Skocz do zawartości

Polecane posty

wujo_usiu    0

Wszyscy pytają , więc : miałem tzw spółkę , a wszyscy wiecie jak tego rodzaju spółki się kończą , koles zabrał traktor , ja zostałem z mniejszym i nie potrzebuje takiego opryskiwacza , a szkoda żeby stał nie uzywany , egzamin zdał jestem z niego bardzo zadowolony , kupię taki sam tylko że mniejszy .

Dodam że przez tel każdy się o to pytał :)

ovi    38

@jarecki88
Nie zgrywaj cwaniaka, zadałem normalne pytanie

ursusek94    15

chcesz się zamienić mam 600 l 12m biardzkiego, i trochę za mały dla mnie. nie daleko mam do cb.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Petrol
      Mam pytanie o silnik hydrauliczny do napędzenia pompy opryskiwacza. Ktoś modernizował ? Macie jakieś doświadczenia? Chcę się pozbyć wałka i napędzać hydrauliką.
      Pozdrawiam
    • Przez Kris94
      Witam, Mam problem z opryskiwaczem, na plastikowym gwincie przy części której załączam zdjęcia przecieka woda, ciecz, dość mocno, próbowałem dać jakąś podkładkę, oring itp ale nie dają rady. Element ten znajduje się na przodzie opryskiwacza, przed pompą na przelocie węża z cieczą. Przy rozkręcaniu widziałem kruszyny przezroczystego plastiku tak jakby ktoś wcześniej już próbował uszczelnić ten gwint jakimś klejem. Wiecie może do czego służy ta część czy mógłbym ją ewentualnie gdzieś dostać albo może nie jest za bardzo potrzebna to może wstawiłbym kawałek rurki z pasującym gwintem (ale jednak myślę że do czegoś to musiało być stworzone i całkowite wywalenie tego mogłoby coś dalej uszkodzić) wygląda tak jakby w tym okrągłym była zwężka, ciecz nie idzie prosto tylko jakby okrąża środek i idzie dalej, może to jakaś forma reduktora ciśnienia czy coś innego ? Orientuje się ktoś jakie zadanie ma ta część i co mógłbym zrobić ?

• Przez Kacper123022
      Sprzedam pług Rumptstad 4 zagonowy na zabezpieczeniach śrubowych, nowe lemiesze orały tylko na jesień 2016. Bardzo ładne krycie. Sprzedam również agregat uprawowy o szerokości 2.80m nowe końcówki graczek i tulejki w wałkach, 2 rządy wałków uprawowych rok produkcji 2004. Maszyny do obejrzenia w województwie Łódzkim okolice Uniejowa. Zainteresowanych proszę o kontakt na skrzynke. Mam również na sprzedaż opryskiwacz Pilmet 400 L w całości lub na części (lance, rozdzielacz i pompa sprawna jedynie beczka do wymiany) 
      Cena pługu - 3300 zł
      Agregat - 2500 zł
      Opryskiwacz - do ustalenia 
      P.S. Oczywiście ceny maszyn mogą ulec negocjacją przy ewentualnych oględzinach i chęci zakupu. Trzeba być otwartym na propozycje.
      Łódzkie-Uniejów.

• Przez jaca634
      Witam, mam problem z opryskiwaczem starego typu, chodzi o to, że zostało mi trochę oprysku po pracach i pojęcia nie wiem jak odkręcić zawór spustowy który jest w nim zamontowany. Poniżej daje kilka zdjęć może wie ktoś co z nim zrobić żeby wypuścić zawartość?

• Przez Dawid1146
      Witam. Czy ktoś posiada może instrukcję do sterownika Agrotronix Agromatix.2, ponieważ nie bardzo orientuję się jak odpowiednio go skonfigurować aby opryskiwacz działał poprawnie. Kolejnym problemem jest to, że po wejściu w zakładkę "Machine" wpisuję numer maszyny np.1 po czym komputer prosi o hasło, które niestety nie wiem skąd wziąć. Za wszelkie porady będę wdzięczny. Dodatkowo załączam zdjęcie sterownika.