Skocz do zawartości

Polecane posty

wujo_usiu    0

Wszyscy pytają , więc : miałem tzw spółkę , a wszyscy wiecie jak tego rodzaju spółki się kończą , koles zabrał traktor , ja zostałem z mniejszym i nie potrzebuje takiego opryskiwacza , a szkoda żeby stał nie uzywany , egzamin zdał jestem z niego bardzo zadowolony , kupię taki sam tylko że mniejszy .

Dodam że przez tel każdy się o to pytał :)

ovi    42

@jarecki88
Nie zgrywaj cwaniaka, zadałem normalne pytanie

ursusek94    15

chcesz się zamienić mam 600 l 12m biardzkiego, i trochę za mały dla mnie. nie daleko mam do cb.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BOOGY93
      Witam wszystkich 
      Moje pytanie jest krótkie. Chcę kupić opryskiwacz. Nie ukrywam że wolałbym zaczepiany i najlepiej z beczką 2000 litrów ale niestety słyszałem opinie że takie opryskiwacze źle się zachowują na przechyłym terenie i mogą się po prostu przewrócić... Jeśli chodzi o zawieszany to w grę wchodzi nie większy niż 1300 litrów ponieważ niestety ciągnik może być za mały aby podnieść większy... Tak więc jaki na górki? Czy to prawda że ciągany może się przewrócić? Czy większe prawdopodobieństwo jest że to np ciągnik z zawieszanym straci stabilność? 
    • Przez markub24
      Witam mam mały problem z opryskiwaczem hardi 2200 commander przy zamykaniu jednej z sekcji ona nadal pryska lecz z mniejszym cisnieniem i nie ze wszystkich rozpylaczy. Co może być powodem
    • Przez Ist
      Tak jak w tytule, którym biegiem, +- ile obrotów, jaki opryskiwacz/dysze i ile wychodzi wam wody na ha?
    • Przez modrzew
      Witam. Mam pewien problem, kupiłem opryskiwacz biardzki 400/12 wszystko działa prawidłowo, ale kiedy skończe pryskać zamkne sekcje zaczyna cieknąć Z rozpylaczy. Wyleci to co zostało w przewodach i jest Normalnie. Ktoś wie w czym może być problem? Z góry dziękuje Za odpowiedź

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.