Skocz do zawartości

Polecane posty

wujo_usiu    0

Wszyscy pytają , więc : miałem tzw spółkę , a wszyscy wiecie jak tego rodzaju spółki się kończą , koles zabrał traktor , ja zostałem z mniejszym i nie potrzebuje takiego opryskiwacza , a szkoda żeby stał nie uzywany , egzamin zdał jestem z niego bardzo zadowolony , kupię taki sam tylko że mniejszy .

Dodam że przez tel każdy się o to pytał :)

ovi    39

@jarecki88
Nie zgrywaj cwaniaka, zadałem normalne pytanie

ursusek94    15

chcesz się zamienić mam 600 l 12m biardzkiego, i trochę za mały dla mnie. nie daleko mam do cb.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bartek12346
      Witam 
      Potrzebuje schemat z rozkładem węży (wszystkie połączenia, rozgałęzienia od pompy do rozdzielaczy w opryskiwaczu tecnoma 2400 belka 24m. Mam problem z regulacją ciśnienia . 
      Poza tym na sterowniku agromatic wyświetla się ERR i nie zapamiętuje ustawień . Głównym problemem jest brak możliwości ustawienia ciśnienia przez sterownik. Prawdopodobnie węże są źle podłączone. 

• Przez leszek1981
      Witam .zaczynam budowe opryskiwacza zaczepianego 2000 l wacham sie co do rozmiaru koł . Jak myslicie lepsze 9.5 36 czy 12.4 28 a morze jakies inne pomysły  ?????
    • Przez TheZielonyJohny
      Witam
      Poszukuje rady/opini dotyczącej zakupu opryskiwacza o pojemności 3000l, belce 21m. 
      Jaka jest wasza opinia dotyczącą różnicy w jakości amortyzacji belki pomiędzy zawieszeniem na rownoległoboku a na suwaku? 
      Czy cyrkulacja cieszy roboczej w belce faktycznie się przyda? 
      Narazie skłaniam się w stronę amazone ale chyba UX może przekroczyć moje możliwości finansowe....
    • Przez michal_xs
      Witam czy orientuję sie ktoś w cenie opryskiwaczy Bury Krukowiak czy agrotehnika . Opryskiwacz ciagany 1200l bez komputera belka 15 ??
    • Przez Rolnik117
      Witam kupiłem niedawno opryskiwacz biardzki 1000l belka 15 i się teraz zastanawiam jakie ciśnienie na nim ustawić i jakim biegiem jechać zetorem Proxima żeby na 1 ha wylac 200 250 litrów. Z góry dziękuję 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.