardowy problem. Często to drugie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Ja praktycznie nie używam tego zaworu tylko odkręcam przewód od beczki.

Też ciekło i czyszczenie wraz z wymianą origami nie pomogło tylko wymiana na nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

To jest delikatny plastik. Jak zakręcisz z syfem to się odkształca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
5 minut temu, Agrest napisał:

To jest delikatny plastik. Jak zakręcisz z syfem to się odkształca.

Tylko nieraz cała beczkę spuścić wody przez niego to człowieka krew zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

To wiem. Ja odkręcam nakrętkę z boku filtra i tylko ostatnie parę litrów kranikiem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg91    59

Ja przerobiłem ten zawór na kulowy i spokój a przy takiej ilości wody to tylko wąż od filtra i szybko zleci ,a czemu aż tyle wody spuszczacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
1 godzinę temu, greg91 napisał:

Ja przerobiłem ten zawór na kulowy i spokój a przy takiej ilości wody to tylko wąż od filtra i szybko zleci ,a czemu aż tyle wody spuszczacie .

Ja podczas mycia opryskiwacza po chwastach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg91    59

To aż tyle wody na mycie wpuszczacie ja wlewam do niego dwa wiaderka włacze mieszadło spuszczam i znowu dwa wiadra i wypuszczam przez dysze i tyle mycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg91    59

To pomyśl nad zaworem kulowym i bo mnie też to denerwowało odkręcanie i w dodatku woda leciała po ramię więc przerobiłem i wygonie teraz jest.Tam jest print i pewnie albo pęk lub spadł i jest nieszczelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
18 minut temu, greg91 napisał:

To pomyśl nad zaworem kulowym i bo mnie też to denerwowało odkręcanie i w dodatku woda leciała po ramię więc przerobiłem i wygonie teraz jest.Tam jest print i pewnie albo pęk lub spadł i jest nieszczelność.

Muszę to przemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    951

Wczoraj podczas płukania opryskiwacza pompa całkowicie zdechła zero ciśnienia odkręcona czeka na mechanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Zrobiłem regenerację pompy p120 bo byla woda w oleju. Pompa wyspryskala kilka zbiorników i znowu to samo. O co chodzi.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Musisz ponownie rozbierać - sprawdź czy membrana cała - jeśli tak to musi być nieszczelność pomiędzy przeponą a obudową ( sprawdź czy nie ma wżerów na korpusie w miejscu osadzenia przepony )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    951

Membrany słabej jakości chyba jakieś podróby były dwie rozerwało teraz założone oryginał z nadrukiem Biardzki 120 ciekawe ile wytrzymają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotrk1233
      Witam!
       
      Opryskiwacz 400/12m. Pompa polska 120l/min.
       
      Od pewnego czasu mam problemy z opryskiwaczem. Mianowice nie trzyma mi ciśnienia.
      Mam ustawione na 3 bary, a ciśnienie skacze sobie od 2-3,5. W pompie zmieniłem już membranę, zaworki i problem nie zniknął. Co może być przyczyną?
    • Przez Adi118
      Witam, zamierzam kupić opryskiwacz zaczepiany i zmieścić się w budżecie 20 tys. na tą chwilę moim faworytem do zakupu jest opryskiwacz Biardzki 15m 1500l chciałbym zaczerpnąć opinii na jego temat. Głównie nurtuje nie jego pompa o małej wydajności nie wiem czy 130 l/min to nie za mało jak na taki opryskiwacz. 
    • Przez arteko_2
      Witam, mam problem ze zbiornikiem w opryskiwaczu Biardzki 400l, mianowicie zbiornik się rozszczelnił i chciałbym się zapytać czy można go skleić jak tak to czym? Ktoś miał podobny problem i go rozwiązał "domowym" sposobem?
    • Przez bonus25
      Co zrobić ze składającymi się lancami podczas pryskania w opryskiwaczu Biardzki 
    • Przez wujo_usiu
      Witam. Sprzedam opryskiwacz Biardzki 800 l , lance długości 15m , kupiony nowy w 2016 r , używany tylko 2 razy , jest w stanie idealnym , cena 3800 do negocjacji , woj. Łódzkie , powiat Zgierski . Dodatkowe info: http://biardzki.eu/produkty/opryskiwacze-zawieszane/800-litrow/



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj